• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    FLLIP:
    diky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HAWKS: ano
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Prosim, rychly dotaz,
    muzu koupit Galaxy S2, novy kousek, udajne na nem ma byt nahraty android 2.3

    Jaka je posledni verze, ktera pro tenhle model existuje ? Nasel jsem ze 4.1.2 Jelly Bean, je to tak ?

    Diky
    TOM
    TOM --- ---
    jak je to vlastně s lokalizacemi? čím se od sebe ty přístroje/verze androida pro jednotlivé státy liší?
    přepnout v nastavení jazyk evidentně nestačí .)
    čekám na update Samsung TAB 2 jak na smilování...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAVARA: ve svete uz je to k dispozici, treba v Polsku,t akze pocitam ze se driv nebo pozdeji taky dockame.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTAVA: pochybuji, vzhledem k tomu ze prodavaji SGS3...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BUCKOWSKI: cekam na ofiko, na hrani s neoficilnimi se necitim.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    OTAVA: custom ROM jsou dávno 4.2.1 - oficální OTA netušim
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nevite nekdo prosim na kdy se planuje konecne rollout Androidu 4.1 Jelly bean na Samsung Galaxy S2 ?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    NAVARA: no mne to teraz vysi na nabijacke asi 5tu hodinu a tipujem ze este hodinu to bude potrebovat. Isiel som z nuly. To je ok?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DARKREIDER: nevím jestli jsem ji někdy vůbec měl na nule, ale oproti dřívější N900 mi to nepřijde nějak odlišené (přestože má větší kapacitu baterie), prostě pár hodin
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    prosim vas, ak dlho trva SGS3 nabitie baterky z 0 na 100 pribalenou nabijackou? Novo som ho kupil a nejak mu to trva, po aktualizaciach som spravil alibisticky Wipe, ale stale sa mi zda ze je to celkom doba. diky
    TWARR
    TWARR --- ---
    mam tu nabidku, pouze dnes a pouze zitra dopoledne. pak to pujdu vratit do kramu. s droidem si proste nerozumim.

    sgs3 za 10000,- koupeno 15/2/2013, plna zaruka, plne baleni + kozena zasunovaci samsung pouzdro.

    sorry za spam, ale treba by to nekoho mohlo zajimat.
    TWARR
    TWARR --- ---
    nema nekdo v s3 mini tu 2100mah baterku?
    Originální baterie Samsung EB-F1M7FLU Li-ion 3,7V 2100mAh pro I8190 Galaxy SIII mini, bulk | Avacom - baterie & akumulátory
    http://www.avacom.cz/originalni-baterie-samsung-ebf1m7flu-liion-3-7v-2100mah-pro-i8190-galaxy-siii-mini--bulk
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    jo tý paměti se asi zbytečně obávám.. přecházím z founu, který měl interní dostupnou paměť 300 mega, takže instalace na ext. kartu byla nutná.

    NIGHTHUNTER: dík za info, ještě to zvážím. Teď jsem narazil na dost recenzí, co vychvalují dual simkový alcatel.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: taky mám Samsung Galaxy S Duos a problém s pamětí nemám - TomTom mám včetně map na SD kartě, aplikace v mobilu zabírají docela málo a stále mi zbývá skoro 1 GB paměti. Navíc jsem po koupi našel nějakou aplikaci typu external to internal, která mobil přesvědčila, že SD karta je jeho dostupná paměť (když viděl ze má jen 1 GB místa, tak se nechtěl stáhnout TomTom, ale poté už viděl dostupných 17 GB včetně SD karty a šlo to bez problémů).
    Spíš mě trápí občasná pomalost, která po koupi nebyla (ale to dělají stažené programy a animované pozadí) a problémy s výpadky signálu, hlavně na první SIMce, jak se o tom psalo v nějaké recenzi (proto jsem důležitější SIM dal na druhou pozici). Taky občas zamrznou mobilní data a pomůže až restart telefonu. Ale jinak jsem spokojen a třeba Android 4.1 taky něčemu pomůže.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MARTIK: Mám, přesouvat nejdou a tak nějak ani nechápu proč bych to měl dělat?
    Datově náročný apky jako navigace, odkládaj mapový soubory normálně na SD.

    Takže v telefonu mám momentálně volnejch 650Mb a pochybuju že bych to kdy zaplnil, navíc mě dalších cca 300Mb zabíraj knížky, protože Ireader nevidí kartu.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: App2SD NENI standardni. To co popisujes ANO.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MEDWYN: ty ten telefon máš?
    říkám, že se v recenzích opakuje názor, že standardní aplikace pro přesun na ext. kartu nefungují. A je to specifické pro tento a ještě jeden Samsung mobil. U ostatních to funguje bez problémů.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: To je standardni android prehazovani na sd a umi ho kazdy telefon. Takze neni duvod to jakkoliv overovat. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam