• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    RACHEL: No taky tomu nerozumím :( kroužky byly moc dobrý v tom, ze se tam dalo slusne najíst, byly tam atrakce venkovní i vnitrni, něco takovýho je v Praze ideální. Trochu me to láká něco takovýho vymyslet :)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    PETATA: Pritom musely byt pojisteny, kdyz dostaly penize z evropskych fondu. Nechapu. Skoda. Bydlime v Modranech, super prochazka u reky a velky hriste.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ARQANA: Kroužky už nefungují od povodní
    A asi ani nebudou :( Ty mě fakt mrzí
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    SEVERINE: Majitelka vážně onemocněla a podnik předala své mladší (lehce přes dvacet) sestře. Ta nemá děti a tak k tomuto typu podnikání nemá vztah ani chuť no a navíc ještě provozuje hotel ve špindlu. Moc se s tím nechtěla špinit. Což mi připomíná, ze Kroužky rozprodavaji vybaveni, tak jsou taky definitivne zavreny? Nove je otevřena jakási zirafa v Průhonicích, vedle megavstupnyho to na me ale z fotek působí dost plastove..
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ARQANA: a říkala proč? já vůbec nevím kam s nima v zimě - ty kulíškovy a jiný plastový herny fakt nesnáším .. ououou.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Zašla bych příští týden s dcerkou do aquaparku v Brně-Kohutovicích. Nechtělo by se někom také?
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ARQANA: hmm.fakt škoda.,prostor to je moc dobrej a asi je ho škoda na využití jen v zimních měsících...já to chápu udělají tam něco kam budou chodit lidi celej rok«
    ach jo...
    a co děti?mají si kde hrát ?? :'(
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    TREZKA: Hmmm, bavila ksem se o tom s tamější provozní před par měsíci a říkala, ze to hrozí :-/
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    ZRK: cože?=-O doprd.le,s tím jsem na zimu počítala! né..proč?
    ZRK
    ZRK --- ---
    Né, na co jsem to teď narazila.. :/

    Milé maminky, dětské centrum Lefík k 15.12.2013 zavírá svoje brány a bohužel se s námi loučí.
    Pokud si ale Vaše děti v Lefíku oblíbily nějakou hračku, odrážedlo nebo třeba i židličku, neváhejte - Lefík rozrpodává své vybavení za zlomek ceny! Kvalitní motorické a edukační panely, plastové i plyšové hračky, balónky i všemi oblíbený hrad na pískovišti!
    Více informací na centrum@lefik.cz nebo na info@odmaminky.cz
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    PETATA: zoe to tam mela rada, ale chce to vychytat dobu, kdy tam po tom koutku pro lezouci nelitaj spratci..
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Ahoj milé dámy, Přijďte se podívat a "vyvenčit" své ratolesti, budeme rádi. Skvělé občerstvení, dílny pro děti (pečeme vánočky, každé dítě svou) super stánky s ručně dělanýma věcičkama a mnoho dalšího....:)))


    PETATA
    PETATA --- ---
    Holky, je Koala cafe vhodná i pro mále děti? Kolem roku, stojící, nechodící :)
    PARCELKA
    PARCELKA --- ---
    Malá pozvánka na sobotu 30.11....spoustu dětských dílniček, divadel,....
    Toulcův dvůr - Staročeský Mikulášský jarmark
    http://www.toulcuvdvur.cz/details/3105718-starocesky-mikulassky-jarmark/
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    Nástěnka, SHARIE, Středočeský kraj, Slabce - Rakovník, Anna 07/2011
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MONI: Ajoo, ted koukam na adresu :)
    Super, navstivim :)
    MONI
    MONI --- ---
    PETATA: LENIEUX: tohle je ale relaxační a rodinný klub sídlící úplně na jiné adrese než známá restaurace Blackdog Cantina, viz ten web.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    TACHIBANA_UKYO: Diky, jsem Berounska a BlackDog mam moc rada... Tohle jsem ale nevedela :))
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    PETATA: Uvnitr se nekouri.
    Male to tam je, to je pravda :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    TACHIBANA_UKYO: nevim tedy, jestli zmenili prostory, ale tam se da s detmi dost tezko... to je snad nejmensi restaurace co znam a nejsem si jista, jestli se uvnitr nekouri...
    takze zatim leda v lete na zahradku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam