• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    ZUZKAOU, ALONSY: Co vím, tak prý to má být raw paleo, tak uvidíme. Brzy se dozvím více, tak vám to sem zase napíšu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ICEMAN8241: jako čistě cukrárna? Umím si představit bistro a hlavně případně nějaký krabičkový systém, ale cukrárnu?
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ICEMAN8241: Tak to je úžasná zpráva :)
    Pokud nebude jeden kousek dortíku za tři stovky :)
    (a s tím, že budu věřit, že v ČR se neotvírá paleo cukrárna pro extra profit, tak to nebudou šidit).
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Mimochodem, v Praze se začátkem prosince bude otvírat první paleo cukrárna ;)

    TUILE: To může fungovat, díky za tip :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    ICEMAN8241: pokud bys mel pri cviceni problem s plnym brichem, dej si ovoce suseny. Energii ti to doda a pohybove te to neomezi.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ICEMAN8241: Zkusim ho navysit a uvidim
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: Ten jídelníček je imo k tomu výdeji dostatečný, tak bude problém v nedostatku tuku.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ICEMAN8241: Bazal podle inBody cca 1300, jinak ve skole nekdy sedim a nekdy stojim na sale, nebo chodim po oddeleni, denne cca 8 km chuze, 1-2 hodky cviceni (trx/fitbox/aerojoga) skoro kazdy den a vecer hodinka brigada kde uklizim kancle
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: A jaký máš výdej energie?
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ALONSY: Ja prave rano mela plnou misku borsce (hovezi vyvar, kusy hoveziho masa, repa, zeli, mrkev) a jedno vajicko (slanina doma bohuzel nebyla, ale je objednana), pak k svacine dynove pyre se strouhanym jabkem, k obedu steak z veproveho kare a pecena mrkev s dyni a ted sem si dala na hlad pulku avokada
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    LILINKA6423: Tak si to prostě rozlož. Nevím, jaký je tvůj jídelníček, ale zkus třeba tu slaninu s vajíčkem k snídani, až dostaneš hlad tak avokádo...
    Na začátku jsem si hodně pomáhala tím ovocem, ale to asi není dobrý nápad (zase tím pro mě ten přechod byl téměř bezbolestný).
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ALONSY: Jo, tak tohle bych snist nezvladla ani omylem, tak to bude asi tim :-D
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: Přesně jak píše Alonsy - málo tuku nejspíš a / nebo možná hodně sacharidů - já před dvěma hodinama zbodnul hrušku a teď trpím, ale přejde to snad dřív, než se pustím do datlí :) Smyslem není hladovět, takže se klidně najez.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Já v lepších časech k snídani jedla jedno celé avokádo, 3-4 vajíčka a k tomu několik plátků pořádné slaniny a hlad jsem opravdu neměla :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Možná málo tuku.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LILINKA6423: no nutno naznat, že pocit sytosti ne vždy je spojený s adekvátním příjmem - pokud máš hlad, jez. Zejména pokud navíc nemáš dostatek energie.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Po jidle se citim syta, vic bych do sebe mela problem nacpat
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LILINKA6423: jíš málo?
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Jinak zavidim vam, jak ste rikali, ze nemate moc hlad a casto vam staci jen snidane a vecere. Ja mam hlad porad, znamena to, ze delam neco blbe ?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EDEN: Pokud rybí omáčka je moc rybí, tak kup si nějaký lepší worcester, popřípadě vyrob vlastní . Melasa půjde nahradit převaženým medem, ale nebude to pak mít tak tmavou barvu. Po měsíci to byla dobré, po půl roce skvělé.

    A dá se to zkvasit?: Worcesterská omáčka
    http://zkvaseno.blogspot.cz/2012/12/worcesterska-omacka.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam