• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Lenka je ve školce furt a Lucka vůbec...takže mě je to pak už jedno (když to nebude s něčím kolidovat)...

    QUANTI: Naproti tomu 26.9. vypadá dokonale.... mám tam volno... a měl by být hezký podzim...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: ok :)) tak kdykoli jindy bez B, já vám tam někdy udělám předvoj ;)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: Toho 19.12 musím do práce... na schůzi...a děda bude cvičně hlídat.. tak je to taky takové... měl by si Lenku vyzvednout ze školky podle toho, jak to bude dávat... (děda)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    SEBIEN: Fuj, takhle jsme to měli jeden čas taky. Dítě potřebovalo v 11 obědvat teplé jídlo, v 11:30 spát. Jak se toto nekonalo, děs a hrůza panovala. Do toho já s břichem... Nerada na to vzpomínám, a soucítím :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    QUANTI:
    NIENNA: Ach jo, u nás chodí Františka v pondělí a středu do školky, takže od září mohu spíš úterý,čtvrtek,pátek. Ale asi můžu dorazit jen s mladší, ta už si na hřišti vyblbne...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    a k dotazu, ANNNA bohužel zítra taky nemůžu, úřady... :/
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: jo takhle, tak to nehroť, neblázni :) v tom případě, když bude hezky, se hlásím na 19. Nebo samozřejmě kdykoli jindy, ale preferuju ty pondělky :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: Možná... Ona se vrací v poledne...nevím, kdy mi ji přivezou... a hlavně - bude pryč 14 dní, tak nevím, v jakém bude stavu...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: jestli budeš moct 12., tak beru, mám pondělky s oběma - dorazím klidně i jindy jenom s V., ale tohle hřiště jí slibuju :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ANNNA: ty jsi psala, že můžeš dopoledne, co? U nás je dopoledne pitomý, starší ráno málo jí a pak vyžaduje brzo oběd, jinak je všechno špatně, takže dopolední výlety se snažím omezovat.

    (Dneska jsem byla v deset na tetanovce 10 minut od baráku, mladší pak usnula, tak jsem to vzaly přes hřiště, které je po cestě domů, skoro přes ulici, pořádně na něm nic není, takže nic náročnýho, pak jsme si dali v kavárně v baráku obložený housky, protože mladší furt spala. když se probudila, 15 minut běhaly před domem a domů jsem je táhla a pláčem obě. Bylo poledne. Měla jsem vařeno. A stejně se starší byla ochotná normálně najíst polívky až ted někdy ve tři. Asi nemám zapotřebí to opakovat hned zítra. Dodávám, že libovolně velké a pestré svačiny to neřeší - dneska měla ovocnou kapsičku, malou snickersku, co jí dala sestřička u doktora a tu housku. Běžně nosím okurky, papriky, piškoty /jakože všechno, ne jen něco z toho/, k tomu něco koupíme a stejně je s ní potom doma dvě hodiny k nevydržení, když se mezi jedenáctou a dvanáctou v klidu doma nenají teplýho jídla).
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Lenka se mi vrací až 12.9. :-) A takové super hřiště Lucka neocení.... Ale jinak asi můžu - na pokec a tak... Ale doufala jsem, že když je tam super hřiště, tak dorazím s obouma... :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    NIENNA: OK, jasná věc. Můžem nechat někdy na příští týden! Jak jsi na tom?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Já zítra určitě ne - jedno dítě je pryč a druhé po očkování... Zítra jí chci dát klidový režim... :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Někdo na zítřek do centrálního parku , nebo to necháme na jindy? NIENNA: QUANTI: SEBIEN: Sama tam nepojedu ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    no, výprava batolete se 20min. hysterákem trochu protáhla, stíhám snad cca ve tři čtvrtě...
    REONA
    REONA --- ---
    VENIKA: Určitě se nebudu zlobit, napíšu do pošty.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    REONA: Jee, ja mam asi voucher, kterej nestihneme vybrat.
    Nechcete ho poslat?
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Jo, to je pro nás asi reálný :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    REONA: uvidím, kdy se mi podaří vyrazit, viděla bych to tak mezi devátou a půl desátou :)
    REONA
    REONA --- ---
    QUANTI: Ja bych si s dovolenim take vzal...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam