• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: neboj, my se k tomu nejspis taky nekdy dopracujem. obcas me desi, ze uz ted se me kamaradka s rocnim klukem vzdycky zepta, jestli porad muzeme jezdit mhd. to existuje nejaka casna faze nesnaseni mhd? :-)
    (jinak teda bych preci jen mela pozadavek, aby se tam dalo dostat i jinak, nez metrem, ci aby to byla stanice s vytahem)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN, REONA: bledá závist :) já dávám přednost něčemu na metru B v půlce směr Zličín, nejsem si jistá, jestli ji dokážu usměrnit víc než tu půlhodinu :) což teda, pokud to má být nějak lidsky v centru, dává v zásadě jenom Smícháč... nebo holt popojedu i tramvají, jestli máte nápad :)
    REONA
    REONA --- ---
    Taky se přesunujeme MHD bez problémů, navíc mám v případě potřeby k dispozici auto, do kterého dostanu i kočárek s korbou :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    bezva, my se zatím přesunujeme docela v klidu i na větší vzdálenosti, takže asi zvláštní požadavky na lokalitu nemám, co vy? :)
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI:
    SEBIEN: Bych se ve středu přidala :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    SUCUBIS: osobne vyzkouseno zatim nemam, ale projdi web pizzerie Pinocchio v Modranech www.ilpinocchio.cz
    je tam detsky koutek, tak snad pujde z fotek neco poznat
    LAURA
    LAURA --- ---
    RACHEL: vaří tam výborně a kromě písku a jedné prolézačky venku (venkovní prostor nic moc, ale o víkendech tam bývají skákací hrady) tam je vnitřní hrací koutek, docela rozlehlý, se spoustou hraček. Akorát je to tam trošku dražší.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: já to promyslím, nechci slibovat, v poslední době jsem s ní byla jen busem na půlhodinové cestě bez přestupu a to byla hodná, ale bojím se to moc tlačit :) navíc se bojím, že když by po hodinové anabázi v MHD zjistila, že je mezi zvířatama, který ji absolutně nebavěj, asi by mě sežrala :))) ohledně toho příštího týdne, za mě nejlíp středa...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: do Zoo jdu s jednou kamaradkou v pondeli a mozna pujdeme i dalsi pondelky, rovnez moznost se pridat
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: beru te za slovo :-), utery, streda, ctvrtek potencialne k dispozici, zalezi na Reone, jestli si nejaky den zamluvi, nebo muzem ve trech na skutecne poradnou damskou jizdu! :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: hele, příští týden kdyžtak :) zkusila bych otestovat metro...

    hmm, zoo... to teda sama s pidižvínou pořád váhám :/
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEVERINE: oni jsou prave uz i starsi a bude to cela rodina vcetne dedecku manageru a tohle by jim se obavam nevyhovovalo (k tomu ten koutek nevyhovoval ani tomu nasemu strevu a to mel jen rok, stale zdrhal a likvidoval jim to tam)
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    SUCUBIS: http://www.takavarna.cz/ - pro děti do dvou let (pokud nejsou extra divoký) je to výborný.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: Nasla jsem tohle, je to na cyklostezce, terasa a deti tam maji aspon pisek a nejakej domecek, ale nevim, jak tam vari
    Kontakt | Restaurant Port62
    http://www.port62.cz/kontakt
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SUCUBIS: pripojuji se s dotazem. plus kdyby tam byla i terasa a hriste, skoda tech Krouzku.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nevi nekdo o nejaky restauraci, kde by se dala udelat rodinna seslost a bylo by tam nejaky herni misto i pro maly deti ? neco kde i vari ? nejlepe na Praze 4 (pul rodiny prijede od Zbraslavy)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: priste :-).
    na Zoo jsem myslela, ale meli jsme odpoledne odpocet plynu, tak bych na cely den stejne nemohla
    REONA
    REONA --- ---
    SEBIEN: Kdybych si to včera přečetla! Každopádně květnové pondělky zasvěcuji ZOO, včera jsme byly asi od půl jedné do půl čtvrté a super, poprvé jsem viděla nové stanoviště slonů :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: jo, kdybych to tak mohla udelat... taky trochu zombicim, takze radsi budu chodit venku, nez doma furt zvedat, nosit, bavit, mluvit... a bohuzel, kdyz uz uvozim, nemam kam kocar odstavit :-(
    (ale treba to vcera nebyl zub, jenom blba nalada a dneska uz to bude lepsi...)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: člověče, za normálních okolností bych se toho chytla, ale dneska jsem jak zombík a vidím to tak, že uvozím kolem bloku, odstavím kočár v předsíni a půjdu spát...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam