• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak jak jste na tom? středa, čtvrtek?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: ja zatim nic nevim, ale mame povetsinou volno, planuju max den dva predem
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: já jsem pro! V pátek budu mít dvě děti, jinak jen malýho.
    REONA
    REONA --- ---
    Nespácháme něco příští týden v Praze?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    REONA: Kousek pod nim je Malesicky mikropivovar, ale musis ven z parku, no.
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Diky, dobre vedet, zasobime se vcas.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: bohužel, kvůli dotačním podmínkám tam žádný stánek není :( nebo aspoň nebyl před rokem. Je to ultrahloupý, leda někde cestou.
    REONA
    REONA --- ---
    Hm, asi jsem pro dotaz nenašla vhodnější klub - zítra se chystám do Malešického parku, je tam někde možnost koupit si kafe a něco k pití? Tak jako třeba v Riegráčích...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Brno: Zítra jdu s kamarádkou/kamarádkami do ZOO. Sraz před bránou cca 10:30. Kdyby se chtěl někdo přidat, budu jen ráda!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MONI: to bychom možná mohli zvládnout my:), diky za info
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: jojo, to je ten "vas"... pak mame presun nekam na obed a flakec, pry loni touhle dobou sli spolubojovnici na kafe do peleovy vily, ale o tom slysim poprve, tak kdovi, kde byli :D
    akorat tahle perverzni akce je od rana do cca 11ti max pul 12...
    MONI
    MONI --- ---
    GLOBALISTA: v neděli odpoledne je na Letné dětský festival Kašpárkohraní, vstup zdarma, http://www.kasparkohrani.cz/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Juliska je tady u nás, že? Tak že bych konečně změnila zvyk, kdy se o víkendu dopo nevylézá z domu, ideálně ani z postele? ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: v nedeli dopoledne jsme na julisce, nejstarsi zavodi s muzem, my ostatni se tam budeme poflakovat kolem ovalu, fandit, nudit se, kojit a tak...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: relativně OK je, tj. že běhá po stropu a večer mu stoupne teplota, Alenka má horečky a dost jí to vzalo, protože leží, to u ní neznám a já s mužem máme rýmičku a kašlíček
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    MARKYSHA: Já myslela, že Tonda už je ok a vy si to zatím takhle předáváte :( Tak ať jste brzy fit.
    Tak příští neděli nebo ještě někdy potom.
    SEBIEN: A my se můžeme vidět i v týdnu :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GLOBALISTA: my nejsme v Praze
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: marodíme :-( všichni.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Takže... asi jsem si vzpomněla pozdě, ale co děláte tenhle víkend? Nějaké slaměné vdovy se tu najdou? Zatím nemám žádný program, takže se můžu absolutně přizpůsobit. Příští víkend už mám program na sobotu, neděle by byla také možná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam