• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Mam otázku, diky nevolnostem v začátku těhotenství a nemožnosti pozřít vejce jsem zlenivela a najela na celodenní moučný orgie. Vcera jsem do sebe nalama i celou tabulku čokolády a řekla si a dost..
    takze začínám znova.
    jen mam dnes pocit, ze bych sežrala vola. Polévky, bezmoucnych karbanátků a zeleniny jsem již snědla tunu. Vrátím se zas do normálu? Předpokládám ze jsem rozezrana a samo tělo si zas musí zvyknout a projit "detoxem"..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SVATY: a já vím co donese ježíšek mně, mým kamarádkám a rodině :D
    SVATY
    SVATY --- ---
    AOTEAROA: Tak to vypadá že už vím co mi letos donese ježíšek :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jupí jupí již brzy!!! (ta první)
    Připravujeme pro vás | melvil.cz
    http://www.melvil.cz/edicni-plan
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Proniklo na Novinky. :-)
    Jednoduché cukry škodí srdci mnohem víc než živočišné tuky – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ravi/317045-jednoduche-cukry-skodi-srdci-mnohem-vic-nez-zivocisne-tuky.html
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MR_DAN: To teda potěš koště, o něčem takovém slyším poprvé, nicméně tady na malém městě se to jednoduše nenosí, tak asi proto :) I tak je to teda solidní vábnička. Na to musí přijít každej sám, že ano.

    Mimochodem, kupujete někdo? Já už koupil a letos poprvé asi přidám ruku k dílu :)

    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ICEMAN8241: tak jasne, on to mel vyhnany do extremu, ale i tak jsou lidi co takhle jedi, i hur...
    podle me nejhorsi je to piti, mame v praci postmixy cola/sprite/fanta zadara a kdyz na to tak koukam, tak cistou vodu piju snad jen ja, par lidi pije caj a zbytek do sebe laduje tyhle sladkosti.. mozna to neni uplne reprezentativni vzorek, tezko rict..
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MR_DAN: Mluvím spíš o vlastních stravovacích návycích, kdy jsem jedl hlavně knedlíky, těstoviny a pizzu. Tam moc cukru není :) Samozřejmě jsem jedl hromadu sladkého, takže neustále čokoláda, koláče, buchty, bábovky. Tam je samozřejmě cukru dost a dost. Vaňkův pořad jsem viděl a imo tam měl spíš jídla, který jsem nejedl skoro vůbec a lidi kolem mě taky ne, přesto jsme všichni trpěli nadváhou (v tom lepším případě). Oni tedy trpí dál :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ICEMAN8241: ten cukr mas i v tom pecivu, ve zprocesovanym (ja byt dobry cestin) jidle je spousta skrytych cukru, bez kterych by to nechutnalo nijak, lidi pijou slazeny limonady a kyselky
    v jednom dile pekla na taliri vyskladal z denniho jidelnicku Vanek peknou pyramidu z kostek cukru...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MR_DAN: Toho cukru imo vedle pšenice, potažmo mouky nesní běžný strávník tolik. Pokud vynechám tekuté kalorie (sladké nápoje) a vezmu si běžný jídelníček, tak do sebe budu cpát hlavně mouku. Cukr s tím půjde ruku v ruce samozřejmě.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TUILE: kyselina!!!

    NTR23: precetl jsem jednu vetu a uz nesouhlasim, to neni dobry, podle me jeste pred psenici je fruktoza
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    TUILE: o_O to mi hlava nebere. Jedině že všichni makáte jako dřevorubci v lese :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NTR23: to jsou zase kecy na odkyselovací úrovni.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Po čem nejvíc tloustneme | Anna Jermářová
    http://www.annajermarova.cz/po-cem-nejvic-tloustneme/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SARAJ: aspoň víc zbude :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ICEMAN8241: tyvole, ja snidam vajec pet plus slanina a zelenina a po trech hodinach svacim. Do vecera ani omylem!
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    budik, ktery vas zbudi vuni cerstve ugrilovane slaniny
    Bacon Alarm Clock
    http://www.thisiswhyimbroke.com/bacon-alarm-clock
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: ber bozitu, ta vyjde na 70Kč/kg
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAR_TINA: Budeš se divit, ale ty mi moc nejedou. To uz jsem spíš uvažovala o 100% masových konzervach pro kočky co tu máme, jenže stěží50g za 20kc, to je asi moc velký luxus:))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CAMELLA: tak k tomu přikousni ty granule;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam