• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    E42: Pro ten Note2 jsem měl nutkání jít taky, ale po ojebu v ofiko Samsung servisu nemám chut nějakou dobu jejich produkty kupovat.
    E42
    E42 --- ---
    DUCATIMONSTER: Už tady o tom řeč myslím šla, tak jenom rekapitulace. Pokud se v telefonech rád vrtáš a chceš mít kvalitní aktualizace ještě dlouho potom, co Samsung S4 odepíše, je Qualcomm určitě lepší volba. Pro Exynos chybí ovladače a AOSP komunita musí bastlit se střídavými úspěchy. Osobně jsem o S4 vůbec neuvažoval právě do té doby, než se ukázalo, že u nás se bude prodávat se Snapdragonem, čímž pro mě teprve začal být zajímavý. Vyřešilo se to ovšem samo koupí levného Note II, kde je pro mě právě Exynos asi jedinou vadou na kráse.
    Ale samozřejmě pokud chceš používat stock ROM nebo její deriváty, bude Exynos nejspíš o něco rychlejší.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, jdete do S4 s procesorem qualcomm nebo si někde seženete exynos? Případně kde? Nechcete pro ne udělat nějaký zajezdik?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    FLLIP: tak to je smutne no.. cetl sem na netu vice takovych prizpevku ze se v britexu vymlouvaji na pad telefonu :(
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    NETWORK: Ja měl galaxy s2 po 3/4 roce byla horní lista úplne nechutně vysvicena. Dvakrát mi to v servise zamítli s tím ze je to moje chyba, protože mi telefon pry spadnul!!! Reklamovano u britex posléze přímo ve značkové prodejně Samsung.
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    E42: ano, kvuli zivotnosti... 5,5" pro me problem neni - spise naopak, pracuju casto na remote desktop a i stylus rozhodne v tomto smeru vyuziji.. Diky za info!
    E42
    E42 --- ---
    NETWORK: Jestli vysloveně kvůli životnosti, tak se stresuješ zbytečně. JInak já jsem za AMOLED rád. Po zkušenosti s SGS mi všechny jiný displeje připadaly šedivý a hrozně omezený co do pozorovacích úhlů. Co teda ale musím přiznat je nevalný jas na sluníčku, i proti SGS. Asi za to můžu další vrstva digitizéru pro S-Pen.
    Každopádně za ty prachy těžko koupíš líp, pokud nemáš odpor k 5,5".
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    MICKK:
    E42:
    diky za info - tak ja do toho nota asi pujdu :) i kdyz bych byl radsi za obyc IPS ci sLCD ale tak co se da delat :)
    E42
    E42 --- ---
    NETWORK: Všimnu si toho pruhu výjimečně, prakticky jen v landscape na jednolité ploše (typicky v Tweetdecku). Bylo by teda zajímavý srovnat můj displej s nějakým stejným, ale úplně novým, je možný, že by byla vidět třeba ztráta kontrastu. Ale jak říkám, nepociťuju to jako vážný problém.
    Note jsem si zatím moc neosahal, nebyl čas, ale rychlostně je to úplně jiná liga a ta velikost kupodivu není tak hrozná, dá se celkem rozumně ovládat jednou rukou.
    MICKK
    MICKK --- ---
    NETWORK: mám taky sgs1 dva a půl roku a tohle je vidět jen když dám bílé pozadí a koukám na to z 10cm
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    E42: diky za info - takze i kdyz je to vysvicene dost - pri beznem pouzivani to nijak neomezuje? taky si pro nej jdu (tady v ostrave to plati od 24.) - zatim spokojeny?
    E42
    E42 --- ---
    NETWORK: Po dvou a půl letech mám na SGS1 status bar vysvícený mohutně, ale přesto to není důvod proti AMOLEDu. Při používání to nevadí a ta černá za to stojí.
    Note II jsem zrovna koupil (v akci MC/COMFOR za devítku).
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Uvazuji o koupi SG NoteII. Posledni co me odrazuje je AMOLED display - rozhodne ne kvuli kvalite obrazu, ale docela me desi predstava ze musim resit to, aby se mi po case nevysvitily jednotlive subpixely diky statickemu obrazu, atp. Procet jsem hodne diskuzi i clanku a nekdo pise ze ma amoled display rok a nic (resp. zadne vypalene mista) na displayi nevidi a nekdo pise ze ma telefon 2 mesice a ze mu jiz treba na sede obrazovce jde videt status bar, viz http://vogo.unas.cz/pic/DSCN3974.JPG
    Mam se toho obavat? Jde to resit reklamaci po treba 1 roce pouzivani?

    Diky za info!
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    PANORAMIX: Nezkoušela, není kam to je stará příšernost s označením Samsung GT-E1080W. Právě proto vybírám nový mobil cca do 2000, který by mohl používat.
    PANORAMIX
    PANORAMIX --- ---
    ROBIN_SNNS: Zkoušela si stáhnout nějaký aplikace do klasickýho Androidu?
    Launcher pro seniory a špatně vidící lidi | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/launcher-pro-seniory-a-spatne-vidici-lidi-201110
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Může mi prosím někdo doporučit nějaký levný dotykový telefon s možností zvětšení písma? Táta (důchodce) pořád nadává že na mobilu za 1,- nemůže nic přečíst... A po pracovní zkušenosti v elektru, kde mi každé 2-3 dny přinesli aligátora na reklamaci, bych se téhle značce ráda vyhnula.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    OTAVA: google search nebo vyhledávání google
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS:
    uz asi vim, v telefonu je vicero kalendaru a nebyl nastaveny ten na google mail
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Dokazete mi nekdo poradit, v cem je problem
    pouzivam na galaxy s2 googli kalendar a mam tam nastavene synchro s gmail uctem.
    Kdyz vytvorim udalost v kalendari na pocitaci pres gmail, tak se mi obratem objevi v telefonu, ale kdyz udelam udalost v telefonu, tak se mi v gmail neobjevi.
    Tusite nekdo, kde muze byt zrada?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Haleluja, prave mi prisla aktualizace na Android 4.1.2 na Galaxy S2 - ale nejak tam nevidim Google now. Nevite jestlis e skryva pod neajkou jinou ceskou zkratkou ?
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    S MasterCard Mobile získáte NFC smartphone Samsung GALAXY Note II s velkou slevou | nfctech.cz
    http://www.nfctech.cz/s-mastercard-mobile-ziskate-nfc-smartphone-samsung-galaxy-note-ii-s-velkou-slevou/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam