• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: já musím oloupat aspoň dvě jabka. bez nich nedaj ani ránu :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    AERIS: jéžiš. No já nám jdu pomalu připravit ty svačiny a vypravit nás, to je dycky úkol na hodinu...
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: jako já o tom uvažuju. jen ty děti mi to neusnad'nujou. Před chvílí jsem uklízela. L. si sundal plínu s dárkem. a to jsme si jen odběhla sníst banán :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    AERIS: škodaa :( počasí je migrenózní dost, tak se drž...
    AERIS
    AERIS --- ---
    QUANTI: Jednu chvíli jsem si říkala, že bych se drze vetřela. Ale po té včerejší migréně budu ráda, že si uvařím čaj. Fňuk!
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    SEBIEN: ja budu ta strhana zenska s sedivyma golfkama (jak moc to moje pandero bude prez obleceni videt si nejsem jista)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: v pohodě, já jen že je to tak okolo poledne... svačinu si zabalím taky ;)
    SUCUBIS: já jí zkusím dát větší svačinu a doufat, že bude spát ;) alternativní plán, popravdě, je zastavit se cestou zpátky v Einsteinovi, dát si pizzu a kus jí zkrmit pidižvici :D
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SEBIEN: Kavarna Mezi radky, nabizi i lehke obedy, kdyz jsem tam jednou byla, bylo tam poloprazdno. Asi by i slo si to odsud vzit s sebou, je to u Svandaku.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: ja budu mit cerveny kalhoty a sedozluty kocar (mala, pihata, brejlata) :-), ale vazne myslim, za tam davy kocaru nebudou :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: no, beru si svacinu, ale ja potrebuju jist prakticky co hodinu, jinak nevim, muzem nekam zajit, ale nevim kam, popremyslim, domluvime
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: ani nevim jak naplanovat obed pro mlade :) o tom jak vas poznam nemluve (snad tam nebude stat moc cizich mamin s kocarkem)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    btw, ještě že se zeptám: jak to plánujete s obědem (pro sebe)? :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SUCUBIS: vsak mame cas, vezmeme to tema nejdelsima nejmirnejsima cestama
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    REONA: vidis to me nenapadlo ze to budu muset tlacit do kopce, hmmm snad nebudu mit zitra ty bolesti bricha co dneska, byl prvni den takhle silenych pocitu
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jedenáctá za mě dobrá, zkusím ji kolem desáté nějak nafutrovat svačinou, aby vydržela :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    REONA: jj, presne, na rohu s Holeckovou, hned u zastavek
    REONA
    REONA --- ---
    Kde přesně je brána do Kinského zahrady? Najdu divadlo a dvě hospody v blízkém okolí, jinak neznám a z mapy nevyčtu - tam jak je roh s Holečkovou někde..?
    REONA
    REONA --- ---
    Ta jedenáctá?
    SUCUBIS: Jen brzdi, budu brzdit s :) Mám tězkej kočár, do kopce je to slušná posilka, pak si malá řekne o jídlo, pak si řekne o nošení, aby mohla koukat, když nebude spát a já jí třeba zkusím uvázat do šátku...takže můžem být zadní voj :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    QUANTI: Jo, u brány dobrý, tam by je dost prostoru pro všechny naše vozy :)
    Tak ještě čas...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SEBIEN: bezva, Švanďák beru, kde tam? u brány do Kinského zahrady?
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    snad nebude vadit, kdyz vas budu trosku brzdit, nejak mi to ted uz moc neslape :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam