• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    FLLIP:
    diky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HAWKS: ano
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Prosim, rychly dotaz,
    muzu koupit Galaxy S2, novy kousek, udajne na nem ma byt nahraty android 2.3

    Jaka je posledni verze, ktera pro tenhle model existuje ? Nasel jsem ze 4.1.2 Jelly Bean, je to tak ?

    Diky
    TOM
    TOM --- ---
    jak je to vlastně s lokalizacemi? čím se od sebe ty přístroje/verze androida pro jednotlivé státy liší?
    přepnout v nastavení jazyk evidentně nestačí .)
    čekám na update Samsung TAB 2 jak na smilování...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAVARA: ve svete uz je to k dispozici, treba v Polsku,t akze pocitam ze se driv nebo pozdeji taky dockame.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTAVA: pochybuji, vzhledem k tomu ze prodavaji SGS3...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BUCKOWSKI: cekam na ofiko, na hrani s neoficilnimi se necitim.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    OTAVA: custom ROM jsou dávno 4.2.1 - oficální OTA netušim
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nevite nekdo prosim na kdy se planuje konecne rollout Androidu 4.1 Jelly bean na Samsung Galaxy S2 ?
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    NAVARA: no mne to teraz vysi na nabijacke asi 5tu hodinu a tipujem ze este hodinu to bude potrebovat. Isiel som z nuly. To je ok?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DARKREIDER: nevím jestli jsem ji někdy vůbec měl na nule, ale oproti dřívější N900 mi to nepřijde nějak odlišené (přestože má větší kapacitu baterie), prostě pár hodin
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    prosim vas, ak dlho trva SGS3 nabitie baterky z 0 na 100 pribalenou nabijackou? Novo som ho kupil a nejak mu to trva, po aktualizaciach som spravil alibisticky Wipe, ale stale sa mi zda ze je to celkom doba. diky
    TWARR
    TWARR --- ---
    mam tu nabidku, pouze dnes a pouze zitra dopoledne. pak to pujdu vratit do kramu. s droidem si proste nerozumim.

    sgs3 za 10000,- koupeno 15/2/2013, plna zaruka, plne baleni + kozena zasunovaci samsung pouzdro.

    sorry za spam, ale treba by to nekoho mohlo zajimat.
    TWARR
    TWARR --- ---
    nema nekdo v s3 mini tu 2100mah baterku?
    Originální baterie Samsung EB-F1M7FLU Li-ion 3,7V 2100mAh pro I8190 Galaxy SIII mini, bulk | Avacom - baterie & akumulátory
    http://www.avacom.cz/originalni-baterie-samsung-ebf1m7flu-liion-3-7v-2100mah-pro-i8190-galaxy-siii-mini--bulk
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    jo tý paměti se asi zbytečně obávám.. přecházím z founu, který měl interní dostupnou paměť 300 mega, takže instalace na ext. kartu byla nutná.

    NIGHTHUNTER: dík za info, ještě to zvážím. Teď jsem narazil na dost recenzí, co vychvalují dual simkový alcatel.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    MARTIK: taky mám Samsung Galaxy S Duos a problém s pamětí nemám - TomTom mám včetně map na SD kartě, aplikace v mobilu zabírají docela málo a stále mi zbývá skoro 1 GB paměti. Navíc jsem po koupi našel nějakou aplikaci typu external to internal, která mobil přesvědčila, že SD karta je jeho dostupná paměť (když viděl ze má jen 1 GB místa, tak se nechtěl stáhnout TomTom, ale poté už viděl dostupných 17 GB včetně SD karty a šlo to bez problémů).
    Spíš mě trápí občasná pomalost, která po koupi nebyla (ale to dělají stažené programy a animované pozadí) a problémy s výpadky signálu, hlavně na první SIMce, jak se o tom psalo v nějaké recenzi (proto jsem důležitější SIM dal na druhou pozici). Taky občas zamrznou mobilní data a pomůže až restart telefonu. Ale jinak jsem spokojen a třeba Android 4.1 taky něčemu pomůže.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MARTIK: Mám, přesouvat nejdou a tak nějak ani nechápu proč bych to měl dělat?
    Datově náročný apky jako navigace, odkládaj mapový soubory normálně na SD.

    Takže v telefonu mám momentálně volnejch 650Mb a pochybuju že bych to kdy zaplnil, navíc mě dalších cca 300Mb zabíraj knížky, protože Ireader nevidí kartu.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: App2SD NENI standardni. To co popisujes ANO.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MEDWYN: ty ten telefon máš?
    říkám, že se v recenzích opakuje názor, že standardní aplikace pro přesun na ext. kartu nefungují. A je to specifické pro tento a ještě jeden Samsung mobil. U ostatních to funguje bez problémů.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: To je standardni android prehazovani na sd a umi ho kazdy telefon. Takze neni duvod to jakkoliv overovat. ;)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte někdo ten DualSIM od Samsungu?
    amsung Galaxy S DUOS GT-S7562
    Samsung Galaxy S DUOS GT-S7562 černý | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim/samsung-galaxy-s-duos-gt-s7562

    Zvažoval jsem koupi, ale dočetl jsem se, že na něj nefugují aplikace ty App2SD, čili nelze přesouvat nainstalované aplikace na externí paměť.

    Našel jsem na netu návod, že nějaké přesouvání aplikací má přímo telefon sám:
    you can move SOME apps by going to Settings -> Applications -> Manage Applications
    From here Tap the All tab at the top. This will show the full list of your apps. You can now scroll down and find ones you want to move from your internal storage to the MicroSD card.

    If you see the button but it’s greyed out, this means that the app doesn’t support this Move to SD feature.


    Můžete to prosím někdo ověřit, jak to funguje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam