• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SONIC: volume up+home dela to co jsem poslal nize. Ze to nekdo zkusil prehrat je bez diskuse vidim to v tom sshotu take. Jak jsem psal nic jineho nez ten telefon v tomto stavu nemam. kradenej neni jen byl ve spatnem "servisu". Udajne se stalo to ze po factory resetu se telefon uz jen restartoval. takze to odnesli do servisu (tou dobou nekde tusim v germanii) kde rekli ze to nejde a udelali s tim toto.

    OTAVA: zaruka je rozhodne fuc tu ale neresim.

    obecne mam taknejak problem pochopit cely ten system flashovani u samsungu. Je tam kolem tolik obstrukci ohledne typu sw a jeho verzi ze se v tom neorientuji. dal jsem to ted kolegovi ktery tvrdi ze dovede obnovit stock rom (coz mu verim neb se tim zabyva temer denne).

    Nicmene pokud by byl nekdo ochoten mi vysvetlit wtf nezlobil bych se.
    (ja to chapu tak ze telefon je prehranej nejakym docasnym fw slouzicim jen k tomu aby se nahrala jina rom. Protoze neslo o original romku tak je tam nastaven ten warranty bit coz predpokladam je nevratne a bude to hlasit pri startu uz porad ale ani to mi nevadi)

    mam moznost ten samsung ziskat levne. (ma mj chybejici pero, znicenej zadni kryt, fest poskrabanej displej a dalsi kosmeticke drobnosti)
    SONIC
    SONIC --- ---
    RAINBOF: idealne vedet co tam bylo puvodne za FW podle CSC kodu a presne to tam nalej pres odina...klasicky recovery ti jede ? volume up+home+zapinak..popr je tam custom nebo origo?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    RAINBOF: Tak zaruka je evidentne davno fuc, zkus si stahnout nejakou custom romku pro to ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SONIC: zcela nově neznamená že je novej ale že jsem ho předtím nikdy neměl a tudíž k němu nic nemám. Chtěl jsem předejít nanic radám abych použil restore.
    :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    RAINBOF: zcela nově? je tam upravenej firmware popripade root nebo pokus o neco takovyho coz muze bejt klidne pricina..

    viz current binary : custom
    a ktomu knox waranty void : 0x1

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    mam tu Samsung Galaxy Note 4 (SM-n910f)
    pořád se restartuje a píše
    recovery booting...
    recovery is not seandroid enforcing

    no a když dam home+down a pokračovat tak mi naskočí toto:
    aaa

    Nemam k tomu nic žádný recovery soubory. Mám to zcela nově nemám k tomu nic žádný backup ani nic jiného a už jsem si přečetl lecos kolem ale pořád s tím ne a ne hnout.
    údajně to bylo "někde" v nějakým vesnickým neznačkovým servisu takže je možný že to je konečná...
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Máte někdo s6? Mám pocit, že se mi začal při nabíjení děsně hřát a rychlonabijecka taky. Nevím, jestli to dělalo i dřív. Můžete se mi někdo mrknout jak se hřeje váš fast charger? Díky
    E42
    E42 --- ---
    TATONKA: Pardon, blbě koukám! Tak s LTE to bude podstatně větší oříšek. No zkus ten vyhledávač, u nás potřebuješ pásma 1, 3, 7, 8 a 20, přičemž jedno z nich (teď z hlavy nevím, který je 900 MHz) jen pro Vodafone.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    E42: ale já jsem psala o A3, ne S3... a A3 LTE má.
    E42
    E42 --- ---
    TATONKA: To je nesmysl, takových telefonů najdeš mraky. Pokud tedy oželíš LTE, které S3 taky nemá. podívej se na GSMArena.com do vyhledávače.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Ahoj, mate nekdo Samsung galaxy a3 duos?
    Premyslim, ze bych si ho poridila. Hlavne kvuli tomu, ze najit jiny mobil s androidem 4.4 a vyssim, nfc a dual sim skoro nejde.
    Zajima me rychlost, vydrz baterky a mechanicka odolnost, na netu moc recenzi neni. Budu rada za kazdou informaci. Ď.
    TADEK
    TADEK --- ---
    E42: diky!
    E42
    E42 --- ---
    TADEK: Pokud není blokovanej, což zjevně asi není (nefungoval by s českou SIM), fungovat bude. Otázka ale je, jestli podporuje potřebná pásma. To záleží mj. na konkrétním US operátorovi. To si musíš dohledat.
    Blokování do snadno ověříš tak, že tam dáš jinou českou SIM, ale hodně bych se divil. U nás už se telefony dlouho neblokujou.
    TADEK
    TADEK --- ---
    budeme mi prosim fungovat samsung s4 (ktery byl originalne koupen pres polsky t-mobile a ktery funguje v .cz na ceskem t-mobilu) v USA s jejich SIMkou?

    nazory na Internetu se ruzni... pro jistotu jsem zkousel si to odblokovat pres tento navod - http://joyofandroid.com/how-to-unlock-samsung-galaxy-s4/ ale bohuzel se nedostanu do hlavniho service Main menu, tedy koncim na konci bodu 4.

    pokud je odpoved na prvni otazku NE, tak me zajima v cem je problem v druhe otazce :) (developer mod mam zapnuty).

    diky...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Koupím Samsung Galaxy S5 (klidně použitý) a těším se na hezké nabídky :-)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    Mate tady nekdo zkusenost s alternativni ROMkou na Galaxy S4? Jedu par mesicu tu od AntaresOne (http://forum.xda-developers.com/...y-s4/i9505-orig-develop/exclusive-antaresone-alucard24-s-t3066696) a uz mi dosla trpelivost s misty nefunkcnim mobilnim internetem (udajne ma problemy jen Vodafone). Proto bych se chtel zeptat, jestli tu nekdo zkousel nejakou jinou ROMku, kde vsechno funguje tak, jak ma, a pritom je telefon svizny.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ztratil jsem rychlonabijecku k s6 nemáte někdo, nebo nevíte kde dobře koupit?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Po ty novy aktualizaci mi ve videu nejde nastavit vypnutí obrazovky.. Pěkně trapný..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    HLAVNI_KAT: aha už jde. ;) diky
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    DARKJESUS: to mi ale nepůjde Wifi:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam