• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    PEPENKA: jo to jsem udělala, tak uvidíme, možná to nakonec bude ta s3mini
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    IM_MORTAL: Taky nejsem na netu nonstop, zapínám ho jen, když potřebuji, ale když se třeba na tý heurece podíváš na technický parametry, tak Trend má výdrž baterie podstatně menší než S3 mini. I když takhle v praxi sem to nijak nezkoumala, nabíjím tak jednou za dva dny. A taktéž interní paměť je u Trendu menší. Ale na zmiňovaných webovkách si můžeš i jednotlivé telefony "srovnat" a pak se rozhodnout.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    AVATAR: tu notifikační diodu myslim nemá ani trend, což mě teda taky trošku štve, ale přežiju to. PEPENKA: a co znamená "vydrží míň"? já třeba na net nelezu (neplatim si net v mobilu, takže max wi-fi), ale pořád mám zapnutou mp3 a to teda moc dobře nesnáší ani ta nokie....

    včera jsem měla příležitost vyzkoušet obě od dvou kamarádek a přijde mi to jedno a totéž:D jen na alze pár lidí tvrdí že ta s3 mini nemá ve skutečnosti tak velkou paměť, jak je napsáno v popisu. Lišej se vesměs jen operační pamětí a frekvencí procesoru - nevíte co je pro tu rychlost důležitější?

    NAVARA: a jak už jí máš dlouho, popř. v jakým je stavu?
    E42
    E42 --- ---
    SGN2 brandovaný pro VF by měl mít ode dneška (?) dostupný update na KitKat. Může někdo potvrdit/vyvrátit? Zajímavé je, že pro VF je dřív než pro nebrandované telefony.
    Firmwares | SamMobile
    http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-N7100&pcode=0#firmware
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    IM_MORTAL: Měsíc jsem měla S3 mini, než mi ho nějakej zmrd ukradl, a byla jsem velice spokojená! Teď mám nově Trend Plus a jsem stále spokojená, ale baterie vydrží míň a je pravda, že už se mi za těch pár dní několikrát sám od sebe restartoval, takže recenze na heurece nelžou. Dala bych přednost S3 mini.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IM_MORTAL: když vydržíš cca měsíc, budu se zbavovat své fullsize S3 - výkonově je to oproti S3mini znát a představou o ceně se do nové S3mini taky vejdu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    IM_MORTAL: mam s3 mini a je to fajn telefon ke kterymu mam jen dve vyhrady:
    a) nema notifikacni diodu
    b) deti mi poskrabaly sklo a vymena stoji 3000, prpzpze se musi vymenit i display (dle servisu). Doporucuji tedy nejakou sprcku.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    poraďte - potřebuju si vybrat novej mobil a váhám mezi Samsung Galaxy Trend Plus (S7580) a Samsung Galaxy S III Mini (i8190). cenově skoro stejný, malý rozdíly tam v popisech jsou, nic imo závažnýho - spíš bych chtěla slyšet nějakej váš názor. nepotřebuju žádnej über super tech mobil, jen aby to zvládalo se připojit k wi-fi spolehlivě, bylo to rychlý a mělo to aspoň minimální výdrž (nebo se to rychle nabíjelo). Teď mám Nokii C6, takže asi cokoliv bude rychlejší a připojí se to k wifi líp atd než tahle šlupka:D
    SONIC
    SONIC --- ---
    HYRSCHLICK: potrebujes malej krizak a horkej vzduch nebo jeste lip plotnu..musis to cely rozdelat zespoda, sundat zakladovku a odlepit dotyk..bacha na flex kabely nic nepretrhni....novej pokud stoji aspon trochu za to ma lepivou vrstvu uz na sobe takze to pak jenom priplacnes..dyby se nedarilo stav se za mnou do mobilplusu jestli ses jeste LBC nak to poladime..sem czervas :)
    HYRSCHLICK
    HYRSCHLICK --- ---
    ahoj, prosim vas jak sundam, lepe receno odlepim rozbité sklo u samsung duos.
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    PEPENKA: Tím spíš to fakt nechápu, ale co už, je v mobilu a funguje.
    PEPENKA
    PEPENKA --- ---
    FIFO: Naopak. Class 4 16GB v obchode za 360,-, class 10 16GB na netu 160,-.
    FIFO
    FIFO --- ---
    PEPENKA: spíš než pepici z garáže ten rozdíl v ceně dělá ta třída. tys koupila třídu 4 což je nejpomalejší. 16gb třída 10 bude určitě dražší.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    E42: ok. zkusím aktualizaci. teď mi píše, že "zařízení bylo změněno" :-)
    asi má problém s rootem.
    E42
    E42 --- ---
    CUCHULAIN: Ono to asi nemusí byt jenom pro práci s notifikacemi, ale asi cokoli, co najdeš v těch services v accessibility. U mě by to např. dělaly Pushbullet a Notify Me. V Androidu 4.3 už to ale má Samsung naštěstí opravený.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    E42: to bude ten druhý případ. díky za tip, projdu notifikace...
    E42
    E42 --- ---
    CUCHULAIN: Settings - accessibility - services - talkback. Pokud to nejde vypnout nebo to mluví i přes vypnutí, máš nainstalovanou nějakou službu pro práci s notifikacemi. Je to známý bug Samsungů snad do Androidu 4.3.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Na Note 10.1 (GT-N8000) se mi zapíná hlasová indikace akcí (složka otevřena, složka zavřena, page 1 of 3, ...)
    Tušíte někdo, jak to vypnout?
    SONIC
    SONIC --- ---
    SITH: samfirmware.com tam si sosni firmware a odin uz mas..:) bude jednosouborovej..das ho do PDA...nedavej zadnej pit a nesmi bejt zaskrtlej repartition...
    SITH
    SITH --- ---
    PEDROBEAR: ja to uz rootovat fakt nechci. Jednou stacilo ;)

    nasli byste mi kluci navod jak na to? si nejsem jist ze bych nasel sam to spravny. To bude zas akce na pul dne
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    SITH: resil sem taky kdysi, stacilo prelit odinem ofiko romkou jak pise SONIC: a pak to muzes znova rootnout korektne jak se patri.
    Je to takovej hard reset kdyz se neco podela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam