• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    ELEN
    ELEN --- ---
    PEDROBEAR: tak jsem fotky našla :) automaticky se mi ukládají do složky moje soubory, ukladaji se mi tam po kratké době hned po vyfoceni...takže mám asi někde nastavené nějaké zálohování do mých souborů, ale chtěla bych ty fotky mít delší dobu v galerii, né hned někde v souborech...vůbec jsem nenašla nějaké nastavení zálohovaní....díky...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ELEN: nemas nastavenej sync s dropboxem nebo jinym cloudem?
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    ELEN: odchazi Ti sd karta ?
    ELEN
    ELEN --- ---
    ahoj,
    můžete mi někdo poradit, najednou mi sami od sebe začaly mizet z galerie fotky, vždy mi tam zbyde 6 stejnych fotek a zmizí jich třeba 50 najednou.....díky
    SONIC
    SONIC --- ---
    MUSHKA: muzes to donyst do Mobilplusu v Brne poslou mi to do lbc ja to tady prehodim a poslu zpet. cca 350 czk.
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    Upcoming Battery Will Charge Phones And Electric Cars in Minutes | IFLScience
    http://www.iflscience.com/technology/upcoming-battery-will-charge-phones-and-electric-cars-minutes
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    dá se nějak rozšířit storage space na SIII Mini?
    E42
    E42 --- ---
    Unikl seznam připravovaných updatů na Android 4.4.4 u Samsungu – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...-updatu-na-android-444-u-samsungu/sc-310-a-1328540/default.aspx
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    Zdravim, je tady nekdo z Brna, kdo je schopny vymenit za nejakou uplatu displej z jednoho Samsungu S4 mini, ktery mam na nahradni dily na jiny?
    SONIC
    SONIC --- ---
    HOMOLKA: tovarni nastaveni --> prehrat FW --> reklamace :]
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    HOMOLKA: jinak firmware mam nejnovejsi a s nastavenim jsem si nehral, jen si upravil tony, datum/cas, vypnul bluetooth atd...
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    ahoj - mam problem se svym Samsung G130HN GALAXY Young 2 - mam ho necely mesic a od zacatku se mi nahodne stava, ze telefon je zapnuty, vse se zda ok, ale neda se mi na nej dovolat a ani z nej volat...musim restartovat
    neresil jste nekdo stejny problem? nemate nejakou radu? obavam se ze reklamace nic nevyresi, kdyz to neni snadno reprodukovatelne...mozna vymena sim?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SONIC: napsal jsem to spatne v tom prvni postu
    SONIC
    SONIC --- ---
    CHILDINTIME: sem myslel ze to bylo na kontaktech USB..zima teplo to je dost mozny..ale bohuzel je to tam docela zjevny a pres to asi vlak nejede..s nejakym odvolanim nejspis neuspejes..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SONIC: co myslis podle tech fotek?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    takhle to vypada, vic toho neni..vubec nevim jak se to mohlo stat..to je to takovej shit ten samsung? jediny jak se to mohlo stat je nejaky prenaseni ze zimy do tepla a zpatky..ale jinak je moznost nejaky vody vyloucena.

    SONIC
    SONIC --- ---
    CHILDINTIME: jestli tam byla oxi nevyresis nic..prima souvislost s vadou kazdej soudni znalec ti rekne ze bohuzel smula..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tak uz mam taky krasnou zkusenost s reklamaci v britexu..rok stara s3, prestal fungovat usb konektor, reklamace. Britex neuznal a poslal fotky desky s oxidaci u dvou kontaktu, ze smula, ale telefon se nepouzival korektne. Co dal? Telefon ve vode nebyl, neprselo na nej apod, jestli se tam neco zkondenzovalo nebo v samsungu nedotahli sroubky pri vyrobe nevim, kazdopadne asi bych to jeste nejak resil..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: už je to vyřešený. pro jistotu jsem ho ztratil..
    AK47HS
    AK47HS --- ---
    ONDRA_PATA: zkus odpojit synchronizaci s googlem a pro jistotu i s dalšimi servisy. měl jsem podobný problém s kontakty.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    a ted koukam,ze mi behem toho,co jsem mel mobil ve skrince (cca hodinu) zmizely kontakty.
    to uz je nad moje chapani,hodim tovarni nastaveni..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam