• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    jestli budeme zdraví, tak rádi. Kinských zní dobře.
    REONA
    REONA --- ---
    Neslibuju, nevylučuju ;) Ráda bych vás viděla a máme snad zatím ještě volno.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Tak se domlouváme s Habrenkou na dopoledne někdy příští týden. Klidně hned v pondělí nebo úterý. Není problém někam popojet (z Dejvic). Mám ráda hřiště v Kinského sadech, ale ráda se podívám i jinam. Přidáte se někdo?
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    ja se hlasim na paruku tak na pul .. ja proste nikdy nevim co se bude presne dit ...
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    já se zatím nehlásím, vyčkávám, jak se zaběhnem se Zorčinou dopolední školkou
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GLOBALISTA: zitra muzem popojet a v patek jdeme na jirak na trh a na hriste v okoli (u vodarny nebo u draka, oboji dostupne od metra relativne kousek)
    ANDREJKA: my relativne taky muzem a na parukarce jsme jeste nebyli ;-)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    ANDREJKA: Na Parukarku klidne, bydlime ve Vrsovicich, mam teda ale skoro rocniho mladence, kterej se kdyztak bude potrebovat hybat :).
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    s tím vyšehradem jsem se tu neujala, ale příští týden asi budeme bydlet na floře. psaly jste, že chodíváte na parukářku... nešly byste někdy v příštím týdnu? já mám teda malý miminko, ale i kdybyste tu všechny chodily na hřiště, aspoň bych někoho poznala osobně a měla nějaký cíl, kam dojít. mě to samotnou nebaví s kočárkem jen tak se potulovat...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    HABRENKA: Já můžu! Co chodí Matouš do školky, tak mám najednou spooooustu času :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    co čtvrtek pátek dopoledne?
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Já mám teď B nemocnou :/ jinak bych tu už spamovala.
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Ahoj, nechcete neco podniknout ve stredu odpo?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    Dneska jsme se stavili na Gutovce a malý se tam krásně ráchal ve vodě. Vzhledem k předpovědi počasí zvažuji, že zítra dopoledne půjdeme zase. Akorát nevím, jak moc jsme schopni se tam s někým setkat, protože prcek tam různě pobíhá a ja samozřejmě za ním :D
    Každopádně můžu doporučit, dětí je tam vždycky hromada a pro mne důležitá informace - dá se jít v pohodě na záchod do restaurace v areálu Gutovky :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ANNNA: nějaký čtvrtek se ráda přidám!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    GLOBALISTA: my tam vydrželi tu necelou hodinku, pak si V vlezl do golfek a nasadil si pásy :D přišly pak i další děti, takže dobrý. Byla bych napsala předem, ale neměla jsem tušení, v kolik zvládnu přijet, jak dlouho mi to na tom úřadě bude trvat a jestli nebude V už unavenej... tak jsem si řekla, že je to moc proměnných na to něco svolávat :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    QUANTI: Že jsem se sem nepodívala dřív! Jsem na hřišti přes silnici, ale za chvíli už budeme odcházet.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Já prostě ty dopoledne nedávám, jonys je spaci, musí si ty dvě hodinky dopo dat, a odpo teda taky, ale to už je v poho venku v kocare
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    to je nezvyk, být tu sama :))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    dejvické, nejste někdo na "našem" srazovém hřišti? byla jsem něco vyřizovat a asi za 10 minut tam budu s V., počítám tak na hodinu :)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ANNNA, KACHNY: díky, ráda slyším, že jsou i jiné takové děti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam