• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    WERCA23: IMHO kdokoliv co by chodil kamkoliv kdykoliv se hodí...kolem mě je nedostatek akčních matek :P
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    WERCA23: my budem venku vecer, cca o pul sedme vyrazet smer dejvice a tam bychom aspon do tmy nebo chvilku nejak vydrzely, ale chapu, ze pro normalni lidi je to pozde;)
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Neni tu někdo Praha 6, Praha 7 kdo by šel neska někam venčit?
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    Prosim o zmenu na nastence - prestehovali jsme se na Zizkov. Chodim s kocarkem do Riegracu nebo na Parukarku a pak treba na obed Vegan City v Husitsky.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nebo kamkoliv jinam
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo dneska do kotvy ?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: už jsem to našla http://www.kulatak.cz/index.php/restaurace/galerie-kulatak. ( nemažu se a vkládám i pro ostatní )
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Pátrám a nemůžu najít :o/. V některé diskuzi byla fotka koutku z restaurace na kulaťáku. Tam jak mají ty krávy na chodníku. Nevíte někdo? potřebovala bych tu fotku a název restaurace :o/
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    MACKA_B: má být léto! mazejte ještě ven dokavaď se to dá :-):-)
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Nekdo dnes na Vysehratky? :)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MACKA_B: A co kafe kakao?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    ZRK: dinoky matky jsou dost o tom si ty deti pohlidat a pro rocniho tam nic moc neni - teda spis nic
    ZRK
    ZRK --- ---
    MACKA_B: No vždyť jo, v lefíkovi maj i panáky, co jsem viděla :P A je to tam rozdělený do sektorů. S kobercem jsou tam asi tři. Když na to přijde, je to tam klidně na celý den a děti se nezačnou nudit. A vy taky ne :)
    Jinak ještě Divoký Matky. Tam se ale nelíbilo mě (díky zdrhacímu dítěti hlavně) a je to Palmovka.
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    ZRK: jo lefík dobrý, ale shánim spíš něco jak jsem psala SUCUBIS.
    Btw: jen co příjdu na to kde to bude tak jsi s klukama samozřejmě zvaná ;-)
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    SUCUBIS: děkuju, měla jsem na myslim spíš nějakou fajn kavárnu, kde bude dost místa pro děti( některý ještě jenom lezou takže koberec a pod) ale plus pro nás "dospělý" tam bude aspon možnost si dát nějaký vínko a tak..prostě to taky moct trošku zapít..:)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ZRK: jo, to by mě taky zajímalo.

    Na Facebooku mají poslední zprávu z 25. dubna, že je stále zavřeno a dají vědět, až to zprovozní.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Btw nahodou nema nekdo info, jak to bude s Detskym svetem na Letny? Jestli opravili/opravuji a budou na zimu uz v provozu?
    ZRK
    ZRK --- ---
    MACKA_B: jestli to chces vevnitr, tak doporucuju zajet holt do Holesovic do Lefika, je tu imho bezkonkurencni. Nekolik heren pro mensi i velke, vnitrni piskoviste, vnitni prostor coby jizdarna na kolech ci odrazedlech, mensi obcerstveni a kdyz na to prijde, muzete ty narozky i zapit:P
    Navic pokud by v naplanovany den bylo tak hezky, ze by ti prislo nakonec skoda byt zavrena vevnitr, neni problem udelat mensi zmenu a oslavovat ve Stromajde;)
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    MACKA_B: za me doporucuju kotvu, deti se tam zabavi a prodavaj tak aspon to kafe, kdyby jste to chteli komornejsi, tak naproti paladium
    MACKA_B
    MACKA_B --- ---
    čau, chtěla jsem se zeptat . Šimon ted bude mít rok a chtěli bychom to s holkama a dalšíma ratolestma někde oslavit. Praha 2-3 při nejlepším. Nemáte někdo nějakej tip kam aby se tam děcka zabavili a maminky plus minus taky ;) Dík moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam