• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICKK: ne, mam oficialni rom od Samsungu a ted tam mam 4.3 a nabizi mi to Software update, tak sem logicky tipoval, ze to asi bude 4.4 Kit.
    MICKK
    MICKK --- ---
    DRAGON: to máš google verzi?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak na Galaxy 4 uz mi nabizi ofiko Kit Kat, zkousel to uz nekdo? Je to ok? Jak se to ma s rychlosti? polepsim si?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: ty si ctes emailu v appstoru? nebo nevim co je nejasne na "pustis appku na emaily.."
    .. a jelikoz jsou ty vanoce :) tak si otevri aplikaci ve ktere si ctes emaily, az uvidis seznam emailu, zmackni tlaciko "menu" a hledej nastaveni notifikaci.
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    FIFO:
    Pustím co?Appstore?
    A povietě na toto?
    Z Androidu zmizela ochrana soukromí, Google ji prý zavedl omylem - E15.cz / e-svět
    http://e-svet.e15.cz/...nika/z-androidu-zmizela-ochrana-soukromi-google-ji-pry-zavedl-omylem-1046805
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: tak prekvapive pustis appku na emaily a tam.. v nastaveni.. si zmenis zvuk.
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    jo, změnit zvuk příchozí sms se mi už povedlo, díky za rady ale ted by mně ještě zajímalo, jak změnit zvuk příchozího mailu?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: a sms si ctes jak v cem? proste se dostan tam kde mas seznam vsech sms a tam zmackni "menu"a hledej..
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    E42: kouknu na to. diky
    E42
    E42 --- ---
    ZABAKA: Zprávy na SD nepřesuneš, stahované souboru možná v nastavení browseru, ale to tě nezachrání. Stáhni si app DiskUsage a podívej se, co ti z tý paměti nejvíc žere a promaž to.
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    zdravim, po dolsi dobe si nevim rady s telefonem tak zkusim jestly mi tady nekdo pomuze. mam galaxy mini a mam plnou externi pamet telefonu a uz mi nejdou prijimat ani zpravy. mam 8G sd kartu ale nemuzu v nastaveni nikde najit zmenu uloziste zprav a stazenejch souboru na kartu. dekuju za kazdy trknuti
    E42
    E42 --- ---
    HLAVNI_KAT: U nás oficiálně prodávaná verze N7100 ne.
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Hele lidi. Samgung galaxy note 2 chytne LTE nebo ne?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Tak si tak brouzdam po shopping center v Indii a najednou narazim na GT-I9500 (ano, ta osmijádrová verze), tak jsem si jí musel hned koupit. Dost mě sere default rom, jakou doporučujete? :)
    ARAGONIT
    ARAGONIT --- ---
    FIFO:
    SMS app nevím kde je a co to je, v menu jsem to nenašel.
    SONIC
    SONIC --- ---
    HLAVNI_KAT: urcite bych zacal tovarnim nastavenim popripade prehrat FW a podat report :)
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Zdravím. Mám takovy problem. Kdyz volam ze sveho Galaxy note 2 sem tam se mi stane ze hovor vypadne ( Nic neslysim ale na druhem konci mne slysi ). Hovor tipnu ale na displeji ho mam furt. Musim zmacknout tlacitko na domu a hovor se mi obevi v horni liste. Tam jej ukoncim a kdyz chci hned volat zpet tak mi to pise ze hovor nemohl byt presmerovan. Puvodne sem myslel ze to bude starou simkou. Tu sem ale vymenil a nic:-( naka rada co by to mohlo bejt?
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    E42: tohle nesnáším :-)
    E42
    E42 --- ---
    MUSHKA: Použít jinou SMS aplikaci.
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    a nevite jak se da zmenit pri zapnutem oznameni o doruceni sms, aby to jen bylo v detailech zpravy a ne aby mi chodila notifikace do listy a ja ji musel pokazde mazat?
    FIFO
    FIFO --- ---
    ARAGONIT: pustíš SMS app a tam v nastavení oznámení to není ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam