• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    PETATA: ju, st. Zivohost... Tam jsem s prarodici taky jezdila kazdy rok od narozeni do puberty:)
    PETATA
    PETATA --- ---
    KRKA: my jsme se cestou z vikendu stavovali ma St. Zivohosti, takova ma srdcova zalezitost :)
    Ale ty povodne jsou znat vsude.
    KRKA
    KRKA --- ---
    Koukám, ze jsme udelali dobře, ze jsme odjeli ke tchanovcum, bazén na zahrade je k nezaplacení :)))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: az vecer... kdyby od rana, budu jedine happy :D, treba hned...
    PETATA
    PETATA --- ---
    zitra hlasi bourky a kroupy tak nevim nevim...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PETATA: bohuzel ma byt :(, konec pekla se presunul z dneska na zitra a uz fakt nevim, co s malou doma... spat nechce, pujde do vany :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: pokud bude takhle, tak se klidne pridame
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    s ohledem na zradu pocasi, zitra bychom na zlutou mozna i vyrazily, premyslim treba dopoledne, tak do jedny dvou...? kdyby nahodou...?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    RACHEL: prisli jsme tam na pul desatou a bylo tam tak 3 maminky ? odchazeli jsme kolem jedne a bylo tam toho tak poloplno, rozhodne dost mista, byla bych jete dyl, ale muz byl unavenej a ja hladova :D
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: a jak tam bylo plno?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    dneska jsem vytahla muze do zlutych lazni a byli jsme nadseni, kdyby tam jeste meli jen trosku rozumne ceny v obcerstveni a neco normalniho k jidlu, bylo by to dokonale :)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    jo kdyby tu nekdo mel spalnicky, tak to bych poslala nezbedu ocucavat vase hracky, nechce se me ho nechavar ockovat kdyz ted by to bylo bez nasledku :/
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLLUE: Nejlépe než půjdou do ty školky .. A koncime s nestovicema :) at tu nenakazime další :D
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: Tak drzim palec, at to u Krystofa i Honzy prijde az v nejake lepsi rocni obdobi ;)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: Nj, ja ted nejak neumyslne sirim nestovicnou osvetu, pardon :D Jeden dospely kamarad uz se dokonce nechal ockovat...tak snad me nezatknou za sireni poplasne zpravy! ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLLUE: No to jo, je fakt ze to leto je na tohle na prd :)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: Me by to za jinych okolnosti taky nevadilo, ale ted mame jeste nejake letni plany...jako skoro kazdy:) Radeji bych, aby to prislo v nejakou vhodnejsi dobu:D
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLLUE: Tak uvidíš no ... Ještě zes mi to připomněla , psala jsem to ty kamosce a ta me s nestovicema samozřejmě poslala někam :)))
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    KRKA: Jinak nejsem moc superopatrna matka, ale v tomhle pripade mi prislo, ze je tutove chytne, tak at to neposilame dal...a ono nakonec mozna ne, tuk tuk tuk :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    BLLUE: Tak to je jako u nás ... Kikca se s nim koupal v jednom bazénku :) a ten kluk byl v kontaktu s bratrancem, kterej se vysypal dva dny po tom, takže taky v ty nejlepší době :) každopádně me by asi nevadilo kdyby je měl, lepší ted než pak až bude ve školce (tam by je stopro jednou chytil) anebo jako dospelej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam