• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    QUANTI: nejblizsi je "nuselska radnice" tram 18, bus 193
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    QUANTI: 18, 193 Paloucek a z kopce.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SUCUBIS: nejbližší zastávka mhd prosím? Jsem na mobilu... možná bych dojela, než mi tu hrábne.
    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    nekdo na hrise v taborske (50°03'44.2"N 14°26'18.4"E) pristi tyden ?
    LADYSERENDIPITY
    LADYSERENDIPITY --- ---
    Zkusím..

    Nástěnka, Náměstí Míru, Kavárna Světnička, http://www.kavarna-svetnicka.cz/, příjemná obsluha, vnitřní parkoviště pro kočárky, výborné palačinky a další dobroty. Pro rodiny je zařízena menší místnost (z celkových dvou) se dvěma stoly a dětským koutkem.
    LADYSERENDIPITY
    LADYSERENDIPITY --- ---
    Jak se přidávají tipy na zařízení s dětským koutkem na nástěnku? Zrovna v pátek jsme s kamarádkou otestovaly kavárnu Světnička http://www.kavarna-svetnicka.cz/. Je to na Korunní 24 (kousek od Šumavské nebo Jana Masaryka, obecně mezi Jiřákem a Mírákem, tedy Praha 2) a mají tam většinou do devíti do večera, s poznámkou prodloužení možné. Velká spokojenost po všech stránkách - obsluha, nabídka, dětský koutek..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    EVIANAIVE: jo, to je pepe nero, to je krize, teda rok a pul jsem tam nebyla, tehdy to zmenilo majitele a desny... na to druhe mrknu, diky!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    nastenku jsem prosla, ale niceho moc jsem se nedopatrala, hledam "neco", kde mohou byt dva dospely a dve deti do minimalne 21:00, kolem zizkova pripadne na MHD... sterboholy vyhovuji, ale nevim, jak se duchodci neprazaci dostanou pak s detma na zizkov... je to na ca tri hodinky a vsechno, co jsem jinak nasla, zavira driv nebo je to vylozene detsky koutek s hlidanim (jedno z tech deti potrebuje dozor dospeleho ze zdravotnich duvodu...)
    diky...!
    LADYSERENDIPITY
    LADYSERENDIPITY --- ---
    Nástěnka, LADYSERENDIPITY, Hl. město Praha, Praha 5 - Slivenec, Marián 04/2013
    LITROP
    LITROP --- ---
    nekdo jeste na posledni letosni piknik vyrazim s detma nekam do zelene psi deti vítani
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Děkuji všem!
    REONA
    REONA --- ---
    SHADOWALKER: Já tam byla i s kočárkem. Akorát moje holka je ještě moc malá aby využila dětský koutek, tak ohledně toho nevím. Výborné dortíky!
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SHADOWALKER: tak ja predpokladam,ze neni problem otevrit dvere a poprosit personal,aby ti pomohl. Mam pocit,ze je to proste nejbliz,kdyby vas zastihl dest. Kazdopadne hodne zdaru s hlidanim!
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    SHADOWALKER: V OC Flora je v poslednim patre u kina detsky kout, pekny, velky, vstup rozumny. Byla jsem tam teda naposledy uz tak pred rokem, tak snad je to porad aktualni. Web maji.
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    GILLIATT: To je taková ne úplně dobrá reference. Potřebovala bych tam s kočárem. Ale stejně děkuji.
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    SHADOWALKER: Hned kousek od věže je na Ondříčkově ulici je cukrárna s dětským koutkem, vevnitř jsem ale nikdy nebyla. Pro kočárky je tam navíc dost debilní vchod, úzký, pár schodů.
    Cukrárna Pod věží
    http://www.cukrarnapodvezi.cz/kontakt
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    Mám prosbu: budu hlídat na Žižkově roční holčičku v okolí Žižkovské věže. A protože hrozí, že bude pršet, potřebovala bych tip na nějakou přátelskou kavárnu nebo jinou "indoor" aktivitu. Předem moc děkuji!
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DIVADLO PRO DĚTI - již tuto sobotu v kavárně klubu Cross - ZDARMA

    ZRK
    ZRK --- ---
    REONA: Moc se omlouvám, stáhla jsem loňský leták. Je to tento čtvrtek 16.10. - čas i místo sedí
    REONA
    REONA --- ---
    ZRK: A je to ve čtvrtek nebo 17.? Já tedy nedorazím nejspíš, Ančí je na to ještě malá, ale ten plakát je matoucí :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam