• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: OK, když ne ty mě, já tebe určitě! :-) Navíc čekajících matek s potomky tam nebude mnoho.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: OK, tak to nebudeme komplikovat a necháme to na ty dvě. Sraz u brány? Doufám, že tě ještě poznám :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: jááj - nemáme to lehké, my aktivní ženy :-)

    Já osobně to vidím tak na 2 hodiny, déle nevím, jak dlouho udrží dcera pozornost. Takže za mě by klidně od 14-16 jako procházka stačilo. Jde přece hlavně o vyvenčení dětí :-). Ale Jestli chceš pobýt delší dobu, klidně se přizpůsobím tvému návrhu.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Pondělí odpoledne se zas moc nehodí mně :-( Mám večer od šesti akci, kam je potřeba přijít včas, musela bych být do pěti doma, abych se stihla připravit.

    Leda že bychom se scházely na etapy, já bych rozhodně mohla dřív než ve dvě, tak že bychom daly sraz s Drizzt dřív, třeba už v jednu, Tapina se přidá, až skončí v práci a já pak odjedu dřív. Záleží na tom, jak dlouho tam chcete být.
    REONA
    REONA --- ---
    Snad nebude vadit, pokud do toho vstoupím, ale když má být pěkně, tak co Praha příští týden? :)

    Ančí dnes provedla pokus o plazení se, tak by asi potřebovala okoukat detaily ;)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    suma sumárum:
    pondělí - Tapina od 14
    úterý - Tapina do 12 (práce)
    středa - Drizzt do 12 (plavání staršího exempláře)
    čtvrtek - Drizzt od 13 (očkování mladšího exempláře v 10), Tapina do 12 (práce)
    pátex - x

    mě z toho vychází pondělí odpoledne :-)
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    TAPINA: OK. U mě to jsou tedy dceřiny kroužky, ale když jednou vynechá běhání okolo místnosti v "baletní přípravce", nic závažného se nestane :-)

    Tak co rovnou pondělí? Má být hezké počasí.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    No jo, věčný nesoulad mezi pracujícíma matkama, co můžou po víkendech, a nepracujícíma, co můžou v týdnu a o víkendech mají program :o) Kdybyste netrvaly na dopoledne, tak ty ostatní dny se můžu (když se nebude dít nic závažného) urvat z práce ve dvě a pak mám čas neomezeně.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    TAPINA: Tak to abychom vyrazili brzo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    INUSHKA: Úterý dopoledne můžu. Od října mám odpolední úterky a čtvrtky. Musela bych být ve 12 zpátky doma.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Tak jak s tou ZOO? Třeba v úterý?
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Kromě pátku je mi to jedno, já teď přes den nic pravidelného nemám.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    INUSHKA: Taky jsem pro příští týden :-). Který den by ti rámcově vyhovoval? Já osobně tedy nemůžu ve středu a čtvrtek (očkování a kroužek).
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: Já bych šla, už jsem se pokoušela něco zpunktovat před časem, jenže pak jsme všichni lehli s virózou a Malvína to teď má zpátky. Takže nejdřív příští týden, snad to do víkendu vyléčíme.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Co Brňáci? Nezajdeme někdy dopoledne třeba do ZOO?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Garančku :DD já jsem teď ty poslední hezký dny zapikolovaná doma, balím na stěhování a ještě týden budu, pak budu zas vybalovat... jestli bude v říjnu ještě hezky, případně někde indoor, ráda bych zas něco spáchala.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    jasny, priste... to byl vykrik do tmy :), kdyby nahodou... zitra je v planu zoo, ctvrtek ma matous garancku a v patek prubnu asi veletrh, je mi lip, kdyz mam "plany", i kdyby nevysly, nejak se ted lepe preziva, betka ma jedno z tech milionu emocuc obdobi, tak mam trochu problem se s nima vypravovat sama ven...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    HABRENKA: my jdeme od zubaře, nevybavena na další pobyt venku, jinak groebovka bych i brala, odpo záleží v kolik..
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    My si v poslední době vzájemně předáváme žlutou rýmu, tak nechci nikoho zapojit do našich kruhů :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Hmm, zajela bych, ale poslední dny mě vyšťaví i čtvrthodinová cesta po okolí... :/ snad se dám ještě trochu dohromady.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    nahodou zitra dopo, pripadne pozdeji odpo riegrak nebo groebovka/okoli? ma byt hezky, ale nejak nemam nervy a silu posledni dny sama s detma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam