• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Ale připravte se, že to může být masakr. Já takhle za korunu šla jednou a bylo to šílený, spousta lidí.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    SEBIEN: Právě jsem koukala na počasí, že bych šla. Sice jsem si minule koupila kartu na dvanáct vstupů, ale akci ráda využiju :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    Někdo (těhotnej) v pondělí v Praze do Zoo? :-).
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    DRIZZT: My jedeme na víkend pryč. Ale obecně jsem určitě pro něco podniknout, když jsme konečně zdraví a zase motorizovaní.
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Brno: nepodnikneme o víkendu něco? Třeba nějaké zastřešené dětské hřišté či tak něco.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Do jakých restaurací či kaváren můžete vyrazit s dětmi, aniž by se tam nudily a dýchaly kouř? - Pražský patriot
    http://www.prazskypatriot.cz/...kavaren-muzete-vyrazit-s-detmi-aniz-by-se-tam-nudily-a-dychaly-kour/
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    ZÍTRA - 21.2.2015 - DIVADLO PRO DĚTI - KAVÁRNA KLUBU CROSS - 14:30 - ZDARMA

    Zítra se koná opět dětské divadlo v kavárně cross, a to od 14:30... Přijďte.. Mamazon i my se na Vás těšíme... vstup klasicky zdarma.

    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GIOMIKY: jé to zrovna začíná na Antonína, to se hodí :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    LEGO KidsFest 2015
    dětský LEGO festival
    Největší LEGO akce poprvé v České republice, unikátní LEGO sochy a stavby z milionů kostek na hraní

    začátek: sobota 13. 6. 2015

    konec: neděle 28. 6. 2015

    místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany

    pořadatel: E-MOTION s.r.o.

    kontakt: Adrián Vavro

    telefon: +421/903 441 544

    ABF, a.s. - veletrhy, výstavy, konference - Kalendář akcí / detail
    http://www.abf.cz/cz/kalend.asp?id=8891
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Trochu mimo mísu, ale zkusím to: V Brně-Lesné je fitness, které má dopolední cvičení s tím, že nabízí i hlídání dětí (od 9:30 - 10:30). Cena za hlídání je 50 Kč. Ráda bych chodila na TRX ve čtvrtky, ale hodina se uskuteční od 3 přihlášených a pravidelně se sejdeme 2. Kdyby měl někdo zájem chodit taky, byla bych čistě sobecky ráda :-D.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    XMARGE: Nevím, zkus se zeptat [ KARATE @ KOLIN ] nebo na tom fb. Ještě jsem tam nebyla.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    TORUVIEL: Netušíš, jestli mají otevřeno i o víkendech? Škoda, že jsem to nevěděla včera, byli jsme zrovna v KH:o)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---

    MAMAZON & CROSSCLUB

    MamaZon & Crossclub propojili síly ke vzniku společného projektu pro děcka a jejich rodiče... A začínáme již v lednu ! ! !
    24.01.2015 - 14:30 - Divadlo pro děti - TOY MACHINE - RYTÍŘI

    Nenechte si ujít loutkovou pohádku Divadla Toy Machine, která je plná napětí, smíchu a hudby. Představení je volně na motivy Legendy o sv. Jiřím, a jiných příbězích o slavných rytířích.
    21.2.2015 - 14:30 - Divadlo pro děti - TOY MACHINE - Sněhová královna

    Pohádka laponské babičky Ovečky,sepsaná H.CH. Andersenem. Vypráví o dvou dětech, které nebyly bratr a sestra, ale měly se stejně tak moc rádi.
    fb událost: https://www.facebook.com/events/1528493084067030

    VSTUP VŽDY ZDARMA ! ! !

    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    GAISAKA: Já jsem z Lesné :-) Jinak kdo je odkud je na nástěnce (i s počtem dětí a jejich věkem).
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    #Brno někdo?
    Ideálně sever, Černá Pole, Lesná?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    HABRENKA: ZARZAROSA: Děkuji, to mám i víc po cestě! Nakonec teda půjdu bez dítěte, ale aspoň to třeba okouknu :)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ANNNA: také chválím : HABRENKA
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNNA: vesmirnou nemuzu slouzit, ale hodne si chvali http://www.kavarnamuzeum.cz/
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Byl jste někdo v předělané Vesmírně, snese se tam kočárek a případně vypuštěné lezoucí dítě? Resp. nyní je to mléčný bar Bílá vrána...

    Případně prosím o tipy na dopolední/polední posezení na trase Hlavák-Muzeum-IP Pavlova... Díky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam