• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ALONSY: na druhou stranu vykaslat se na to uplne jen proto, ze maso ktery jim neni grass-fed ... :-)
    ja se ted chci konecne sblizit farmou sasov, tam ani to maso neni nijak vyrazne drazsi nez v krame...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Na Whole30 už to přeci jen nějaké ty finance chce, pokud to člověk nechce šidit průměrným masem atd. :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    FITH: není... ale je fakt, že to obsahuje nějaké množství obilovin, takže paleo to není...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    PMPM: U mě by to znamenalo škrtat hlavně paleo snídaně a občasnou čokoládu, ale přes to se snad lehce přenesu. Jde mi spíš o výzvu jako takovou, abych viděl co to udělá s výkonem. Snad dorazím živ a zdráv na seminář :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ICEMAN8241: no, vlastne jsem mel v planu to samy a tys mi to ted pojmenoval :-)) jakoze hardcore paleo strava, zadny sladky a zadnej alkohol a cigara ...
    PMPM
    PMPM --- ---
    ICEMAN8241: mám za sebou 3 týdny Whole30, a pohoda (pravda, moc změn nebylo třeba... )

    Přirovnání s trubkou zubr :-)
    FITH
    FITH --- ---
    DARJEEL: V hrašce je mouka...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    tak jestli někdo uvažuje u zahušťovadel cenu produktu, tak se dá zvážit používání hrašky...
    Případně se dá zahušťovat samotnou zeleninou v polívce/omáčce - část pevného obsahu se vyndá z hrnce, v mixéru se rozmixuje, vrátí zpět a promíchá...
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    MR_DAN: V lednu chci zkusit Whole30, přidáš se? :D

    ALONSY: To je jako mlátit se do hlavy kovovou trubkou. Taky se ti uleví, když přestaneš ;)

    KABIS: My děláme Metlovu zelňačku a fakt tomu nic nechybí. Divím se, že mi po tom nic nebylo :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    koukam ze tady nejak klesa paleomoralka! :D asi mam pro vsechny (vlastne i pro me) napad na novorocni predsevzeti
    KABIS
    KABIS --- ---
    ICEMAN8241: bro byl na navsteve a chtel udelat elna ku.. A ze cim to zahustit,kdyz ne mouku kvuli me. Tak jsem mu rekla nac to zahustovat, ze to bude fajn. Husty to bylo diky zeli a byla naprosto vyborna. Vsichni si pochvalovali :)
    Je to strasne znat, hlavne mi prijde ze citim vetsi spektrum chuti a ze je jidlo rozmanitejsi :)
    FITH
    FITH --- ---
    ALONSY: Tak to nedělej :o)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    KABIS: Pravda. Teď jím mouky dost a kromě toho, že mi vůbec není dobře (zuby, raní nevolnosti u kterých jsem se nedávno radovala, že jsou fuč atd. o nárůstu břicha nemluvě:) a na té chuti je to taky znát. Vyloženě mám pocit, že se cpu nějakým papírem.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    KABIS: +1 Předevčírem jsem se osmělil a dal si talíř zelňačky od mámy. Mdlá chuť samozřejmě díky mouce, která je v té polévce zcela zbytečná. Minulý týden jsem z nouze koupil grilované kuře a v duchu hesla tuk je dobrý, jsem si nechal naložit šťávu, načež jsem se doma ofrňoval, protože to chutnalo děsně synteticky - neznám technologický postup, ale zřejmě nepůjde o nic jiného, než o klasický slunečnicový olej. A konečně včera moje milá přinesla z vánočních trhů kornout bramborových spirál, protože prý nemohla odolat. Ochutnal jsem a zase ta syntetická chuť. Ble. Takže nejsi sama.
    KABIS
    KABIS --- ---
    ALONSY: co mouku nejim tak vzdy kdyz z donuceni jim neco moukou zahustene, tak mi to prijde strasne bez chuti...
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    MAR_TINA: No, většinu věcí nezahušťuji a nestěžuji si.
    Ještě si pamatuju, jak se mi kdysi kdosi smál, že je blbost, že by se do guláše nedávala mouka, chtěla bych vidět, jak to vysvětluje Maďarovi :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: zátěž dovozu přes půl planety a mojí peněženky ještě pořád dává body bramboře. (Anebo nezahušťovat ;)
    Přemýšlím, zda tu máme nějakou evropskou rostlinu využívanou na škrob bez přílišného zpracování.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: ale tak jako bramborové a kukuřičné škroby jsou zprocesované, zatímco tapioka a kudzu budou prostě pomletá přírodnina.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: a kukuřice je zlá zrnina, ještě z Ameriky a ještě GMO
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAR_TINA: no jo, ale brambory jsou zlé lilkovité.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam