• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    BABB
    BABB --- ---
    Ahoj ze zkusenosti... S4 nebo S4 Active (o omezeních vím)

    Jen kdyz se koukam na svoje otriskany telefony, ktery me obcas spadnou na zem
    tak si rikam jestli nejsem spis ten tip Active...

    Nebo jestli se na to nevyprdnou, koupit S4 a dat na to treba balistic pouzdro apod.

    Diky
    OSIP
    OSIP --- ---
    Neporadite mi nejakou appku na dynamicky cisteni RAM? Musim cistit RAM manualne tak 5x denne pres task manager, jinak by se to dost seka, neexistuje neco co by to delalo za me?
    FIFO
    FIFO --- ---
    OPTYK: http://www.cnet.com/how-to/use-your-voice-to-take-pictures-with-the-samsung-galaxy-s-iii/
    anebo: treba si napises do googlu "how to make photo on samsung with voice" ? treba :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Zbavuji se Samsung Galaxy S3. Místní tržiště neumožňuje linkovat ven, tak jen takhle odkazem http://aukro.cz/show_item.php?item=4419756659

    Součástí jsou
    2x dock Samsung EDD-D200BE modrý
    náhradní nabíječka - pro napájení druhého docku
    gelskin pouzdro Celly
    dvě pouzdra na opasek
    sportovní pouzdro Belkin
    usb jig
    držák do auta Celly Flex 9
    Fotky a popis všeho a odkazu.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Ahoj všem, předem se omlouvám za možná hloupej dotaz, ale dá se na samsungu "odpalovat" spoušť foťáku vzdáleně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    N_I: treba si napises do googlu "how to make screenshot with samsung s4" ? treba :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    N_I: udelej screenshot
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    FIFO: dik. Ta appka je bez rootu dost nepouzitelna, udelal jse FR a uvidme, dik ti.
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    KROMANON: mám podobný problém ale s S2. Baterka vydrží tak 5 hodin. Vůbec nevím čím to je
    FIFO
    FIFO --- ---
    budto zkuste tohle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asksven.betterbatterystats
    typek tam v komentu pise dost podobnou situaci
    (Petr Hojný 28. června 2014
    Skvela app. Nasel jsem diky ni sw zrouta baterie a uz mne misto 6h vydrzi opet 2dny! )

    Nebo zkuste udelat factory reset.
    FARGO
    FARGO --- ---
    KROMANON: mne to dela taky...k tomu se přehrejva a restartuje...
    SNIPERCZ
    SNIPERCZ --- ---
    KROMANON: A nabíjí se normálně?
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    máte tucha jak analyzovat proč se můj galaxy S4 vybije cca po 6 hodinách kdy s ním udělám jeden hovor a napíšu 4 zprávy? Data a wifi spuštený stabilně. Necméně bez užití. V analýze baterie je 23% displej, 13% systém, 11% Android core apps. 7% os android.
    E42
    E42 --- ---
    CUCHULAIN: Jsem samodiagnostikovaný dysgrafik... :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    E42: S-Pen používám čím dál víc :-)
    mám Note 10.1 na malování.
    E42
    E42 --- ---
    PEDROBEAR: S-Pen jsem nevytáhl možná čtvrt roku. Takže asi tak.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    DRAGON: myslim tim ted kdyz mas note 2 a stylus tak chces vyuzit funkce s-penu. U jinyho telefonu naprosto chapu, ale jen tady ne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PEDROBEAR: to neni osekanej system, to je cistej system :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    E42: to chápu, ale co přesně osekanej systém, kterej sice má aktualizace, nabízí oproti rootnutůmu 4.4 touchwizu?
    E42
    E42 --- ---
    PEDROBEAR: Holej Android, aktualizace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam