• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    MONI
    MONI --- ---
    GLOBALISTA: v neděli odpoledne je na Letné dětský festival Kašpárkohraní, vstup zdarma, http://www.kasparkohrani.cz/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Juliska je tady u nás, že? Tak že bych konečně změnila zvyk, kdy se o víkendu dopo nevylézá z domu, ideálně ani z postele? ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: v nedeli dopoledne jsme na julisce, nejstarsi zavodi s muzem, my ostatni se tam budeme poflakovat kolem ovalu, fandit, nudit se, kojit a tak...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: relativně OK je, tj. že běhá po stropu a večer mu stoupne teplota, Alenka má horečky a dost jí to vzalo, protože leží, to u ní neznám a já s mužem máme rýmičku a kašlíček
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    MARKYSHA: Já myslela, že Tonda už je ok a vy si to zatím takhle předáváte :( Tak ať jste brzy fit.
    Tak příští neděli nebo ještě někdy potom.
    SEBIEN: A my se můžeme vidět i v týdnu :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: my nejsme v Praze
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: marodíme :-( všichni.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Takže... asi jsem si vzpomněla pozdě, ale co děláte tenhle víkend? Nějaké slaměné vdovy se tu najdou? Zatím nemám žádný program, takže se můžu absolutně přizpůsobit. Příští víkend už mám program na sobotu, neděle by byla také možná...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    FRENNET: Pro mě jsou v pohodě jakékoliv děti, ale pro větší pohodu všech zúčastněných je samozřejmě lepší, když má Malvína (3,5) k sobě i věkově blízkého parťáka, jinak se nudí a prudí.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    INUSHKA: kdyby mala. byla v pohode tak dojedem nekam do zidek nebo tak. No je to s nama tragédie.
    Nicmene pro budoucnost, jak stare deti jsou pro tebe oka? L ma 16m, ale kouka a snazi si hrat i se starsima. V baraku mame 3r holku a tu vyslovene zere a opakuje po ni vsechno...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BRNO, nechcete někdo něco podniknout ve čtvrtek odpoledne nebo v pátek dopoledne? Mně už nebaví chodit pořád dokola na naše místní hřiště a doma je s dětmi k nevydržení.
    Oba dny bychom měli být motorizovaní, takže není problém dojet skoro kamkoliv.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ANNAWA: :) no diky, obzvlaste me ranni kreace, vekterych obcas zudtanu az do vecera, jsou vzdycky sranda, hlavne kdyz vylezu napul v pyzamu ci triku na spani, mimino na brise, na hlave prelezele spocene ciro, kde je mozna i nablito, za ruku urvanou nejstsrsi a kolem na se vali na zemi vztekly macek a dostane se mi pochvaly, jak mi to slusi ;), obcas je to sranda vetsi, nez obvykle... a miminko uz se brzdi, za chvili bude mozna i "normalni", zjevne ma docela rozum...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNAWA: jasně, ale ona fakt o samotě, bez srovnání s jiným dítětem, vypadá jak normální novorozenec :) jen nesmí být vedle dítěte klasických rozměrů :D
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    QUANTI: o roztomilosti zadna! Ale Josefína měla 5 kilo v 5 měsících, takže tak :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNAWA: Magdalénka je maličká a ťuťu roztomilá! :))
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    QUANTI: a jo vidíš, ještě včera jsem na to myslela, když jsem si pronajala bazén bez lektorky tak byl mladík štěstím bez sebe (na řízených hodinách to bylo tragické)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HABRENKA: a tobě to tam sekne! Jen jsem chvíli koukala, co to je za velký mimino, pak mi došlo, že to je tvůj skoro novorozenec ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SOLEI: do bazénu! :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Kam s děckem když nám do pískoviště napršelo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam