• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Nojo, to je hrozný, jak je třicet vajec najednou pomalu nic :) To máš jeden čokoládovej dort, nějakou tu snídani, karbanátky a je po vajíčkách :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ALONSY: visco, dostat tricet vajec, tak do toho du :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Jako by ten z šesti nebyl už tak dost šílenej :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ALONSY: to zní jako že ten pán vaří stejným způsobem jako já! :D
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja chci nekdy ochutnat ten jeho dort z dvanacti vajec.
    bouzel si nepamatuju, ve kterym dile je, ale predpokladam, ze v tomhle :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Jo, pokud chceš ušpinit desetkrát víc nádobí než je potřeba a na obyčejných vajíčkách na tvrdo strávit půl dne (přeháním:)) tak je Heston super! :)

    (Kouká se mi na to ale vážně dobře:)
    TUILE
    TUILE --- ---
    AOTEAROA: avokadovej tu je drahej. v horni policce vlevo v plechovce (ten obrazek de rozliknout), makadamiovej sem nevidela.
    SHEALA: http://www.youtube.com/watch?v=3gbgSCV9hbM
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SHEALA: já bych chtěla ta vajíčka :)) recepty neporadím, sleduj paleoweby co házej recepty, obvykle se to dá i nějak vyfiltrovat.
    TUILE: co nabídka ořechových olejů? mám pořád zálusk na avokádový a makadamiový.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SHEALA: Já teď neměla vajíčka dva týdny! :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    mam doma 60 postapokalyptických vajec z domácího chovu (ze dvora), postapokalyptických proto, že jsou od mých kamarádů, co mají jako koníčka postapo soběstačnost... a paleo hodně stojí na vejcích a zelenině, žejo?
    kde můžu najít nějaký recepty, nebo máte někdo něco vyzkoušený? (Nechci stejně jako Alonsy jíst převážně vařený vajíčka :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: To je asi možný, k snídani jsem je asi předtím na rozdíl od toho zbytku nejedla, tak to dává smysl.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ALONSY: rekvicky sou dost agresivni, muze to bejt tim, zes je mela jako prvno chod.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Ale celkově mi je rozhodně lépe než před paleem, jen se mnohem víc sleduji a kvůli každé blbosti stresuji víc, než když jsem nad tím mohla mávnout rukou se slovy, že si to zasloužím když jím jak jím:)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Jsem dneska snědla asi nějakou špatnou zeleninu.
    K snídani jen ředkvičky, salát, avokádo, 3 vajíčka a plátek slaniny a celý den mám pocit jako bych dostala pěstí do žaludku :/

    Teď si dělám pečeni, ale zeleninu k tomu nemusím už ani vidět, max tak nějakou malou bramboru:)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Já včera kupovala ten v DM a nešťastně zjistila, že ještě podražili :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    jo a nadchlo me tu baleni kokosovyho oleje.
    maj to jako tuk na vareni rozkrajeny na kosticky stejne jako treba cokolada na vareni. zadny zoufly dolovani z kelimku. bomba!
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja ty oleje musela vyfotit.
    edeka
    doufam, ze to jednou bude za rozumny penize i u nas

    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    netušíte, zda někdo přeložil a zveřejnil tenhle článek do češtiny? ne všichni kamarádi to zvládnou anglicky.
    How We Get Fat | Paleo Diet Lifestyle
    http://paleodietlifestyle.com/how-we-get-fat/
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TUILE: Už mám tu z trms na víkend :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ALONSY: navstiv ten vaclavak, mas to 14 nejakejch 5 minut :)
    a je to hwzky udelanej obchod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam