• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    AERIS
    AERIS --- ---
    HABRENKA: Jakože bych dala hrnec pod kočárek jo? :D To je pro kluky na večeři. Protože Dejvická je n druhé straně Prahy, tak pokud se zadaří, dorazíme domů mezi 18-19hod :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    holky, tesila jsem se, kdyz jste to zacaly planovat, ale bohuzel je vsechno jinak (to uz asi vite)
    ted jsme sice uz doma, ale zavrene v "karantene" s Natalcinou bakterii

    tak si to krasne uzijte, dejte sem pak nejake fotky (s popiskama), at vidim nove tvare a vase deti, jak vyrostly :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    HABRENKA: Aeris asi povysila pikniky na vysokou nohu a domaci poctivou stravu :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    AERIS: svickovou veres sebou ;-)?
    AERIS
    AERIS --- ---
    vařím do foroty svíčkovou a doufáme v hezké počasí :)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    zatim vypada pocasi dobre:D, uvidime, uvidime:))
    L_IA
    L_IA --- ---
    ja teda nakonec hlasim bohuzel na zitra absenci.. babicka mi na rychlo odvazi strasi dite a s tim mesicnim po dopolednim doktoru budem radeji doma.. nehlede na to nejiste pocasi.. priste, urcite! a moc rada.. at Vam neprsi.. ;-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    taky mi aplikace hlasi dest, ale vyckavam, Zorku taky v kocare ma miste neudrzim, takze nedest a relativni sucho potrebujem
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ZRK: OK tak já jsem stejně ve školce domluvená, že pro něj přijdu po obědě podle počasí, ať ho nechají spát, že když tak počkám, až se vzbudí. Prostě buď bude hezky a přijdu a nebo bude chcát, popř. mokro a to se na to vykašlu. Tak třeba jim to nevyjde. Jenom já v poslední době, jak vystrčím rypák ven, ráno - v poledne - večer, tak vždycky zmoknu, tak snad abych vám tam ani nelezla :-D
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: A ve čtvrtek pak má být, dle dnešní odpovědi vcelku hezky, ale to už jsem se objednala ke kadeřnici zas :/
    ZRK
    ZRK --- ---
    MARKYSHA: No uvidíme během dne, já bych to zatím nechala. Dneska mi počasí taky hlásilo déšť přes poledne do odpoledne a nekapla ani kapka...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Holky nechcete ten sraz ještě přehodit? Co jsem koukala, tak má zítra pršet a hlavně odpoledne a v tom případě já osobně bych na to prděla, protože Alenka zakutaná pod pláštěnkou řádí jak černá ruka.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    jee dozvedeli jsme se o setkani az dneska, taky moc radi dorazime:), my muzem uz relativne brzy.., ve tri tam budem urcite...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    AERIS: vejde
    AERIS
    AERIS --- ---
    Já bych na tu třetí dorazit mohla. Mladší se kdyžtak prospí v kočáře. jen přemýšlím, jestli se do výtahu na Dejvické vleze sportovní kočár. Golfkou se mi moc nechce...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MARKYSHA: ja se budu pokouset dat decka brzo spat, at brzo dorazime, i kdyz je to sazka do loterie. deku beru, ale mates na ni taky dlouho nevydrzi, lezt neumi, ale plazi se jak partyzan, ale trava je zdrava, tak asi si da ;-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Já to ještě promyslím, ale asi teda vezmu Tondu ze školky dřív a dorazím kolem té čtvrté, když bude hezky a sucho, Alenku to v kočárku nebaví, tak abych jí mohla dát na deku a na tý často taky nevydrží a něnam se plazí.
    L_IA
    L_IA --- ---
    taky tak kolem 3..
    ZRK
    ZRK --- ---
    já počítám tak třetí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já snad tak kolem třetí, ale slíbit to nemůžu, v pátek spala do půl druhý, v neděli do čtyř, co si na ní člověk vezme :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam