• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZRK
    ZRK --- ---
    Ach jo, hlasim, ze ja dnes taky ne. Vypada to na hromadnou chripku neli neco hur. Maxos chrmla nudla, my dva mame zimnice a natekle mandle a akorat tak pulrocnak Sam se zatim tvari zdrave. Ale musela jsem v po nahle ukoncit kojeni, takze krom bolavych prsou ocekavam taky prvni jeho onemocneni teda:/
    Prosim, kdyby se ptali (neb ja byla takova iniciatorka), urcite chodit jinak budu!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ja jdu;-) těším se moc...
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Hlásí ze nemuzu ..nemocny dite a nemam hlidani
    MARUU
    MARUU --- ---
    No ted koukam, ze je tam pilates i v patek od sesti. Sice bez hlídání, ale to bych si zarídila, takze to klidne ve stredu jen okouknu, kdyz bude plno. Kolik se nas tam teda vubec chystá?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    MARUU: ja se jen obávám aby to zítra v rc kostka po nájezdu matek z nyxu nebylo taky narvané:-D
    MARUU
    MARUU --- ---
    Já chci jít taky na pilates, ta cena je super. Chodila jsem do Studia pro zeny do Vodickovy a tam za to chteli s hlidanim 240,- a bylo tam porad strasne narvano, takze tam treba na 10 deti byly dve chuvy. Anezka mi tam pak zacla brecet, tak hledam nejakou nahradu.
    PETATA
    PETATA --- ---
    dnes jsem nahodne objevila prijemne misto, detsky koutek s kavarnou v Luxoru v Novoplaze

    MAYNKA
    MAYNKA --- ---
    tak to se taky někdy přidám! :)
    NARANIJA
    NARANIJA --- ---
    Taky bych me pridala zni to skvele!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: ok dik!
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kartimatky mají, šatna jako taková tam není, ale normálně jsme se převlíkaly až tam
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: na strankach toho moc nemají a zajímá mě zda je potřeba si přinést jogamatku nebo je tam mají? a taky zda je tam možnost se převléknout do cvičícího... dík
    ZRK
    ZRK --- ---
    Dobrá, dobrá...sejdem se tam ve středu a domluvíme případně to další pondělí ;)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZRK: a já odpoledne taky rada :)
    HEST
    HEST --- ---
    ZRK: super díky za otestovani, mame to z domu kousek..me osobne by se hodilo spis neco dopoledniho..kdy bude ten starsi ve skolce..a mala nebude na zabiti-))) urcite to hlidani maji levne k tomu to je super!
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK: něco na prsa tam nemaj ?:-D
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    matka tereza se taky hlásí!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: ja do toho jdu! teď cvičení docela řeším, je pro mně hrozně těžké se namotivovat a začít. snažím se i doma ale mladej mi skáče po břichu a různě překáží takže to není úplně snadné.příští týden se mnou určitě počítej!
    WERCA23
    WERCA23 --- ---
    Ja urcite pujdu!
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: jj, hlavně břicho a pánevní dno. To mi přišlo sympatický. Pak docela i zadek, ten potřebuju celoživotně zpevnit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam