• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LILINKA6423: jen tak mimochodem - takové snížení podkožního tuku u ženské vede k tomu, že tělo přestává fungovat tak jak má.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ALONSY: ja prave cvicim 5x tydne a nejde mi prave o objem svalu co bych dosahla posilovanim s vysokou vahou, spis to vyrysovani mensich stihlych svalu co uz mam (blbe se to popisuje :-D) snizenim vrstvy podkozniho tuku
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    LILINKA6423: Samozřejmě že jde, ale to už musíš i pořádně cvičit.
    A viditelné svaly u holky u holky toho cvičení vyžaduje opravdu hodně.
    Doporučuji tady: [ Kettlebell - ultimátní posilovna do ruky ]
    To funguje vážně rychle.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Ahoj, povedlo se tady nekomu zhubnout ze stihle postavy na hodne stihlou a vyrysovanou (takovy ten slachovity typ) nebo to nejde a hubnuti funguje jen u nadvahy ?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MMETLA: Obe mam rada, jak u rotta, tak slovac
    MMETLA
    MMETLA --- ---
    LUCIASHECK: jake ktere brasilero? kam chodis/chodilas.. rad si necham poradit, protoze tohle miluju :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ALONSY: treba krev kupuju husi (teda je napul s kachni), po sto letech jsem ji nasel prodavat v sape v tamda foods (ceskou, nikoliv cinskou) .... pridat kroupy, povarit, k tomu kysany zeli uaaaaa to je dobrota!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    The Weirdest and Most Revolting Foods That You Could Actually Eat
    http://io9.com/the-weirdest-and-most-revolting-foods-that-you-could-ac-1451246246

    Většina je paleo :) Možná všechno.
    Nejhorší je asi oko tuňáka, živá ryba a některé věci jsou prostě divné.

    Ale taková palačinka z prasečí krve by pro ty, co jim tahle lahůdka nevadí, vypadá docela zajímavě :)

    Nebo tohle...
    TUILE
    TUILE --- ---
    ZEGA: to je normal, ona ta zrava po par dnech odezni.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ZUZKAOU: jsem přesvědčena o tom ze teď těch živin bude podstatně víc. 4 a púl měsíce žiju jen na chlebu, houskách, koláčích a mandarinkach. Pac to je proste rychle pripraveny..

    ale budu to sledovat
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZEGA: von to není absťák, ale přirozená reakce organismu na nedostatek živin v rámci nějakých radikálních změn ať už na straně potřeby (těhotenství) a nebo příjmu (ostřejší dieta) Začni si alespoň orientačně počítat kolik toho do sebe dostaneš a zejména pokud jsi těhotná, tak nějakou tu rozvahu o tom, co je potřeba.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    ZEGA: Ségra začala asi před měsícem s dietou, která jí brutálně seškrtala její jídelníček sestávající se převážně s čokolád, sušenek a pečiva a prožívala totéž, trvalo to cca týden a pak se zmátořila, tak se drž a kdyžtak si přijď pro duchovní podporu ;)
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    ICEMAN8241: fajn to číst. Přikládám to abstaku.. Je to opravdu zajímavý, jak to je rychlý
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    ZEGA: Pokud jsi podlehla orgiím, tak máš jednoduše absťák, který za pár dní odezní. Jenom to vydrž a pokud máš chuť na sladký, dej si ovoce. U mě to trvalo 2 týdny a bylo mi na omdlení skoro pořád.
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    FRONEMA: zpocitane to nemám ale zakysaná smetana a slanina dnes proběhla.. Stejně jako smažení karbanátků na oleji.
    jo a hrst oříšků.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ZEGA: jis dostatek tuku?
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    Mam otázku, diky nevolnostem v začátku těhotenství a nemožnosti pozřít vejce jsem zlenivela a najela na celodenní moučný orgie. Vcera jsem do sebe nalama i celou tabulku čokolády a řekla si a dost..
    takze začínám znova.
    jen mam dnes pocit, ze bych sežrala vola. Polévky, bezmoucnych karbanátků a zeleniny jsem již snědla tunu. Vrátím se zas do normálu? Předpokládám ze jsem rozezrana a samo tělo si zas musí zvyknout a projit "detoxem"..
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SVATY: a já vím co donese ježíšek mně, mým kamarádkám a rodině :D
    SVATY
    SVATY --- ---
    AOTEAROA: Tak to vypadá že už vím co mi letos donese ježíšek :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    jupí jupí již brzy!!! (ta první)
    Připravujeme pro vás | melvil.cz
    http://www.melvil.cz/edicni-plan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam