• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DUCATIMONSTER: doporucuju ID RAINBOF - vcera mi menil LCD i s digitizerem u HTC EVO :) displej jsem si poridil z ebaye
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit s výměnou displeje u galaxy s2 otec si ji rozkrapl v servisu chtějí 3k. Občas tu to někdo řeší, prý jsou tech displejů různé kvality, máte někdo zkušenost, nějaký osvědčený, případně dokážete i za úplatu vyměnit? Diky moc
    GREGI
    GREGI --- ---
    tak teda musim rict ze uj Galaxy nexus vypada vedle s4 ponekud zastarale... ten displej S4 je boziiii! at zije fullhd... nechapu jak muzou bejt notasy s jeste mencim je to humus
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Prosim, poradite mi nekdo, jak pracovat s ukoly v gmail a na mobilu
    ?

    Udelat ukol jako novou udalost umim jak na mobilu, tak na gmail. na strance GMAIl jsou zobrazeny v zahlavi kalendare, ale nemuzu je nikde najit v kalendari na mobilu, kde se am daji zobrazit
    Diky
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Prosim, nevite nekdo, jak zprovoznit na S2 TV out ci HDMI ? Na youtube jsem nasel video, kde nekdo pripojil 4polovy jack do sluchatek a na nem bylo video + levy a pravy kanal zvuku, jinde jsem se docetl, ze toto uz na S2 neni funckni..
    a stejne tak jem si obstaral redukci na HDMI (neorigo z ebay), pripojil a televize hlasi, ze na HDMI kabelu neni signal.
    Je nutne toto nekde aktivovat ?
    Dekuji
    MICKK
    MICKK --- ---
    MATT: třeba v tom, že ne ve všech lokacích je stejná verze
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATT: netusim
    MATT
    MATT --- ---
    MATHES: a čim se lišej ty verze? já např. jak mužu, tak přepínám do English, a předpokládám, že v ničem jinym než lokalizací se lišit nebudou..
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATT: jak jestli pojedou takhle z kraju smerem ke stredu tak to si jeste chvili pockam :D
    MATT
    MATT --- ---
    MATHES: china a portugalsko uz je ma venku.. http://www.sammobile.com/firmwares/
    MATHES
    MATHES --- ---
    BUCKOWSKI: myslel jsem jelly bean samozrejme :) na ukrajine to ma bejt 22. kvetna, ale nedari se mi zjistit, jestli je nejaky datum i pro CR
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MATHES: s tím už bych moc nepočítal - leda custom ROM
    MATHES
    MATHES --- ---
    Nevite nahodou nekdo, kdy konecne vyda Samsung ICS pro Ace 2?
    MATT
    MATT --- ---
    nevite da se u nas poridit Samsung i927?
    NETWORK
    NETWORK --- ---
    Neznáte někdo náhradu za tento soft: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avery.lockscreenagenda&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hdmVyeS5sb2Nrc2NyZWVuYWdlbmRhIl0. ? Na ICS a výše není podporován a bohužel se mi nepodařilo nic obdobného najít (agenda na lockscreen obrazovce).
    Díky
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MARECEK: Pokud je tam verze kernelu pro tvoji rom tak ano.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    E42: no stejne... ;) ja uz mam nejak zazity ze mam vsechno rootly a hodne veci mi to usnadnuje...
    co ten postup co jsem poslal? je to pouzitelny?
    E42
    E42 --- ---
    MARECEK: Na data aplikací by měl stačit Carbon, nepotřebuješ pak ani root.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FLLIP: ja potrbuju vycucnout data aplikaci atd... nandroid pres cwm chci jako fallback.
    tak ze na cwm a root treba http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1877270 ?
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    MARECEK: v tom případě asi klasika přes ODIN flash CWM s rootem. Ale myslím si že jakmile si uděláš zálohu toho bordelu cotam teď máš a na čistou ROM to znova naleješ budeš opět na tom kde jsi teď.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FLLIP: no to bych to stejne nejdriv chtel rootnout abych moh aspon titanium backupem udelat nejakou pouzitelnou zalohu nebo pres cwm udelat backup abych to tam kdyz tak nalil zpatky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam