• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DUCATIMONSTER: Jestli je pro tebe dealbreaker nevymenitelna baterka a nemoznost rozsireni pameti pomoci micro SD, tak je jasna volba S4.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, koupit S4 nebo to HTC One? Klady zápory, rady? Dík
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TADEK: pokud jde telefon nastartovat alespon do recovery mohlo by to jít vytáhnout.

    Jinak tady platí kasická rada: zálohovat, zálohovat, zálohovat :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    TADEK:
    dle stupne zoxidace by teoreticky melo byt mozne ji spustit..
    TADEK
    TADEK --- ---
    cau,

    nejak se mi podarilo zoxidovat s2ku (= trosku polejt vodou). v servisu mi rekli, ze je mozny to opravit ale ze je to na vymenu cely zakladovy desky cca za 6000. jde o to, ze jsem v interni pameti mel ulozeny dulezity rozhovory co jsem delal do diplomky, ktery jsem nemel nikde zazalohovany samozrejme. pry ty data neumi zachranit, z toho dostat. neresili jste to nekdo nekdy? nejde o penize, zaplatim za to cokoliv... pokud to nejak technicky jde. nevite? diky...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    a tak jsem se stal novopecenym majitelem S2 :)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    GREGI:
    taky jsem si rikal, proc ho zrusili, takova sikovna vec
    GREGI
    GREGI --- ---
    a IR port je zpatky!:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Samsung Galaxy S IV Hands On: Everything New Is Old Again
    http://gizmodo.com/5990644/samsung-galaxy-s-iv-hands-on-everything-new-is-old-again
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Ma nekdo z vas ATIV S, vcera jsem obdrzel HTC 8X a po asi 189 nahodnych restartech behem 10 hodin, jej vracim, tak se chci zeptat jestli ty restarty jsou i prave u tohodle samsungu
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    Omlouvám se za menší spam, ale prodávám svůj Samsung Galaxy W cena je orientační - [ OFFERINGNABÍZÍM: Samsung Galaxy W / Praha pouze osobní převzetí / 3800 CZK ]
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    FLLIP:
    diky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HAWKS: ano
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Prosim, rychly dotaz,
    muzu koupit Galaxy S2, novy kousek, udajne na nem ma byt nahraty android 2.3

    Jaka je posledni verze, ktera pro tenhle model existuje ? Nasel jsem ze 4.1.2 Jelly Bean, je to tak ?

    Diky
    TOM
    TOM --- ---
    jak je to vlastně s lokalizacemi? čím se od sebe ty přístroje/verze androida pro jednotlivé státy liší?
    přepnout v nastavení jazyk evidentně nestačí .)
    čekám na update Samsung TAB 2 jak na smilování...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAVARA: ve svete uz je to k dispozici, treba v Polsku,t akze pocitam ze se driv nebo pozdeji taky dockame.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OTAVA: pochybuji, vzhledem k tomu ze prodavaji SGS3...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    BUCKOWSKI: cekam na ofiko, na hrani s neoficilnimi se necitim.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    OTAVA: custom ROM jsou dávno 4.2.1 - oficální OTA netušim
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Nevite nekdo prosim na kdy se planuje konecne rollout Androidu 4.1 Jelly bean na Samsung Galaxy S2 ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam