• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MR_DAN: Toho cukru imo vedle pšenice, potažmo mouky nesní běžný strávník tolik. Pokud vynechám tekuté kalorie (sladké nápoje) a vezmu si běžný jídelníček, tak do sebe budu cpát hlavně mouku. Cukr s tím půjde ruku v ruce samozřejmě.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TUILE: kyselina!!!

    NTR23: precetl jsem jednu vetu a uz nesouhlasim, to neni dobry, podle me jeste pred psenici je fruktoza
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    TUILE: o_O to mi hlava nebere. Jedině že všichni makáte jako dřevorubci v lese :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NTR23: to jsou zase kecy na odkyselovací úrovni.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Po čem nejvíc tloustneme | Anna Jermářová
    http://www.annajermarova.cz/po-cem-nejvic-tloustneme/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: aspoň víc zbude :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ICEMAN8241: tyvole, ja snidam vajec pet plus slanina a zelenina a po trech hodinach svacim. Do vecera ani omylem!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    budik, ktery vas zbudi vuni cerstve ugrilovane slaniny
    Bacon Alarm Clock
    http://www.thisiswhyimbroke.com/bacon-alarm-clock
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: ber bozitu, ta vyjde na 70Kč/kg
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAR_TINA: Budeš se divit, ale ty mi moc nejedou. To uz jsem spíš uvažovala o 100% masových konzervach pro kočky co tu máme, jenže stěží50g za 20kc, to je asi moc velký luxus:))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: tak k tomu přikousni ty granule;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CAMELLA: !!pul kila masa.uf uf,mas apetit,zeno...ale chapu, sedim v praci za stolem,takze potreba energie neni tak velka.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SARAJ: njn, nevím, jsem na tohle asi nastavená, fakt mi to dělá dobře. Jako jo, taky mi jednou bylo těžko, ale to jsem do sebe narvala minimálně půl kila.
    Vlastně je to jeden z těch problémů, které mělo naše komunitní stravování v práci - kolegyně se mi snažily udělat maso se zeleninou, jenže v jejich představách prostě 200g masa na osobu je dost, k tomu trošku zeleniny a já pak umírala hlady (zas je fakt, já občas jsem v práci třeba od půl deváté ráno do půl jedenácté do večera a neustále běhám, tahám pytle granulí a ještě se soustředím na dvacet věcí najednou). Ony byly spokojené, když si k tomu nandaly půl talíře brkaše a navíc byly v práci na poloviční dobu než já.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    SARAJ: Se stejnymi pocity odchazim z brasileira a to si vzdycky davam jen to fakt dobry, lepsi prumer a hur nechavam zbytku :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CAMELLA: bych mela koma..totalni!!
    po jedny veceri v cestru . menu o tech x chodech, jsem mela pocit,ze uz nikdy nebudu normalne dychat
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SARAJ: asi jsem v tom případě taky žravy hovado :). Já taky běžně spořádám 300+ gramů masa k jednomu jídlu a je mi pak uplně nejvíc blaženě :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: Ono to jde ohlídat. Jen člověk nesmí udělat tu chybu, že navaří do zásoby, když není doma :-/ teď už to vim :-/ (nebo uvarit neco, co jde zamrazit PO JEDNE PORCI.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUCIASHECK: pokud je někdo žravý hovado, je každý řešní krátký.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ICEMAN8241: Žravý hovado o výrazně menších než tebou nastíněných rozměrech.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Co to máte za chlapy? Dvoumetrový habány s rukama jako lopaty? Já když si dám 4 míchaný vejce se slaninou a zeleninou, nemám na jídlo ani pomyšlení až do večera, kdy mi stačí trocha grilované zeleniny a stejk z krkovičky. Zpravidla pak druhý den ani nemusím snídat :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam