• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: App2SD NENI standardni. To co popisujes ANO.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MEDWYN: ty ten telefon máš?
    říkám, že se v recenzích opakuje názor, že standardní aplikace pro přesun na ext. kartu nefungují. A je to specifické pro tento a ještě jeden Samsung mobil. U ostatních to funguje bez problémů.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MARTIK: To je standardni android prehazovani na sd a umi ho kazdy telefon. Takze neni duvod to jakkoliv overovat. ;)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    máte někdo ten DualSIM od Samsungu?
    amsung Galaxy S DUOS GT-S7562
    Samsung Galaxy S DUOS GT-S7562 černý | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim/samsung-galaxy-s-duos-gt-s7562

    Zvažoval jsem koupi, ale dočetl jsem se, že na něj nefugují aplikace ty App2SD, čili nelze přesouvat nainstalované aplikace na externí paměť.

    Našel jsem na netu návod, že nějaké přesouvání aplikací má přímo telefon sám:
    you can move SOME apps by going to Settings -> Applications -> Manage Applications
    From here Tap the All tab at the top. This will show the full list of your apps. You can now scroll down and find ones you want to move from your internal storage to the MicroSD card.

    If you see the button but it’s greyed out, this means that the app doesn’t support this Move to SD feature.


    Můžete to prosím někdo ověřit, jak to funguje?
    HASH
    HASH --- ---
    na dealextremu nemuzu najit zadnou redukci z dvoujackovych sluchatek na 4-polovy konektor galaxy S III - mate nekdo zkusenost?
    TOM
    TOM --- ---
    JUANITA: řešil jsem to Android klubu
    tohle je nejpraktičtější odpověď:
    [ TARMAQ @ Android - otevřená mobilní platforma ]
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Ahoj

    Mám velmi "zajímavý" problém.

    Vlastním Samsung Galaxy SII, zakoupenov v Německu v říjnu 2011, oprava (výměna) displaye cca v lednu/únoru 2012 (v Německu, autorizovaně)

    Předevčírem se mi začala nalevo dole dělat na monitoru fialovo-růžová skvrna, taková malá, ale teď už se rozlezla na zhruba šestinu plochy (půlkruhem). Funkce displaye není nijak ovlivněna (pod skrvrnou se stále vykreslují barvy, touch technologie funguje bez nejmenšího problému), pominu-li tu "drobnost", že tam prostě je mizerná fialovo-růžová skvrna (její původní kus u okraje displaye je trochu do hnědo-žluta... vypadá to skoro jakoby můj telefon měl monokla)

    Celkově to vypadá, jakoby se mezi nějakýma dvěma částma displaye něco pomalu rozpíjelo.
    V relevantní době nazpátek jsem s telefonem nikde nepraštil ani ho nevystavil žádným zvláštním vlivům (teplo, mráz nebo cokoliv - normálně jsem ho jen měl u sebe nebo na stole v nabíječce)


    co by mě zajímalo pokud víte/tušíte:
    - a) co to sakra je, jak k tomu došlo a proč?
    - b) jak to je s uplatněním záruky v ČR na výrobek zakoupený v Německu?
    MANXX
    MANXX --- ---
    IVUSHA: Aha. Mně pořád ne. Přitom například gmail jde.
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    MANXX: zkoušela jsem otevřít ten mail a jde mi to
    IVUSHA
    IVUSHA --- ---
    MANXX: Zkusim se kouknout večer až se napíchnu. Na nyx se taky nedostanu,píše mi to že nejsem autorizovaná a hlavně mi nejdou posílat ani přijímat MMS . Přes operátora jsem to nastavila a stejně nic.Na diskuzi na tmobilu píšou ,že mám nastavit typ přístupového bodu v detailu profilu T-mobile MMS,ale to vůbec nevim kde najít:-)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MANXX: zkus jiny browser
    MANXX
    MANXX --- ---
    Prosím vás, je tu někdo, kdo má Smasung galaxy mini a jdou mu na něm otevřít maily na Seznamu? Do té schránky se normálně dostanu, ale e-maily nejdou rozkliknout.
    Stejně tak se nedostanu na Nyx - úvodní stránka se otevře, ale nejde zadat jméno a heslo, okýnka se po zadání vždy vyprázdní. Neporadil by mi někdo? Díky moc.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    BUCKOWSKI: no trochu jsem predbehl... myslel jsem ze ho ma o2 kdyz ho ma na eshopu, ale nemaj ho nikde skladem, ani na prodejnach ani na eshopu (kterej ti to oznami az pri potvrzeni obednavky)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DANCHEZ: ale proč ne, ale teď by měla vyjít i nějaká vylepšena verze S II
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    DANCHEZ: a oproti nexusu muzu vymenit baterii za vetsi a sd karty jou pro me taky dulezite

    btw tohle nekdo nezkousel?
    How to connect a USB accessory to an Android smartphone or tablet
    http://www.phonearena.com/news/How-to-connect-a-USB-accessory-to-an-Android-smartphone-or-tablet_id32477
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    BUCKOWSKI: ja po dukladnem porovnani jdu do S2, bude brzo update na 4.1.2, ve vsech parametrech je lepsi nez 3mini a ma i lepsi design
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    E42: Nemusis svuj ruzek vystrkovat tolik. Jsem tu abych se dozvedel...

    V kompu me to netrapi... No Script a Google je najednou zase search engine ;)

    MEDWYN: Do mobilu by se to hodilo... Thx
    E42
    E42 --- ---
    COGNIZE_COKE: Jinak samozřejmě to nejjednodušší, co jsi ve své svaté válce proti Satanášovi Google mohl udělat, bylo použít... wait for it... Google:
    Permissions - Opera Mobile for Android - Opera Community
    http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=972232
    E42
    E42 --- ---
    COGNIZE_COKE: Ne že bych snad kromě Angry Birds na Androidu o nějaké reklamě věděl (a to nepoužívám žádný filtr), ale o co je cílená reklama horší než ta necílená?
    Paranoid much?
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    COGNIZE_COKE: Adblock, LBE Privacy
    COGNIZE_COKE
    COGNIZE_COKE --- ---
    MEDWYN: Uplny THX 1138 :)
    Ne jenom mam spatny zkusenosti z reklamnim obtezovanim od doby prvniho Symbian telefonu a ten Android vypada jako ultranazi v cilene reklame. A vzhledem k tomu, ze tech konicku mam nemnoho, tak hledam radsi sam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam