• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ARQANA: pár přízpěvků pod tebou jsem zjišťovala, až vyzkoušíš, dej vědět :)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Ma někdo zkušenost s Rodinným klubem Pohoda na opletalce?
    LBW
    LBW --- ---
    nahodne navstiveny Nudny Otec na Letne (ulice Dobrovskeho), vypada slibne
    maji jen fb stranku, co jsem dohledal https://www.facebook.com/nudnyotec
    PETATA
    PETATA --- ---
    KRISTY: To teda...

    Ale stejně je to spíš koutek k restauraci a nevím, jak by se tvářili na to, když by jsme se tam rozložily na půl dne
    Tak nechcete zajít někam jinam?
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    nezkousel jste nekdo toto?
    Rodinný klub Pohoda
    http://www.pohodavpohode.cz
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KRISTY: No jestli je to tak, tak to maj vymyšlený teda dost kravsky:o( a já už chtěla jásat...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    XMARGE: nechci plasit, taky me ten detskej koutek v tom Vinohradskym parlamentu uz zaujal, ale ptala jsem se pana vrchniho a ten mi rek, ze do prostor koutku (i toho prilehleho stolecku) se nesmi nosit ani piti, natoz jidlo, takze moznosti jsou dve -bud dat si neco u stolu a nechat dite samotne v tom odlehlem koutku (je zavreny dvermi a dolu po schodech od normalnich stolu), nebo tam sedet na sucho s ditetem, ale tomu pry musi predchazet konzumace u normalnich stolu. coz je teda imho dost blbej koncept.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MARKYSHA: Ano, hledání spokojeného dítěte, které je někde zalezlé je poněkud náročné... :-D Na druhou stranu řvoucí se najde hned... (Lenka se ztratila dvakrát a pokaždé nebyl problém ji najít... :-) Nahoru trefila, tobogan nechtěla a zpátky už nedokázala najít schody...). Ale nadšená byla maximálně...A já s ní...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    NIENNA: taky můžu potvrdit, akorát se mi Tonda v tom chacha boxu ztratil a my ho tam sháněli jak blbci a on se mezitím vytratil a jezdil si vesele v autíčku:)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Nejsem si jistá, jestli to tu už nezaznělo.....ale pro jistotu... V Nových Butovicích skončil Sloníkov a začal Hafíkov http://www.hafikov.cz/galerie-fotek ... Včera jsme tam byly a za mě bezvadné...Lepší než Sloníkov (věci, co mi na Sloníkovi přišli nedotažené, tak odstranili-vylepšili...)... Lenka byla nadšená...dostat ji domů byl docela zápřah... :-)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    PETATA: kdyztak muzem na turnusy:)))
    PETATA
    PETATA --- ---
    XMARGE: take pujdu rada vyzkouset, jen jestli neni ten stul pro 4 maly :)
    krom pondelku je mi to jedno
    tak se sletime? :)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    ja bych takes detma sla.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    HABRENKA: já nevím, jestli to s tebou riskovat:oD Měla jsem o tobě živej sen, že jsme byly s dětma někde venku, tobě rupla voda, začly kontrakce, tak jsem Bětku vzala k nám domů, tys jela do porodnice a když jsem se snažila obvolat tvoje příbuzenstvo, tak B nikdo nechtěl, tak jsem jí tu měla asi týden, než pustili z porodnice tebe:oDDDD

    Ale jsem skoro pro každou špatnost:o)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    ANNAWA: A kdyby v terminu 31.1-5.2., rada se k necemu pridam.
    A muzem udelat burzu a vystavu chinois (sladky dezert, co prave frci v pecicim auditku) ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    XMARGE: právě. Plus moje dítě je tele, co mě chce mít v dohledu. Ale pro nějakou akci bych i byla.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    XMARGE: toz muzem zkusit nejakou rezervacku a pokus, tam jeste dojdu, to mame kousek ;-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    HABRENKA: Je tam právě jeden stůl (šla jsem včera okolo, tak jsem tam začumovala:o)). Restaurace vypadá dobře a ten dětskej koutek dost nově. Blbý bude, když ten stůl u koutku bude obsazenej...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: XMARGE: a dle fotek je tam nejmene jeden stul a ohrada pro prtata... hm a jidlo taky nevypada marne, to bych si tam mohla jit jeste nekdy udelat radost s obedem a utahat dite pred spanim :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    ANNAWA: píšou v pondělí až pátek bez hlídání a o víkendu s hlídáním zadara. Plus se daj děti sledovat prej přes nějakou televizi...? Asi to někdy půjdeme vyzkoušet:o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam