• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PETATA: Ale to jo, chapu. kdyz byl Matej lezouci mininko, tak jsme tam chodili kazdy tyden, nekdy i dvakrat, celou zimu a jaro, ale pak zacal behat, pres leto jsme chodili na htiste a pak uz me to tam nejak nesedlo.
    PETATA
    PETATA --- ---
    RACHEL: ja dovnitr nahoru chodila se synovcem, mala tam byla parkrat, ale jako uplne mimino
    pro me to byla moznost, kam jit s jinyma holkama na kafe, aby si zaroven deti v dohledu a bezpeci pohraly a ja nemusela dat dve kila za vstup
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    XMARGE: to je na Praze 4 vid? vidis, tam jsem se jeste nedostala.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Spis by me zajimalo co ten Detsky svet na Letny, jak to vyhorelo. Sice je to pro nas dal, ale tam se mi to moc libilo.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Já byla párkrát v MC balonek http://www.mcbalonek.cz/index.php/program . Je to tam docela fajn, klasické mateřské centrum i s doprovodným programem:o)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ja budu rada za hriste na Krouzcich, kavarna me ani tak nebere. ja vim, ze je takovych mist malo a interier je fakt moc hezkej, ale nezazila jsem, ze by byla obsluha mila, usmala se, holt jsem narocna.
    ale ocenuju bezkofeinovy late, caro a svaciny pro deti, to zas jo. jen jsem tam jaksi necitila, ze by to nekdo delal s laskou, ale hlavne pro prachy, mozna jsem idealista, tak klidne do me.
    PETATA
    PETATA --- ---
    RACHEL: jj, taky vyzkouseno, ale neni to uplne ideal... zatim je na to asi mala
    PETATA
    PETATA --- ---
    ARQANA: kez by!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PETATA: nemam :-(
    obcas Clovickov na Budejovicke, ale to musi byt fakt hnusne pocasi a my hodne znudeni.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Takže kroužky:
    Dobrý den,
    areál Kroužky na Vltavě (vlastník tedy magistrát hl.m.Praha ho vede jako Vršovická vodárna v Braníku) nyní prochází rekonstrukcí. Předpokládá se, že areál bude provozuschopná někdy na jaře 2014. Přesnější datum vám nejsem schopen říci, je to asi spíš dotaz na magistrát.
    PETATA
    PETATA --- ---
    RACHEL: a mas v okoli jeste neco oblibeneho? ja se casto vyskutuji v Podoli a tam je mi zatim nejmilejsi Ta Kavarna, ale je to male a spis je to pro mensi deti
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    RACHEL: No taky tomu nerozumím :( kroužky byly moc dobrý v tom, ze se tam dalo slusne najíst, byly tam atrakce venkovní i vnitrni, něco takovýho je v Praze ideální. Trochu me to láká něco takovýho vymyslet :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PETATA: Pritom musely byt pojisteny, kdyz dostaly penize z evropskych fondu. Nechapu. Skoda. Bydlime v Modranech, super prochazka u reky a velky hriste.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ARQANA: Kroužky už nefungují od povodní
    A asi ani nebudou :( Ty mě fakt mrzí
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    SEVERINE: Majitelka vážně onemocněla a podnik předala své mladší (lehce přes dvacet) sestře. Ta nemá děti a tak k tomuto typu podnikání nemá vztah ani chuť no a navíc ještě provozuje hotel ve špindlu. Moc se s tím nechtěla špinit. Což mi připomíná, ze Kroužky rozprodavaji vybaveni, tak jsou taky definitivne zavreny? Nove je otevřena jakási zirafa v Průhonicích, vedle megavstupnyho to na me ale z fotek působí dost plastove..
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ARQANA: a říkala proč? já vůbec nevím kam s nima v zimě - ty kulíškovy a jiný plastový herny fakt nesnáším .. ououou.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Zašla bych příští týden s dcerkou do aquaparku v Brně-Kohutovicích. Nechtělo by se někom také?
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ARQANA: hmm.fakt škoda.,prostor to je moc dobrej a asi je ho škoda na využití jen v zimních měsících...já to chápu udělají tam něco kam budou chodit lidi celej rok«
    ach jo...
    a co děti?mají si kde hrát ?? :'(
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    TREZKA: Hmmm, bavila ksem se o tom s tamější provozní před par měsíci a říkala, ze to hrozí :-/
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK: cože?=-O doprd.le,s tím jsem na zimu počítala! né..proč?
    ZRK
    ZRK --- ---
    Né, na co jsem to teď narazila.. :/

    Milé maminky, dětské centrum Lefík k 15.12.2013 zavírá svoje brány a bohužel se s námi loučí.
    Pokud si ale Vaše děti v Lefíku oblíbily nějakou hračku, odrážedlo nebo třeba i židličku, neváhejte - Lefík rozrpodává své vybavení za zlomek ceny! Kvalitní motorické a edukační panely, plastové i plyšové hračky, balónky i všemi oblíbený hrad na pískovišti!
    Více informací na centrum@lefik.cz nebo na info@odmaminky.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam