• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK: cože?=-O doprd.le,s tím jsem na zimu počítala! né..proč?
    ZRK
    ZRK --- ---
    Né, na co jsem to teď narazila.. :/

    Milé maminky, dětské centrum Lefík k 15.12.2013 zavírá svoje brány a bohužel se s námi loučí.
    Pokud si ale Vaše děti v Lefíku oblíbily nějakou hračku, odrážedlo nebo třeba i židličku, neváhejte - Lefík rozrpodává své vybavení za zlomek ceny! Kvalitní motorické a edukační panely, plastové i plyšové hračky, balónky i všemi oblíbený hrad na pískovišti!
    Více informací na centrum@lefik.cz nebo na info@odmaminky.cz
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    PETATA: zoe to tam mela rada, ale chce to vychytat dobu, kdy tam po tom koutku pro lezouci nelitaj spratci..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Ahoj milé dámy, Přijďte se podívat a "vyvenčit" své ratolesti, budeme rádi. Skvělé občerstvení, dílny pro děti (pečeme vánočky, každé dítě svou) super stánky s ručně dělanýma věcičkama a mnoho dalšího....:)))


    PETATA
    PETATA --- ---
    Holky, je Koala cafe vhodná i pro mále děti? Kolem roku, stojící, nechodící :)
    PARCELKA
    PARCELKA --- ---
    Malá pozvánka na sobotu 30.11....spoustu dětských dílniček, divadel,....
    Toulcův dvůr - Staročeský Mikulášský jarmark
    http://www.toulcuvdvur.cz/details/3105718-starocesky-mikulassky-jarmark/
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    Nástěnka, SHARIE, Středočeský kraj, Slabce - Rakovník, Anna 07/2011
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MONI: Ajoo, ted koukam na adresu :)
    Super, navstivim :)
    MONI
    MONI --- ---
    PETATA: LENIEUX: tohle je ale relaxační a rodinný klub sídlící úplně na jiné adrese než známá restaurace Blackdog Cantina, viz ten web.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Diky, jsem Berounska a BlackDog mam moc rada... Tohle jsem ale nevedela :))
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    PETATA: Uvnitr se nekouri.
    Male to tam je, to je pravda :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    TACHIBANA_UKYO: nevim tedy, jestli zmenili prostory, ale tam se da s detmi dost tezko... to je snad nejmensi restaurace co znam a nejsem si jista, jestli se uvnitr nekouri...
    takze zatim leda v lete na zahradku
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nástěnka doplněna ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    EVIANAIVE: koukala jsem na nástěnku :) kde bydlíš, v Metropoli nebo starý Zličín?
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Nástěnka. ARQANA. Praha - vychod, Říčansko, Kri 8/2010, Mari 1/2013
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    Nástěnka. TAIRA, Praha-západ, Psáry, Agnes 08/2011 a Evelína 02/2013. Díky :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Ještě pro ty, kdo nezvládnou někam jít cvičit http://www.rutina.cz/.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Cvičení po porodu - Vnímej své tělo | Zuzana Bičíková
    http://www.vnimejsvetelo.cz/clanky/detail/18/cviceni-po-porodu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TREZKA: tak samozřejmě, že ho máme vytahaný. To chvíli trvá než se stáhneš, někomu, bohužel, nikdy, záleží i na elasticitě kůže. Já, i když zhubnu, už nikdy nebudu na bikiny, ale u mě to je celoživotním přehazováním 35 kg sem tam. Jinak cvičit břicho se dá i když tlačíš kočárek, i když koukáš na jednu, to je to cvičení core.
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: tak ona má imho i věk na to nemít na břiše buchtičky. To by musela trávit dny v posilce. Navíc tím, že je cvičitelka, tolik toho s náma nenacvičila. Spíš ukázala a pak chodila mezi námi a dohlížela na správnost cviků...
    TREZKA: ts, to mi neřikej...pokud ho děláš aktivně, taky na něm něco bude ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam