• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    AVALON_CZ: Divné. Mám ho taky a nabíjím ho normálně jak origoš nabíječkou, tak starou co byla u HTC Desire.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    E42: právě že dávají 500 mAh a víc.. ta od Samsungu má 700 mAh.. v autě máme snad ještě víc a taky nefunguje. Grr.. když to má jednou microUSB, tak by to mělo nabíjet a ne řešit kolik má jaká proudu
    E42
    E42 --- ---
    AVALON_CZ: Podívej se, jaký dávají ty ostatní nabíječky nabíjecí proud (údaj v mAh). Je asi možné, že dávají tak málo (pod 500 mAh), že se Samsung ani nenabíjí. Starší nabíječky myslím mívaly celkem běžně třeba jen 300 mAh. Samozřejmě musí taky sedět napětí, ale to asi problém nebude.
    AVALON_CZ
    AVALON_CZ --- ---
    Táta si přinesl domů Samsung Galaxy S Duos a nabíjí se mu jen nabíječkou, co byla k tomu originál. Ostatní, co máme doma s microUSB nefungují. Jde s tím něco udělat?
    LUKI
    LUKI --- ---
    ahoj, resim problem. koupil jsem si samsung galaxy, jakozto zcela neznaly veskerych modernich telefonu. prihlasoval se ucty na google, seznam a tak. potom jsem si mel vytvorit account na samsung. a v tu chvili jsem spatne napsal svuj email. proto si ted nemuzu registraci potvrdit a aktivovat. a bez aktivniho uctu uz si ani ten telefon nedam do tovarni nastaveni, protoze se napred musi odhlasit tenhle ucet. nemate nekdo reseni?
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    BUCKOWSKI:
    E42:
    SMOKY: ahoj a diky vsem..
    takze.. pro pripadne dalsi reference ;o)

    restarty se skutecne prestaly dit.. stacilo to parkrat spustit a je to cajk.. super..

    vybijeni.. nejvic to delaly mapy / email / FB..
    zejmena mapy podle poctu za obdobi cca kazdych 5s..
    po zmene, ze se nehlasi poloha ze site se to zmensilo, nicmene porad je to kazdych cca 40s..
    email obdobne - synchronizace v hlavnim panelu vypnuta, na emailu nastavena ve spicce 1x/4h, mimo spicku 1x/den)
    a to i pres to, ze jako aktivni aplikace nejsou zadne a RAM jsem vycistil
    . k tomu je zajimavy,ze kdyz jsem dal vycistit RAM, tak to nahlasilo 13ukoncenych aplikaci.. kdyz jsem to zkusil po cca 1minute znova, tak to nahlasilo ukoncenych 27..?
    jakoze to vybijeni je rozhodne citelne pomalejsi.. nicmene porad mi to prijde vic, nez po koupi,plus to teda vypada, ze si to celkem dela co chce..
    baterie samotna hlasi odber 73% displej, 10% system, a pak drobky zbytek..
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    E42: promin, jsem zpatky. Nepomohlo ani pri minimalne zaplneny SD karte. Budu muset do O2 za guru:(
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    na SG2 mi vyrazne pomohly 2 veci vypnout :

    - Google Now
    - v nastaveni GPS je necjke hlasit moji polohu do google (nebo tak neco). to je nejvetsi mrdka, protoze to kazdou chvili nahodi GPS, zjistit kde jsi a posle to do site. Coz neumozni nikdy usnout tlefonu a tak dale. Pred vypnutim telefon odesel za min nez 24 hod, s vypnutym, telefon vydrzi tak 2 - 3 dny. 4 kdyz ho temer nepouzivam.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TOMVYN:
    Vybijeni bude zpusobovat bejaka zrouti app, zkus http://www.svetandroida.cz/wakelock-detector-zjistete-proc-vas-android-neusina-201306 .

    Restarty sou znamej problem, taky mi zacalo delat. Reseni je bude reklamace a vymena zakladni desky (v CZ casto dost boj). Mne pomohl tento reseni za pomoci Dummy File Generatoru popsane zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2133401
    E42
    E42 --- ---
    TOMVYN: Podívej se do nastavení na baterii, co tam nejvíc žere. Při troše štěstí tam bude nějaká výrazná aplikace. Každopádně pokud to není displej, je to podezřelý. Jestli máš zapnutý mobilní data, zkus je vypnout. A hlavně zazpytuj svědomí, co jsi tam instaloval v době, kdy začaly problémy.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TOMVYN: Doporučuju nejdřív zkusit obnovit tovární nastavení - pokud se to nezlepší, tak zkus flashnout "něco spolehlivýho". Dost záleží i na tom, jakou ROM tam máš teď. Pochopil jsem, že Stock ROM a ta zřejmě bude patřit mezi ty spolehlivější.
    TOMVYN
    TOMVYN --- ---
    ahoj vsem..
    mam SGS3..
    nejdriv se zacal brutalne vybijet,coz dela doted,takze s trochou pouzivani (bez wifi,bt,gps) je od plneho nabiti rano - ted pred desatou na 36%.. super vstup do pracovniho dne.. ;-(..
    no a ted tak 14dni se zasekava.. a to komplet,cili denne tak min.5x restart,coz je uz fakt zoufaly..

    umel by nekdo poradit co s tim,nebo snad jeste lepe - umel by nekdo z Phy telefon zazalohovat a pak flashnout necim spolehlivym?

    diky
    E42
    E42 --- ---
    ROBIN_SNNS: Špatný fórum, Samsung nerovná se Android, Android nerovná se Samsung.
    [ Android - otevřená mobilní platforma ]
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Rozhoduju se pro mobil mezi 6 - 10k, chtěla bych aby byl odolnější, tak jsem si prošla na heurece recenze lidí na S3, S3 mini, Xcover2 a CAT B15. Zvláště u Xcover2 spousta lidí nadávalo na skutečnost, že má sice interní uložiště 4GB, ale 3/4 z toho sežere jen systém a na zbylé místo už se pak nevejdou další aplikace jako mapy a zároveň instalace aplikací na microSD je zákazané. Jak to teda je? A může tím trpět i ten CAT? Vnitří kapacitu má stejnou.
    Jinak funkce co od mobilu čekám - offline GPS (geocaching), čtení knížek v trajflu, i-net, volání, sms, poslech hudby a videa.
    E42
    E42 --- ---
    APPU: V Androidu obecně se všechny takovýhle věci dělaj přes share menu. (Menu button - share.)
    APPU
    APPU --- ---
    ahoj mám dotaz ohledně samsung galaxy s III mini
    Dá se nějak jednoduše odeslat kontakt někomu dalšímu ?
    JACKER
    JACKER --- ---
    E42: No dobře, asi je potřeba jít s pravdou ven. Doporučuji aplikaci, kterou jsem vydal, tak kdo chcete vyzkoušejte ji!
    E42
    E42 --- ---
    JACKER: Fakt je takovej problém místo zavádějícího "doporučuji" napsat "vydal jsem tuhle aplikaci, zkuste ji"? Tohle je trapný, trapný, trapný.
    JACKER
    JACKER --- ---
    Ahoj, doporučuji tuhle aplikaci:

    https://play.google.com/...ps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss&referrer=utm_source%3Dnyxsamsung

    Lze číst novinky z iDNES, ČT24, iHNed, Aktuálně a dalších.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam