• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    FRONEMA: Jo, bazal je bez aktivity, ale jidlo je dost nad bazal (odhadem cca 1700-1800). A ta hodnota mi vychaci stejna na inBody i podle tabulek, tak asi jsem mala holka :-D
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    LILINKA6423: bazal 1300 to jako kolik bys spotrebovala v za cely den lezenim v posteli bez pohybu? jinak se mi to totiz zda dost malo, a to i kdyby si byla drobna holka...
    FITH
    FITH --- ---
    http://flexi-bar.com/de/en/flexi-barr-training-videos s tím teď cvičíme. Je to docela makačka a dokonale to posiluje hluboké svalstvo. Baví mě to mnohem víc než činky :o)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MAR_TINA: Beru to jako zahušťovadlo, prostě paleo Solamyl :) Doufám, že to zahušťovat bude.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ICEMAN8241: musím říci, že tyhle exotické škroby mě většinou vyléčily po prvním požití nebo i před ním. Je to prostě škrob, žádný superzázrak výživový a na chuť - zahušťovadlo. Ovšem cena jak za lanýže, protože je to bio, zdravé (většinou jsou to kecy, jsou v tom prostě řetězce polysacharidů) a dovážené vůhví odkud.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    MAR_TINA: Co jsem odhedem hazela do tabulek tak to bylo hodne nad muj bazal, ktery mam 1300 kcal takze, takze to ze je jidla malo mi prijde divne
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LILINKA6423: ten aktivní výdej není zas tak moc. Většinu dělá ten základ - bazální + běžná denní existence.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    MAR_TINA: No ale ja nemam tvuj vydej, predci jen mas aktivni praci. Ja jsem ve skole
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LILINKA6423: tohle množství plus mínus jím a k tomu přílohy :))(nejsem paleožravec)
    EDEN
    EDEN --- ---
    LILINKA6423: hej tiez mi to pride strasne malo
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ICEMAN8241: No jak to vsechno snim tak uz netrapi, jen se mi nelibi to mnostvi co do sebe nacpu :-D
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: Pokud tě ten hlad trápí, tak bych zkusil trochu přidat.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    ICEMAN8241: To nemyslim, k snidani klidne 40 g kokosu, 2 vejce, hrst seminek a nejake kokosove mleko. Obed vedsinou nejake maso a vecere salat kde je pul avokada a je to dost zalite olejem (orechy nemuzu).
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    LILINKA6423: Možná flákáš tuky, což? :)
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    Tak po mesici mam trosku opacnou zkusenost jako vedsina z vas, snim ted jidla ze by se za to nestydela ani parta drevorubcu, protoze mam docela hlad. Trochu me to desi :-D
    KABIS
    KABIS --- ---
    ICEMAN8241: to je v poradku, ja jsem dneska mimo :) diky moc :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    KABIS: Klikni na obrázek ;)
    KABIS
    KABIS --- ---
    ICEMAN8241: to vypada luxusne, nechces pro inspiraci poslat i jak se k tomu co je na obrazku dojde? :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ICEMAN8241: jasně, tomu rozumím, nakoupit do zásoby ve větším městě... na vesnici je tohle samozřejmě nedostatkový zboží...

    Btw. pro bezlebkáře (ale není to moc paleo) jsou bezva jáhlový dezerty, buchty, koule,...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    DARJEEL: U nás na vesnici je jen jeden obchod se zdravou výživou a v životě o tom neslyšeli :)) Díky za tip.

    Jinak to sháním kvůli dortu k narozeninám pro naše děti, které záměrně chráníme před cukrem a běžnými sladkostmi. Navíc na oslavu dorazí ségra se synem, oba bezlepkáři, tak si konečně budou moci dát do nosu s námi. Kdyby se někdo chtěl inspirovat :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam