• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Co se trackovani tyka, tak na kolo pouzivam vesele ty samsung health a na jiny veci GeoTracker. Oboji ma jeste dal nastavitelny rozestupy zaznamu a oboji umi exportovat trasu.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    JAMILLOS: hmmm, tak to je divny ...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    CPT_PLESARD:
    JAMILLOS: Tak jsem to vyzkousel, ale ocividne to nepomohlo.
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    DUCATIMONSTER: Podle sammobile jeste T-Mo a nebrandovana 7 na S6 jeste nevysla :/ Byl jsem tak nedockavej, ze jsem si dokonce preflashnul T-Mo FW tim od O2 abych mel 7.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: ok, tak to asi bude necim jinym. Ja mel endomondo a kdyz mi to blblo (nekolik let zpet), tak sem hledal na netu rady a pry to gps nema uplne nejpresnejsi. A pomahalo koupit si premium account, tim se mi to vyresilo. Jenze ja pak objevil stravu. A to bylo jak kdyz jedes v oktavce a nekdo ti da klicky od novyho Bentley. Od ty doby nepouzivam nic jinyho. Nejlepsi aplikace na android.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    XMEDA: jeste jsem nezkousel.
    DRAGON: se starym ZTE mi endomondo behalo v pohode 3 roky

    zkusim teda jeste nejakej jinej soft, ale endomondo pouzivam do zacatku a mam tam vsechny data.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MIKEKT: endomondo je k hovnu, blbne gps. zkus stravu, mnohem kvalitnejsi

    strava.com
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MIKEKT: a jiny trasovaci app dopadaji stejne?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MICKK: no v prvnim pripade to byla kratka 15min chuze po meste a tam to skocilo skoro jako vzdusnou carou a to druhe v lese poskakovalo jak se tomu chtelo.



    MICKK
    MICKK --- ---
    MIKEKT: i ve městě jsou mista s ruznou kvalitou signálu );
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MICKK: díky takže v místě kde vím že není GSM radši přepnout na GPS only a jinak to nechat normálně? Ale teď jsem koukal na data z minulého týdne a měl jsem problém i ve městě :-(
    MICKK
    MICKK --- ---
    MIKEKT: mel sem s tim podobny problém na s4. snažil se připojit k síti a když se mu to nepovedlo hodil mě na poslední známou polohu. prepnuti na GPS only tomu pomohlo.
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MIKEKT: v nastavení GPS mám vysoká přesnost, ale na některých místech nebyl GSM signál. Může být ta nepřesnost způsobena tím?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Mám nově Samsung A3 2017 a blbne mi GPS v endomondo. Starý zte s tím neměl problém. Byl jsem v Brdech v lese a GPS skákala různé po lese od cesty. Nevíte kde by mohl bytu problém? Aplikaci mám ve výjímkách aby neusínala. Jde ještě někde něco nastavit, aby nedocházelo k úskokům GPS. Díky
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    CPT_PLESARD: Tak to jsem ještě nezkoušel. Akorát nechci, aby se mi všechno smazalo, ale už jsem si něco googlil o záloze, tak to zkusím.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    JAMILLOS: tovarni nastaveni jsi zkusil? Jestli tam po ty appce preci jen neco nezustalo ...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    S Galaxy A5
    Chtěl jsem appku/widget, abych měl vidět stav baterky i na zamčený obrazovce (po jednom kliknutí), aniž bych to musel odemykat a brát si lupu. Zkusil jsem různý, jeden to dělal, ale zjistil jsem, že se mi při práci s mobilem rychle vybíjí baterka. Appku jsem vyhodil, ale vybíjení zůstalo, a to ať už s ním pracuju nebo ne. Zkoušel jsem různý čistidla, uninstally a kalibrátory baterky, jestli tam něco nezbylo atd., ale nic nepomáhá. Výsledek je pořád ten, že minimálně do poloviny (víc jsem nezkoušel) se mi baterka vybíjí zhruba dvakrát rychleji než dřív. Do tý doby všechno jelo v pohodě a přístroj je rok starej.
    Kdybych tohle kurva bejval věděl... Ale kdo mohl tušit, že appka takhle rozjebe baterku?
    Měl by někdo nějakou radu či doporučení?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Galaxy S6 máte už někdo Android 7 Ota?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PEKK: No vidis, ja ji zase osobně používám
    PEKK
    PEKK --- ---
    SMOKY: Osobně čtečku nepoužívám vůbec, ale je všchno je o zvyku. Chvíli jsem měl LG G5 a tam máš na zádech zapínání, napřed šílený a za chvíli pohoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam