• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Holky, pojďme se příští týden někde sejít! Potřebuju nutně rozšířit svou sociální bublinu. Čas a místo je mi jedno (teda aby to bylo aspoň území HMP). Bažím po normálních lidech, dojedu kamkoli.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    REONA: my taky byli na traktorech, náš vilda je miluje, s ničím jiným než s traktory si takřka nehraje, koukám na youtuby zapadlejch traktorů v bahně, atd. prostě zapálenej traktorista,
    ale přesně jak píšeš, strašně lidí, příští rok asi zvolíme nějakou menší traktoriádu

    SUCUBIS
    SUCUBIS --- ---
    tak od pondelka (po uspesne nemoci) mame priserku na cely den ve skolce a tak jsem i s dvojcaty volne k dispozici na nejaky levarny :) kdyby mel nekdo zajem ... jsou to teda stale jeste plazici
    REONA
    REONA --- ---
    Byla jsem dnes za kamarádem za Mělníkem (Mšeno) a říkal, že na traktorech byli loni a bylo tam takových lidí, že je to napříště odradilo.

    TRISSIE: Naštěstí ten směr na Mšeno jakž takž jde, ale rozkopaný a (ne)značený je to tam fakt debilně...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: já po vás taky koukala a nic.
    Ale dorazili jsme docela pozdě, rozkopaný Mělník a přilehlé okolí se nám postaraly o skoro hodinové prodloužení cesty ("díky" chytře značeným objízdným trasám, z nichž nejde sjet, jsme si dali jen po Mělníce kolečko třikrát za sebou... no aspoň vím, kde je tam nemocnice a že ji mám tak z ruky, že zůstanu věrná Motolu :)

    Přidávám se s pozitivní recenzí, jen pokud tam pojedete autem, tak radši brzo ráno, s parkováním je později trochu problém. A pokud už pojedete autem nebo na kole, stavte se na oběd v pivovaru v Mělnickém Vtelnu - dobře vaří a mají prostorný dvůr, sice bez dětských atrakcí, ale zato s poctivým obřím dubovým stolem, pod nímž naše děti vydržely řádit (a tedy neotravovat u ostatních stolů) velmi dlouho :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: Tak jsme vás nikde ani okem... Bylo to dost velký, jsme nečekaly :)

    Jinak teda pro ty, kdo třeba váhali - příští rok neváhejte. Je to fajn. Všude spousta všelijakých strojů mimo traktorů, soutěže pro děti, všechno si mohou osahat, projet se, super atmosféra... Za nás palec nahoru. Výprava jako blázen. Metrem (dvěma, s přestupem), vlakem, historickým autobusem na traktory, tam děti uplně nadšený od začátku do konce, pak zpáteční cesta vlakem dokonce s adrenalinovým zážitkem v Satalicích, kdy přestali jezdit uplně všechny vlaky a nevědělo se jestli a kdy se pojede dál...nakonec naštěstí za relativní chvíli systém naskočil a vlak se rozjel. Pak zase metro a scéna, že nechtěj domů :D Klasika
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: když tak se k nám hlaš, my budeme asi s tím dvojčecím kočárem líp rozpoznatelní :-)
    ale jedeme autem a když to vyjde, tak dřív. ale uvidíme, jak a) půjde vypravování b) se tam zasekneme.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Zítra máme s kamarádkou sraz na Hlaváku v půl desáté, v 9:48 jede vlak. Původně nás měla být větší banda, ale nějak to poodpadávalo. Takže pokud se chce někdo připojit...budem rády ;)
    http://www.nn-kosatky.cz/repository/letak_historicke_traktory.pdf
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Nevíte dnes o nějaké akci v Praze, kam s dítkami vyrazit? Nemám inspiraci...
    EWICZZZKA
    EWICZZZKA --- ---
    Ahoj, neznate prosim nejakou baby friendly restauraci v Litomericich nebo blizkem okoli? Pripadne nejakou detskou indoor zabavu. Vyrazime dnes na dovolenou obytnakem a pocasi nam moc nepreje...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nevim, jestli to v dobe, kdy to budete cist, bude jeste aktualni, ale pod Petrinskou rozhlednou je turnaj v kulickach. Byl jsem tam s dcerkou a dostali jsme kulicky zapujcene. Jenom je jeste moc mala na to, aby cvrnkala.
    Kuličkové turnaje - termíny | Český kuličkový svaz (www.kulicky.com)
    http://www.kulicky.com/terminy-turnaju.php
    ZRK
    ZRK --- ---
    Vyrážíme na Petynku. Já a kluci. Za společnost budem rádi ;)
    MONI
    MONI --- ---
    QUANTI: Co třeba hřiště dole na Petříně? Jsou tam stromy, piknik stoly, pitná voda, záchody...
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    PINK_CICINKA: A Eda je o měsíc mladší než Ivonka:o) (a taky na stodůlkách). Tak je asi taky někdy dáme dohromady:o)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    REONA: Klidně! Příští týden mám dovolenou, ale ten další jsme v pondělí k dispozici. :-) Má Anička je spíš pozorovatelka, klidnější a rozvážné povahy. :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Prosím vás, nemáte nápad, kde se sejít s dětmi (několik miminek plus pravděpodobně dvouapůlleťačka, možná i čtyřleťák), když já pojedu ze Zličína (a potřebuju bezbariérově a vzhledem ke zlobivce co nejkratší dobu v MHD i vzdálenost od zastávky)a kamarádka z Letňan? Ideálně buď venku někde ve stínu, nebo kavárna...
    REONA
    REONA --- ---
    PINK_CICINKA: Jéé, "tvoje" Anička je o měsíc starší než moje Anička, to bychom měly někdy holky seznámit!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Jsem chůva, ale s danými dětmi trávím minimálně 2-3 dny v týdnu celé dny a noci, tak snad se mohu také přidat. :-)
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 5 Stodůlky, Eduard 08/2014
    Nástěnka, Pink_cicinka, Praha 10 Hostivař, Anička 02/2014
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    zítra snad vyrazíme do zoo, případně v pátek (kdyby se tam chtěl někdo potkat), případně na víkend bude permanentka pro jednu osobu k zapůjčení nejspíše volná
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam