• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    za nas Device taky ok. Je tam pripadne nejaka varianta, kdyby bylo hnusne?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    za nas dejvice dobry, sedneme na metro a frcime!

    btw pro pobaveni, pristi tyden se asi vypravim na ochutnavku, kdyby nekdo.. utery dopo...
    https://www.facebook.com/...tos/a.151500358160.112284.149875063160/10153592240073161/?type=3&theater
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    Taky bych se rada pridala
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    (mně celkem vyhovujou ty Dejvice, případně něco na západní straně metra B)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    možná bychom se přidaly.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: a máš nějakou preferenci ohledně místa?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    QUANTI: my snad muzem dopo, mimino plus 2letej
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    my nakonec na plavani nejdem, takze ctvrtek muzem.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Já bohužel, ráno zubař, odpo odjezd na chalupu
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jak to vypadá se čtvrtkem? nakonec mám obě děti doma, takže bych ráda zvěř nějak zabavila :))
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    jinak dnes jsme byly na hřišti na Horním nábřeží, na smíchovský straně, taky fajn, i s kavárnou, akorát blbě dostupný
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: příští pondělí nebo úterý klidně :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    tak jeste neco pro ty z 3 kam se nepojede 3/4 hodiny :o) jako ne ze bychom netrenovaly, ale trochu se bojim aby holky nezrusily tramvaj po 20 minutach se zacinaj nudit a pak se perou .. a do kocaru uz je nedostanu ani omylem
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ATARKA: Poslouzim, jak budu moct :)
    PETATA
    PETATA --- ---
    SEBIEN: tak fajn :)
    ideal je pro nas pondeli nebo utery, to nema Natalie skolku a jezdime do Prahy
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    PETATA: já se hlásím :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    jako dalsi tip muzu doporucit hriste v Podoli, primo u zastavky Kublov
    oplocene, s travnatou plochou, dve piskoviste, houpacky, skluzavka, maly kolotoc, lanovka, ty perovaci veci atd
    hriste sousedi se zahradni restauraci, takze toaleta a obcerstveni v tesne blizkosti
    bud tedy MHD (tramvaj nebo v dochozi vzdalenosti jedna zastavka od busu, ktery jede bud na metro C nebo na Smichovske nadrazi, pripadne privoz) nebo autem s moznosti parkovani primo u hriste a v okolnich ulicich
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VENIKA: juniorovi je čerstvě taky sedm právě...bych se pak poptala na to plavání osobne
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    pokud se berou i novy prirustky, tak se rada pridam se synem (7,5m). Jen teda ve ctvrtky od 12 plavem, tak zvladnem byt nekde az kolem druhe.
    REONA
    REONA --- ---
    Tak 19. mame akci u nas v mamacentru, kam jdou kamosky ze cviceni, tudiz by se mi taky vic hodilo dopo nebo jiny den. Pripadne, pokud se stanovi nejake pravidelnejsi setkavani, tak prvni vynechame.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam