• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALONSYPrimal a paleo - zkušenosti, recepty
    KABIS
    KABIS --- ---
    MR_DAN: rekla bych ze to je problem ktery jsem tu neznale resila pred par dny - nejen anglicka petipence spolknuta v detstvi :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SIVER: protože korelace není příčina, a osobní zkušenost nevysvětluje nic o složitých systémech a dojmy nejsou pojmy. A očišťovači parazitují na fyziologických pojmech bez toho, aby se namáhali pochopit podstatu toho, co hlásají.

    Zajdi si do toho knikupectví pro ty učebnice, pokud chceš používat pojmy z biologicko-medicínské zahrádky. Protože jinak vypadáš jako nedouk, co se hádá o něčem, o čem ví prd. Ovšem vypadat jako blbec je tvé nezadatelné právo, úzce související se svobodou projevu a touhou po vlastním názoru, bez ochoty myslet, ověřovat si informace a studovat.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KABIS: betusko, betusko, cos mi to udelala.. copak ty nevis ze kuba stavi? :-)
    to je imho spis jinej problem...
    KABIS
    KABIS --- ---
    MR_DAN: nebo zacpu a ven nejde nic? :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SIVER: kdyz mas ve strevech neco spatnyho, dostanes prujem a jde to ven
    SIVER
    SIVER --- ---
    ZUZKAOU: tak nějak nesouhlasím, proč se lidi cítí daleko lépe,když si daj detox třeba jen na zelenině či ovoci? třeba pět dní? Podle mě se usazují škodlivé látky ve střevech a zdravá střeva jsou základem pro zdravé tělo.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    AOTEAROA: Měj pochopení. Copak taky občas neprudíš vegetariány? :)
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    AOTEAROA: no mozno z casti provokacia a scasti nostalgia, skusal som nejaku dobu a mam pochopenie :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAR_TINA: jojo, kuju, neplanuju tam mit nic starsiho dva-tri dny (misa je mala :) ) :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KABIS: doporučuju sledovat výskyt drozofil a včas začít s obranou.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Inspirovana vcerejsi debatou o ovoci v/mimo lednici jsem si uklidila ovocnou misu od veci docasne odlozenych (vitaminy, leky pro psa, papiry, baterky....) a dala do ni zase ovoce :) je fakt ze ty banany odlezele venku jsou chutove mnohem plnejsi :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    SKORZENY:
    SKORZENY:
    a proč že nám to sem teda píšeš, že se cpeš cukrem a navíc nejsi paleo/primal? to sis spletl klub nebo to je jen nějaká jakože provokace? :)
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    MAR_TINA: no viem si predstavit ze keby nejem nic ine len cukor tak je to problem
    ale inak moja strava je pomerne dobre vyvazena a v nejakom tom cukre navyse problem nevidim, skor to beriem ako plus v podobe dobre stravitelnej energie. som dost velky a potrebujem vela energie a z whole foods to ide tazko :). ani si nemyslim ze je cukor skodlivy ako vsetci paleo guruovia. a tiez jem vela ovocia, ze by sa z toho vacsine paleo ludi asi zatocila hlava...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SKORZENY: i bez palea by ti mělo vadit to kilo cukru, co sežereš.
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    MAR_TINA: ne, ja nie som paleo/primal
    KABIS
    KABIS --- ---
    NYX: Nastesti vesnickou :)
    NYX
    NYX --- ---
    KABIS: ja prvni varku udelal v prevarene, ted uz na to kaslu. ale asi zalezi na tom, jakou mate doma vodu.
    KABIS
    KABIS --- ---
    NYX: Jak moc je tam dulezity ze ta voda neni chlorovana? :)
    NYX
    NYX --- ---
    btw: jak jsem nedavno linkoval ten tip na pripravu ryze ( [ NYX @ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ] ), jsem to zkusil a tvari se to v pohode. uz od druheho nalevu to jednoznacne "zije", ted jsem tak na sestem a nejevi to znamky, ze by se to chtelo zkazit nebo tak neco.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SKORZENY: a ten cukr v tom ti nevadí? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam