• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HAWKS: Mi prijde teda cenove skoro stejny
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SMOKY:
    uz docela dost penez
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HAWKS: Mozna bych sel spis do http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-i9250-galaxy-nexus/ . Jestli ti nevadi absence rozsiritelnosti pameti SD kartou.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ahoj, uvazuji o necem takovem
    Samsung Galaxy S2 i9100 Noble Black - 7.430,00Kč : 1-2U Mobil, Váš obchod s mobilními telefony a příslušenstvím
    http://1-2umobil.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=2483

    potrebuji gps, rozumnou kvalitu displeje, prohlizec webu, wifi

    je to pouzitelna vec nebo spatna ?

    diky
    E42
    E42 --- ---
    E42: Aktuálně ve slevě za 2 USD.
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    ..jestli teda mas tu moznost.
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    BIHARYS: Ja to resim pres Exchange ActiveSync a zda se, ze bez problemu..
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj, poradíte mi prosím jak převést kontakty z Outlooku (2010) do Samsungu SII? Ale tak, aby se zachovaly i fotografie kontaktů. Tedy vCards. Nechci to naimportovat přes CSV. Resp. by stačilo synchro s Gmailem...děkuji za radu.
    VICA
    VICA --- ---
    GEKONZPRAHY: volání neumí, což je škoda, to by bodlo.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    VICA: AirDroid umí psaní, nevim jestli i volání.
    VICA
    VICA --- ---
    hoia,
    někdo tip na soft do PC, jenž umožní psani sms a volani primo pres PC ?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    btw. nevite, jestli jde nejak ve standardni 'messaging' aplikaci galaxy s3 podminit odeslani prave psany SMS nejakym potvrzenim? obcas se mi stane, ze ve spechu omylem odeslu nedopsanou SMS. :/
    80_PSU
    80_PSU --- ---
    Vyvstala potřeba vyměnit displej u GT-S5660V. Kde, pls, lze levně & kvalitně v Pze & okolí?
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Je to možný, nepoužívám ho. Re-flow AFAIK dobře umí ezPDF, ale ten je placenej. Ale bývá pravidelně ve slevách, takže počítám, že nejpozději do Vánoc někdy bude k mání za hubičku. Koncem září byl za $0.25.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    E42: tak s kingsoft office prolizeni (tohodle) pdf nepada. bohuzel ale zase kingsoft neumi f-ci (nebo sem ji neobjevil), co umel predchozi prohlizec: reflow text. i pri zazoomovani pdf dokumentu dokazal preformatovat v realnym case text tak, aby nebylo vubec treba horizontalne skrolovat.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    _ZUZKA: Ještě existuje Kies jako normální program pro PC, ale víc radit nemůžu, protože můj Samsung je kiesu prostý a samsung softu prostý...
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: No jo, ale to ti asi hlásila přímo ta aplikace, že? Tady bych ale řekl, že aplikace má sice pro načtení dokumentu paměti dost, ale zároveň jí sama zabere tolik, že ji systém kvůli jiným procesům s větší prioritou musí za chvíli sestřelit. Ale samozřejmě jenom spekuluju, můžu to být úplně jinak.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    E42: diky, zkusim, ale je to cudny, protoze kdyz jsem mel otevreny jiny, vetsi dokument (200+ stran pdf kniha), zobrazil mi skutecne hlasku 'out of memory'; v tomhle pripade ale nerekne vubec nic.
    E42
    E42 --- ---
    E42: Aha, je to nějakej bazmeg dodávanej Samsungem. No paměti by snad měl mít dost, když už ho k tomu telefonu přibalujou. Zkusil bych povypínat všechno, co půjde, jestli se to nezlepší. Jinak instalovat třeba Kingsoft Office.
    E42
    E42 --- ---
    JUANITA: Jestli nevyskočí ANR ani FC pop-up, ale aplikace prostě najednou zmizí, vypadá to podle mě na nedostatek paměti.
    Polaris je co? Žádnej takovej prohlížeč PDF na Play nevidím.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    mimochodem, dalsi pro me nevysvetlitelny zakys spociva v zavirajici se aplikaci zobrazujici pdf soubory. polaris proste po cca 20 vterinach zavre dokument a vrati se do file manageru, odkud jsem na soubor predtim poklepal. nezalezi na tom, jestli zrovna scrolluju nebo nic nedelam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam