• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MARTIK: tak už se to tam vše objevilo. Z ničeho nic. Najednou vidím všechny fotky tam, kde je očekávám. Jediné, co jsem dělal, bylo že jsem furt dokola spouštěl quickpic, gallery, google photos, camera, camerazoomfx a zkoušel fotit a znova prohlížet fotky. Nic už jsem nikam nepřesouval, nepřipojil jsem se na net a nestáhl žádnou aktualizaci a prostě vidím vše, včetně toho adresáře B, který dřív galerie úplně ignorovala. Tak nevím. Něco s cache?
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Nemáš v těch adresářích soubor ".nomedia"? Google Photos je nevidí ani v záložce "Device Folders"?
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Samsung galaxy A3, android 4.4.4

    Problém s galerií fotek (stock appka pro galerii a taky google photos appka)

    Problém se týká fotek v zařízení (ne na SD). Ukládám to do zařízení, protože mi KitKat nadává, že nemůžu pomocí 3rd party app měnit obsah souborů na SD. Fotím pomocí CameraZoomFX, což je 3rd party app a proto ukládám pořízené fotky do zařízení.

    Mám tam tyto adresáře:

    A) /Paměť zařízení/DCIM/Camera
    B) /Paměť zařízení/Fotky

    V aplikace Galerie se mi zobrazují fotky z adresáře A jen ty, které jsem pořídil stock foťákem. Ty pořízené CameraZoomFX se v galerii nezobrazují. Zkusil jsem odstranit z filename těchto fotek prefix CameraZoom a i zbytek názvu souboru sladit s formátem, který dělá stock foťák. Nepomohlo.

    Adresář B galerie vůbec nezobrazuje.

    Co mě štve nejvíce, že google photos se chová stejně. Také ty fotky pořízené CameraZoomFXem nevidí a neprovádí automatickou zálohu do webových google fotek.

    Fotky tedy musím zálohovat ručně a zobrazuji je v appce QuickPic, která je naštěstí supr.
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    DUCATIMONSTER: Nastavení - Zařízení - Oznamovací panel a tam dohledat jsi zkoušel?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    U s6 mi z ničeho nic zmizela z rychlých přepínačů ikona na mobilní. Data nikde to nemůžu najít a nenapadá mě jak to vyřešit...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    PEKK
    PEKK --- ---
    BUCKOWSKI: Taky pozoruju poslední dobou výpadky u GPS, ale nejen u samsungu, ale i u htc, docela mě to štve hlavně při trekování na kole, nějak se jim ten HW sype klukům šikmookým:)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Už jsem se setkal u mnoha Samsung telefonů (2 z toho vlastní), že měly problém s výpadky GPS.
    Po dlouhém zkoumání různých fór a testování různých "zaručených" návodů na internetu, jak GPS znovu zkalibrovat a rozchodit jsem se rozhodl pro jinou možnost.
    V oficiálním servisu bez problémů otestovali a zjistili, že chyba je samosebou v HW a vyměnili vadnou součastku (GPS modul je bohužel integrovanou součástí základní desky).

    Pokud je telefon v záruce a vypadává Vám GPS signál, tak běžte hned na reklamaci. Pokud v záruce není, obávám se, že nová ZD se většinou ani nevyplatí kupovat a zůstavnou Vám 2 reálné možnosti:
    a) prostě se smíříte s nefunkční (skoro nefunkční) GPS
    b) novej telefon
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Kolik má v antutu skóre vaše S6? Na netu mají 69000 ta moje má asi 62000. Divný
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    HLAVNI_KAT: stejny symptomy na S3 zadaly vymenu konektoru (cca 900 na pockani me to stalo).
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Zdravim mam S3 neo a nekolikrat denne behem hovoru se sam restartuje. bude to chyba telefonu nebo nejaky retard nastaveni? Diky
    SONIC
    SONIC --- ---
    HLAVNI_KAT: skusit jinou nabijecku dyz nepomuze vymenit konektor v tel a rovnou prohlidnout cesty kudy to leze za konektorem a promerit trosku jestli je na spravnejch mistech spravna stava..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Cao.. Mam takovej problem.. U Galaxy note3 mi ted furt pri zapojeni nabijecky nenabiji a jen napise prijen dok.. Nechapu.. naka rada?
    BABB
    BABB --- ---
    Dneska rano se mi aktualizoval Lollipop v S5 a uz je to zase sviznej telefon!
    Celkem se mi ulevilo, protoze po cisty instalaci na 5.0 to bylo neskutecne pomaly.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VAGABUND: mám to stažený ale nějak jsem se ještě neodvážil to nainstalovat :D
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    RESCAPE: tak včera vyrolovali ofiko 1gb Lolipop na edge - dneska testnu
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    BABB: ty "moduly" mám vypnutý, krom tedy mobilních dat - ty nutně potřebuji kvůli práci. Nicméně díky, vzásadě je řešení ho vzít a zahodit, zeptám se na servisu na cenu opravy, ale myslím že novej bude v konečném důsledku lepší :)
    BABB
    BABB --- ---
    BESTIEVSAMETE: Obecně největším žroutem jsou "Mobilní data", "Wi-fi", "GPS"... zkusil bych ty "moduly" vypnout a zjistit jak se mobil chová.
    Třeba přes wi-fi internet pojede, přes mobilní data ne apod. Pak by se třeba dala blíž určit příčina co je v háji.
    To zahřátí může bejt způsobený rychlým a prudkým vybitím baterie / zkratem. Což může bějt pro tu baterku i likvidační. Kde to zkusit nechat opravit, netušim.
    Každopádně bych opravu zvažoval pouze v případě, pokud cena opravy + stávající cena nefunkčního telefonu na náhradní díly (max 1000-1500?) nepřeroste cenu bazaru (imho max 3500,-).
    A bral bych ohledy i na cenu novýho telefonu, imho cca 4500,-.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    Ahoj, mám otázku. zhruba 2,5 roku mám S3 a teď si začal vymýšlet s šíleným žraním baterky. Dala jsem ho do továrního nastavení, už znovu neinstalovala aplikace typu facebook a facebook messenger a koupila mu novou baterku. Výsledek je, že baterku žere vesele dál, novou (originální samsung) baterku zlikvidoval za 3 měsíce do stavu, že ji do toho dám, něco chci, telefon se zahřeje a ze 100% zahlásí 1% a vypne se. Pokud po něm nic nechci, tak se jen vybije během několika málo hodin. Stará baterka se jakž takže drží, pokud teda nechci mapy, určit poloho nebo něco takového ,to do hodiny končíme.
    A teď teda - mám to vzít a zahodit a koupit něco novějšího, nebo to někam odnést? Nemáte s tím někdo zkušenost? :)
    Díky!
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    RESCAPE: jsem radši znovu kouknul, jestli nevyjely aktualizace, ale pořád mi tam visí 4.4.4 - Samsung nikdy nebyl rychlík na tohle :D

    btw- mi přišlo konečně pouzdro - kdyby někdo sháněl, tak doporučuju tohle - ideálně ještě s nějakou folii
    Urban Armor Gear UAG Maverick Hard Case Samsung Galaxy Note Edge Clear Ice Black | eBay
    http://www.ebay.com/...-EDGE-Clear-ICE-Black-/281539291392?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item418d0ca900
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    VAGABUND: už máš na note edge lollipop?
    PEKK
    PEKK --- ---
    VAGABUND: Notifikace to neumí, jen si tam můžeš dát asi 5 kontaktů, který jsou barevně odlišený a pokud máš telefon položenej sklem na stůl!! tak do celkem efektně svítí ze strany na stranu. V noci to vypadá hezky:)
    Pak to ještě umí ukázat na datum a čas, když přes sklo přejedeš rukou v "pro mě náhodnym" pohybu:) a nějaký podivný zpravodajství, který jsem neměl chuť rozkódovat.

    Víc jsem z toho zahnutí nedostal:) A bavíme se jen o pravý straně, levá je úplně plonková. Já se taky docela těšil na lepší využití...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam