• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    KABIS: Klikni na obrázek ;)
    KABIS
    KABIS --- ---
    ICEMAN8241: to vypada luxusne, nechces pro inspiraci poslat i jak se k tomu co je na obrazku dojde? :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ICEMAN8241: jasně, tomu rozumím, nakoupit do zásoby ve větším městě... na vesnici je tohle samozřejmě nedostatkový zboží...

    Btw. pro bezlebkáře (ale není to moc paleo) jsou bezva jáhlový dezerty, buchty, koule,...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    DARJEEL: U nás na vesnici je jen jeden obchod se zdravou výživou a v životě o tom neslyšeli :)) Díky za tip.

    Jinak to sháním kvůli dortu k narozeninám pro naše děti, které záměrně chráníme před cukrem a běžnými sladkostmi. Navíc na oslavu dorazí ségra se synem, oba bezlepkáři, tak si konečně budou moci dát do nosu s námi. Kdyby se někdo chtěl inspirovat :)

    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ICEMAN8241: docela běžně v prodejnách zdravé výživy... o něco dražší, ale neméně zajímavý je škrob Kuzu (kudzu), také k sehnání v prodejnách ZV.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Ha, sehnal jsem Arrowroot škrob. Už jsem ani nedoufal, že se u nás dá koupit.

    Arrowroot škrob 150 g BIO SUNFOOD - BIOPOTRAVINY Danfood
    http://www.danfood.cz/obchod/product.php?id_product=1021
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: jenom většina pacientů významně přežila místní sestřičky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    nejlepší mlíko je čerstvě nadojený, ještě teplý :). Aspon tedy pro mne, vždy jsem se tím živila na praxi a ostatní spolužačky se ošklebovaly :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ale jinak díky za tip - kdo to má blíž, tak tady jsou kontakty na úsekovou vedoucí

    Základní informace - Informace - Katedry a součásti - Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů
    http://www.af.czu.cz/cs/?r=5210
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DARJEEL: ále, v Jáchymově na tom postavili lázně a jak se tam lidi jezdí léčit ;-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZUZKAOU: jj, suchdol :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CAMELLA: no, to bude v suchdole, že? To to mám blíž na Žernovku :-)

    Rodinná farma u Uzlů Žernovka
    http://farma-zernovka.webnode.cz/

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ZUZKAOU: dalo se sehnat na čzu v pokusny stáji. Už jsem to ale několik let nezkoušela a obecně toho mléka byvalo málo.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ZUZKAOU: to rád slyším... my máme kravín hned ve vedlejší vesnici co chatu a právě mlíko od tam mi neskutečně chutná a všichni mě strašili, jak to musím převařit, jinak na smrt onemocním :-) A přitom mi to nepřevařený chutná mnohem víc... je to v podstatě bio chov, jen ten uranovej důl vedle, ale to se stejně převařením ničemu nepomůže :o)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DARJEEL: převařit/pasterovat se musí pokud je to z nějakého zdroje, který může být rizikový. Tak jako syrové maso není automaticky napadené patogenními mikroby, tak ani mlíko. A současné hygienické normy jsou pro to mlíko ještě přísnější, než pro maso.

    Ale jinak je takové mléko především daleko chutnější a snáze stravitelné (obsahuje přirozenou laktázu - tedy enzym štěpící laktozu) a nemá narušené vazby mezi bílkovinami a tukem. A kefír z něj méně hrudkuje.

    Ideální je aby to bylo od krávy, která žrala zelené a svítilo na ní sluníčko - kvůli vyššímu obsahu vitamínů.

    http://vyzivujicitradice.cz/...utecne-mleko-pribeh-travy-sena-i-nasi-kravy-plemene-jersey/#&panel1-3


    (a další tamní mléčné články)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ZUZKAOU: když už jsi to načala, v čem je takové mléko lepší/výhodnější? Já myslel, že se stejně musí převařit kvůli e. coli a podobným breberám...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    ZUZKAOU: Nesehnal jsem.
    SVATY
    SVATY --- ---
    ICEMAN8241: Myslím si, že chyba měření klidně možná je. tuším že timothy ferris ve čtyřhodinový těle vysvětluje jak jednotlivý tyhle přístroje fungujou a ty odchylky můžou být fakt hodně velký, snad si to nepletu s nějákou jinou knížkou.
    Každopádně podle toho co jsem se teď dočetl (vycházím především z perfect health diet), právě kvůli svalový hmotě je dobrý jíst alespoň cca. 500 kcal denně sacharidu ve formě glukózy kvůli glycogenu, sacharidy z ovoce jsou právě ve formě fruktózy (většinou). Celkově s nějáký slušným příjmem sacharidu by pro sportovce měli bílkoviny fungovat líp (být snadněji dostupnější pro svaly). Za měsíc a půl až dojedu program, který aktuálně cvičím mám v plánu začít deadliftovat a chtěl bych do jídleníčku přidat alespoň 3-4 brambory denně popř. rýži, ideálně oboje vařené ve vodě. Myslím si že dokud se člověk, který sportuje, drží do 120 g sacharidů denně neměl by to být problém.
    Je sice fakt, že je tělo schopno si glukózu vyrobit z bílkovin, ale když si vezmeš že glukózu potřebnou pro mozek i svaly všechnu ždímeš z bílkovin myslím si že to není úplně nejlepší, každopádně tohle tvrzení už nemám potvrzeno žádnou literaturou tudíž si nechám rád poučit. :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    Místní cvičenci, dneska jsem se trochu vyděsil, když na kontrolním měření a vážení po měsíci váha ukazovala necelých 70 kg. Podle BIA měření jsem za měsíc ztratil 2,5 kg svalů, což se mi zdá jako nesmysl. Jím pořád stejně, tj. dbám na dostatek bílkovin, jím více ovoce, pravidelně cvičím a cítím i na oblečení, že se rozhodně nezmenšuju. Chci se tímhle jen ujistit, že je možný, že to měření je prostě nepřesný a nemusim si z toho dělat hlavu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    U Vavřince bohužel začali dodržovat hygienické předpisy a syrové mléko prodávají jen na farmě kdesi u Vlašimi.

    Víte někdo o aktuální zdroji syrového mléka v Praze? Ideálně v jihovýchodní čtvrtině?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam