• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    My teprve zítra přijedeme do Prahy, ve čtvrtek dopoledne máme očkování, takže za mě ideální pátek dopoledne. Ale při nejhorším by se i to očkování dalo posunout...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    HABRENKA: já se omlouvám, že jsem nenapsala včera, ale dnešek nedávám, Irma v nejhorší fázi, budu ráda, jestli se dokutálím do školky...
    REONA
    REONA --- ---
    Za mě ideální čtvrtek, ale můžeme prakticky kdykoliv.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    my muzeme zitra v plne polni
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak jak jste na tom? středa, čtvrtek?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    REONA: ja zatim nic nevim, ale mame povetsinou volno, planuju max den dva predem
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: já jsem pro! V pátek budu mít dvě děti, jinak jen malýho.
    REONA
    REONA --- ---
    Nespácháme něco příští týden v Praze?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    REONA: Kousek pod nim je Malesicky mikropivovar, ale musis ven z parku, no.
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Diky, dobre vedet, zasobime se vcas.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: bohužel, kvůli dotačním podmínkám tam žádný stánek není :( nebo aspoň nebyl před rokem. Je to ultrahloupý, leda někde cestou.
    REONA
    REONA --- ---
    Hm, asi jsem pro dotaz nenašla vhodnější klub - zítra se chystám do Malešického parku, je tam někde možnost koupit si kafe a něco k pití? Tak jako třeba v Riegráčích...
    DRIZZT
    DRIZZT --- ---
    Brno: Zítra jdu s kamarádkou/kamarádkami do ZOO. Sraz před bránou cca 10:30. Kdyby se chtěl někdo přidat, budu jen ráda!
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    MONI: to bychom možná mohli zvládnout my:), diky za info
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: jojo, to je ten "vas"... pak mame presun nekam na obed a flakec, pry loni touhle dobou sli spolubojovnici na kafe do peleovy vily, ale o tom slysim poprve, tak kdovi, kde byli :D
    akorat tahle perverzni akce je od rana do cca 11ti max pul 12...
    MONI
    MONI --- ---
    GLOBALISTA: v neděli odpoledne je na Letné dětský festival Kašpárkohraní, vstup zdarma, http://www.kasparkohrani.cz/
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Juliska je tady u nás, že? Tak že bych konečně změnila zvyk, kdy se o víkendu dopo nevylézá z domu, ideálně ani z postele? ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: v nedeli dopoledne jsme na julisce, nejstarsi zavodi s muzem, my ostatni se tam budeme poflakovat kolem ovalu, fandit, nudit se, kojit a tak...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    GLOBALISTA: relativně OK je, tj. že běhá po stropu a večer mu stoupne teplota, Alenka má horečky a dost jí to vzalo, protože leží, to u ní neznám a já s mužem máme rýmičku a kašlíček
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam