• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKKlub přátelských rodičů aneb "venčení" ratolestí
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    a jeste kdyby nekdo neznal, hriste na gutovce s vodnim svetem doporucuje deset z deseti malych vodomilcu:
    http://www.gutovka.cz/vodni-svet/
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    nemate nekdo nejake nove skvele tipy na aktivity se skoro dvouletym v praze? ja nevim, co mam furt vymyslet, tocim ruzne bazeny, kasarna karlin, hriste na P2 a 3, stromovku, kralika v pripade hnusneho pocasi... jako samozrejme je to lepsi nez v zime, ale i tak mi nejak dochazi inspirace.

    jinak moc doporucuju prazacku, je nove zrekonstruovana, maji detsky bazenek/brouzdaliste a berou tam multisport, v 10 kdy otviraj je tam skoro prazdno.
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Včera naše malá cácorka absolvovala zkušební hodinu gymnastiky v Boulder Baru v Holešovicích a její nadšení vysoce převyšovalo moje očekávání. Zdá se, že jsme konečně našli tu správnou gymnastiku, kde to není jen o tom, nahnat bandu dětí do tělocvičny a tam je zabavit něčím, co aspoň trochu vzdáleně evokuje gymnastické aktivity. Takže za mě rozhodně velká spokojenost a rozhodně vřele doporučuju!
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ALEXUSS: jen pozitivní
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s gymnastickou přípravkou pro děti z MŠ v Boulder Baru v Holeškách? Zatím mám jen jednu referenci a ta byla poměrně dost pozitivní.
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    HELETA: s kočárkem do Smetanky, do Kyjí nebo na pivo U Chaloupek. na hřiště se moc nehrnu, ale asi se tomu nevyhnu :-D, to od Lidlu vypadá dobře. tak někdy v příštím týdnu? momentálně marodím :-/
    HELETA
    HELETA --- ---
    _ALEXA_: Paráda! Kam tady chodíte?
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    HELETA: já jsem taky z Hloubětína, mám 20ti měsíčního chlapečka. ozvi se, něco podniknem :-)
    LBW
    LBW --- ---
    Vencim dva velociraptory ve Hvězdě. Žádný davy, super
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ALEXUSS: na ladronce bejvaj čáry pro děti, v kostýmech a tak už odpoledne, zkusím to najít
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Nemáte někdo zajímavej typ kam s tříletým mládětem v Praze na čarodky? Aktuálně zvažujeme Čáry na Prazelenině.
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    FOXA: Družíme se rádi, nevidím v tom problém...:)
    FOXA
    FOXA --- ---
    Můžu se někdy přidat k vám Leteňákům? Na P6 nikdo nereaguje a na Letné jsem za chvilku tramvají :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MUFLONEK: tím líp :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    QUANTI: tak ono pro Messenger není nutné mít FB.o) stačí zadat telefonní číslo. My takhle máme skupinu na Jablonecku.o)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Vzhledem k počasí venku nejspíš po práci sbalím droboť a půjdem někam ven na jedno z míst, který jsem zmínil níže...kdyby se chtěl někdo přidat, dejte vědět. Případně by mělo bejt možný mě i dohledat na FB podle mýho nicku tady a poslat zprávu přes messengera za účelem domluvy:)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ALEXUSS: založila bych si skupinu na Messengeru, pokud jsou všichni na fb.... to mi funguje na podobné věci nejlíp :)
    ALEXUSS
    ALEXUSS --- ---
    Tak ještě abychom si my "leteňáci" vymysleli nějaký efektivní způsob komunikace, protože tady nebývám tak často, abych si všiml, že se zrovna někdo chystá na vycházku a ani já osobně vycházky neplánuju v extra předstihu...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Nástěnka, SAAYURI, Hl. město Praha, Praha 7 - Letná, Mia 05/2016
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam