• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    E42: ale já jsem psala o A3, ne S3... a A3 LTE má.
    E42
    E42 --- ---
    TATONKA: To je nesmysl, takových telefonů najdeš mraky. Pokud tedy oželíš LTE, které S3 taky nemá. podívej se na GSMArena.com do vyhledávače.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Ahoj, mate nekdo Samsung galaxy a3 duos?
    Premyslim, ze bych si ho poridila. Hlavne kvuli tomu, ze najit jiny mobil s androidem 4.4 a vyssim, nfc a dual sim skoro nejde.
    Zajima me rychlost, vydrz baterky a mechanicka odolnost, na netu moc recenzi neni. Budu rada za kazdou informaci. Ď.
    TADEK
    TADEK --- ---
    E42: diky!
    E42
    E42 --- ---
    TADEK: Pokud není blokovanej, což zjevně asi není (nefungoval by s českou SIM), fungovat bude. Otázka ale je, jestli podporuje potřebná pásma. To záleží mj. na konkrétním US operátorovi. To si musíš dohledat.
    Blokování do snadno ověříš tak, že tam dáš jinou českou SIM, ale hodně bych se divil. U nás už se telefony dlouho neblokujou.
    TADEK
    TADEK --- ---
    budeme mi prosim fungovat samsung s4 (ktery byl originalne koupen pres polsky t-mobile a ktery funguje v .cz na ceskem t-mobilu) v USA s jejich SIMkou?

    nazory na Internetu se ruzni... pro jistotu jsem zkousel si to odblokovat pres tento navod - http://joyofandroid.com/how-to-unlock-samsung-galaxy-s4/ ale bohuzel se nedostanu do hlavniho service Main menu, tedy koncim na konci bodu 4.

    pokud je odpoved na prvni otazku NE, tak me zajima v cem je problem v druhe otazce :) (developer mod mam zapnuty).

    diky...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Koupím Samsung Galaxy S5 (klidně použitý) a těším se na hezké nabídky :-)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    Mate tady nekdo zkusenost s alternativni ROMkou na Galaxy S4? Jedu par mesicu tu od AntaresOne (http://forum.xda-developers.com/...y-s4/i9505-orig-develop/exclusive-antaresone-alucard24-s-t3066696) a uz mi dosla trpelivost s misty nefunkcnim mobilnim internetem (udajne ma problemy jen Vodafone). Proto bych se chtel zeptat, jestli tu nekdo zkousel nejakou jinou ROMku, kde vsechno funguje tak, jak ma, a pritom je telefon svizny.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ztratil jsem rychlonabijecku k s6 nemáte někdo, nebo nevíte kde dobře koupit?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Po ty novy aktualizaci mi ve videu nejde nastavit vypnutí obrazovky.. Pěkně trapný..
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    HLAVNI_KAT: aha už jde. ;) diky
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    DARKJESUS: to mi ale nepůjde Wifi:/
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    HLAVNI_KAT: jde, rika se tomu Rezim Letadlo a vetsina telefonu to ma bud v rychlem nastaveni v horni liste nebo v nastaveni v sekci Bezdratova pripojeni a site
    HLAVNI_KAT
    HLAVNI_KAT --- ---
    Jde nějak používat telefon bez simky aniž bych ji musel vyndat? Odpojit ji nějak?
    SONIC
    SONIC --- ---
    ZONICEK: udelej tovarnu popripade prehraj FW..
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Potřeboval bych poradit. Mám Samsng galaxy A5. Po instalaci android 5 mi dělají problém instalace.
    Cokoli dám instalovat z google play obbchodu tak se po kliknutí na instalovat a přijmout jen jakoby načítají a nezačne se nic stahovat (ani za 10 min). Když dám restart telefonu, tak se to hned nainstaluje. :(
    E42
    E42 --- ---
    E42: Tohle by mělo být trvalejší:
    QuickPanel Restore: Samsung vrací zpět přepínače do horní lišty http://samsungmania.mobilmania.cz/...utm_medium=selfpromo&utm_source=mobilmania&utm_campaign=RSSfeed
    E42
    E42 --- ---
    DUCATIMONSTER: Je tam i odkaz na (polovičatý) fix.
    Samsungům Galaxy S6 a S6 Edge mizí rychlé přepínače z horní lišty – SamsungMania.cz
    http://samsungmania.mobilmania.cz/...zi-rychle-prepinace-z-horni-listy/sc-310-a-1331027/default.aspx
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: i tak díky
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    E42: všiml jsem si toho někdy v sobotu. Restartoval jsem za účelem opravy mnohokráte.
    E42
    E42 --- ---
    MARTIK: Jak dlouho se to chovalo nemravně? Restartoval jsi mezi tím? Jestli třeba jenom nebyl nějak zaseklej Mediascanner.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam