• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SHMAIDA: Asi 77 (vazila jsem se jen orientacne kvuli serizeni vazani na blby vaze). Jeste zdaleka nemam puvodni postavu, nebo postavu, jakou bych chtela, ale rozdil je to obrovskej...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    LUCIASHECK: tyjo, dobre ty... 90Kg??? a kolik mas ted? 60?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    já se tam na tu stravu těším, ale fakt bych ráda zhubla. prý je doma ještě dost zima a mně by teď nebyl můj podzimní kabátek ;) takže hlavně ta zelenina, s ovocem a hlavně sladkým se budu krotit. ale to ny mělo jít snadno, mám s.sebou svůj cukroregulační systém - rozjetý zánět v dásni (jo, čokoláda a zmrzlina za poslední měsíc se na mě dost podepsaly, jdu do sugar detoxu).
    TUILE
    TUILE --- ---
    AOTEAROA: morsky plody, ananas, kokosy....
    strasne moc ovoce a zeleniny
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    AOTEAROA: asi bych zrala spoustu krevet a podobny haveti :-D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    AOTEAROA: Když jsem na dovolené někde u moře, tak se většinou tláskám strašně (navíc tam ty sladkosti jsou fakt sladký), ale zásadně díky všemu tomu plavání a chození zhubnu i naberu svaly:)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    já si teď budu dávat nudlový orgie v Thajsku, ještě nevím co budu snídat, asi nudle :D a hodně plavání. a přihlásila jsem se na úvodní seminář cvičení s kettlebell :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Tak muj strach z pobytu na horach byl zbytecny, vari tu skvele, rano se muzu nacpat masem, vajickama, boruvkama, malinama,... A k veceri je vzdycky alespon jedna kombinace predkrmu a hlavniho jidla s primhourenim oka paleo... Plus velkej salatovej bar... obedy ani moc nemusim resit, protoze hlad nemam, a kdyz, tak minestrone to jisti... A krom toho se mi jako jediny dari tady nepribrat (vsichni uz maji tak +3 kila, protoze jidlo je tu skvostny a hrozne chlastame - tim trosku hresim :-D)... Naopak mam pocit, ze na mne kalhoty pnou o neco mene nez prvni den, kdy jsem ze zacatku mela strach, ze je nedopnu :-D a protoze jsem zrovna shodou okolnosti mela ruzovy triko, coz mi drrahy neveril, tak jsem dokumentovala... jsem rada, ze uz nemam skoro 90 kilo jako pred zacatkem snazeni... A jako dalsi bonus - jako jediny se mi vyhnula nevolnost z prezrani :-D
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ALONSY: Normálně slaninu, chvilku ji nechat na pánvi, na to na kolečka banán a na to klepnout vajíčka a nechat dodělat. :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    NIGHTFURY: Osmaženej nebo samotnej? Já si se slaninou smažila jablko, což bylo taky super:)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Já teď k snídani miluju vajíčka se slaninou A banánem, to je neuvěřitelná dobrota!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Poslední tři dny si k snídani dělám banánovou kaši. Dva banány, skořice, vajíčko, máslo, je to dost jedlý :)
    Po zbytek dne pak už žádné sacharidy nesním (jen zeleninu), takže by to nemělo být špatný, je to rychlý a zasytí to. Jako odpočinek od slaniny fajn :)
    Ale už se těším na víkend, to si zase slaninu nakoupím:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TUILE: vnitřnosti (do práce asi ve formě nějakých salátů - tj upéct a nebo uvařit, nakrájet na kousky přidat zeleninu a dresing, z jater paštiky (rozemlít/rozmixovat, přidat tuk a koření a ve vodní lázni zapéct.)

    mleté (placičky, kuličky, sekané a podobné věci)

    a vaječné muffiny.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Květák je rozhodně paleo, úplně nejvíc:)
    SVORO
    SVORO --- ---
    TUILE: Právě že je teda co jsem zkoumal :))
    TUILE
    TUILE --- ---
    SVORO: kvetak nemuzu. aspon ne jako jido do prace. strasne nadyma. to uz i zeli je lepsi...
    (je vlastne kvetak v zakladnim paleu?)
    SVORO
    SVORO --- ---
    ALONSY: To jo no jenže z něj uděláš 3 jídla tedy 6-9 porcí no :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    No, ale pro jednoho asi chvíli vydrží:)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SVORO: Květák stojí čtyřicet korun Oo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam