• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    Neseďme doma. Nestěžujme si, že nemáme s kým vyrazit ven provětrat svoje ratolesti a že nás to s nimi samotné nebaví...spojme se a vyražme! Na nástěnce je seznam baby friendly míst a bmaminek/tatínků s dětmi v dané lokalitě, klub slouží k poznávání se mezi sebou a plánování společných výletů a procházek ;)

    Hlásit se na nástěnku můžete příspěvkem v diskuzi ve formě: Nástěnka, ID, Kraj, Město (v případě velkých měst i příslušnou část, v případě "pidiobcí" nějaké větší město pro orientaci), jméno, měsíc a rok narození dítěte/dětí.
    Příklad: "Nástěnka, ZRK, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Maxmilian 12/2011" (dodržujte, prosím, formát - ať to mohu pouze kopírovat a nemusím se s tím u každého přepisovat)

    rozbalit záhlaví
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: zitra muzem popojet a v patek jdeme na jirak na trh a na hriste v okoli (u vodarny nebo u draka, oboji dostupne od metra relativne kousek)
    ANDREJKA: my relativne taky muzem a na parukarce jsme jeste nebyli ;-)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Já můžu! Co chodí Matouš do školky, tak mám najednou spooooustu času :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    co čtvrtek pátek dopoledne?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Já mám teď B nemocnou :/ jinak bych tu už spamovala.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, nechcete neco podniknout ve stredu odpo?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Dneska jsme se stavili na Gutovce a malý se tam krásně ráchal ve vodě. Vzhledem k předpovědi počasí zvažuji, že zítra dopoledne půjdeme zase. Akorát nevím, jak moc jsme schopni se tam s někým setkat, protože prcek tam různě pobíhá a ja samozřejmě za ním :D
    Každopádně můžu doporučit, dětí je tam vždycky hromada a pro mne důležitá informace - dá se jít v pohodě na záchod do restaurace v areálu Gutovky :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ANNNA: nějaký čtvrtek se ráda přidám!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GLOBALISTA: my tam vydrželi tu necelou hodinku, pak si V vlezl do golfek a nasadil si pásy :D přišly pak i další děti, takže dobrý. Byla bych napsala předem, ale neměla jsem tušení, v kolik zvládnu přijet, jak dlouho mi to na tom úřadě bude trvat a jestli nebude V už unavenej... tak jsem si řekla, že je to moc proměnných na to něco svolávat :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUANTI: Že jsem se sem nepodívala dřív! Jsem na hřišti přes silnici, ale za chvíli už budeme odcházet.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Já prostě ty dopoledne nedávám, jonys je spaci, musí si ty dvě hodinky dopo dat, a odpo teda taky, ale to už je v poho venku v kocare
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    to je nezvyk, být tu sama :))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    dejvické, nejste někdo na "našem" srazovém hřišti? byla jsem něco vyřizovat a asi za 10 minut tam budu s V., počítám tak na hodinu :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ANNNA, KACHNY: díky, ráda slyším, že jsou i jiné takové děti...
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    jinak teda my sme mimo prohlidky u dr. meli jeste vytery takze cekame na vysledky do stredy, tak radeji asi nikam ne. A ctvrtek ( s JH ) nebo patek v skoro plne sestave nekdo nekde neco?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    SEBIEN: uplne te chapu, mam to doma trikrat, akorat se to vzdycky sejde a po navratu domu jeto sila, holky jecej neciiiii ( cokoliv papat, spat atd. ) a JH jeci ze chce spat. Ale ted se jim to posunulo, coz teda nevim jestli jasat protoze nespi vlastne vubec a JH potrebuje uspavat, nedavno sem ho skoro odstavila, ale presun do postylky a samostatne usinani je zatim sci-fi. Ato ted jdou na UT,CT do skolky kde chodi v poledne vetsinou uz spat takze nevim co se stane.. ale jednou jednou vyrostou a budou spat dyl nez do 6,30 a nebudou jecet ... jednou :o))
    my vyrazime ven kolem devate abychom meli rezervu ale vubec to nevychazi!
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    QUANTI: Budem muset ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ANNNA: tak to klidně uděláme nadvakrát :D
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    NIENNA: No a já jsem zcela bez dětí, protože 27. mám státnice a muž je veze na chatu ;)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ANNNA: Lenka je ve školce furt a Lucka vůbec...takže mě je to pak už jedno (když to nebude s něčím kolidovat)...

    QUANTI: Naproti tomu 26.9. vypadá dokonale.... mám tam volno... a měl by být hezký podzim...
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NIENNA: ok :)) tak kdykoli jindy bez B, já vám tam někdy udělám předvoj ;)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    QUANTI: Toho 19.12 musím do práce... na schůzi...a děda bude cvičně hlídat.. tak je to taky takové... měl by si Lenku vyzvednout ze školky podle toho, jak to bude dávat... (děda)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam