• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ja uz jim tam neodnesu ani nabijecku
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: v rámci záruky několik kolegů z práce spokojenost nejvyšší (hlavně ochota i rychlost opravy)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Samsung PlLaza mozna dobre vypada, ale delaj shitovej servis, byl sem tam neco trikrat opravovat a pokazdy se zavada projevila po mesici znova. Nebral bych je, tim spis za ty jejich poblazneny ceny.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MATHEZ: Samsung Plaza na Ječné
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    doporucite dobrej servis na galaxy S5 na praze 2?
    dík
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    zatim novej nemam, o tech apkach ale nevim, takze dik za tip - amoled by to mit melo, takze pripadne vyreseno.

    uz mi to problikava i nekolik minut, nez se nahodi displej - hlavne rano, takze je to celkem naprd
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KRISKA: pokud máš novej telefon bez diody a ten telefon má amoled display, tak existují aplikace které diodu simulují blikáním pár pixelů displaye...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    otazka do plena - jak se zije bez notifikacni diody? :D aneb je nekdo, kdo presel z diody na bezdiodu a nezvykl si?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    SONIC: jo no, si rikam, ze stejne za chvili se zacne sypat HW podle toho, co vetsinou vidim kolem... (to sem si jeste rikala, ze displej z ali by byl treba za petikilo, no...:D ale kdyby to mohla byt nejaka blbost, tak bych samozrejme jeste tak rok az dva ocenila :D
    SONIC
    SONIC --- ---
    KRISKA: pravdepodobne to tim LCD bude..asi bych do opravy uz neinvestoval..novej stroj mas dvouletou zaruku, novou baterku, funkcni lcd..nejakej ten vykon navic...
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dotaz na zivotnost pls: nam samsung s5, v rijnu bude mit 4roky. Cca 3 tydny se stazenym jasem poblikava jakoby ta sila podsviceni, kdyz jas zvednu, dobry... ted uz problikava pri zapinani komplet celej displej casto ruznyma barvama, nekdy se ani nechyti, musim zapnout vickrat... ma smysl resit novej displej (zrejme problem displeje?) nebo uz vzhledem ke stari se na to vybodnout, pripadne napad, cim by to mohlo byt? cca 2 roky zpatky byl displej uz menenej, protoze praskl i s nejakym svabem pod displejem a byl kaput... takze si rikam, ze dalsi investice by byla asi zbytecna, ale treba je to jen nejaka blbost... dik za postrehy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: další aktualizace SW 1.srpna 2018, jen 35MB...zjištěno manuálně
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: diky. to jo, to tam je napsane, ale spis jestli to neposere performance, vis.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: na samsung mania v diskuzi S9:

    Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 15. 8. 2018 21:21
    Dnes se mi objevila aktualizace...

    Odeslat příspěvekod Loader 15. 8. 2018 21:54
    Díky za upozornění.
    Security patch je nyní aktuální a přibyl Game Launcher.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevite neldo, jestli je to ok update? samsumg s9...nejak nemuzu nic dohledat, zadny info

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak už jsem na to asi kápnul:

    Nastavení - aplikace - AOD - úložiště - vymazat data/mezipaměť

    Od tý doby co jsem to udělal to nemizí!

    (budete si muset nastavit znova typ hodin a tyhle sračky, bohužel)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jasný, no v té galerii mi přijde že něco přibylo. Ale nevím jestli to třeba nemám déle a jen jsem si toho nevšiml:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: vůbec, jsem zvyklý na fotky Google...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: používáš app "galerie"?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: v rychlosti jsem to projel, ale ničeho nového jsem si nevšimnul, podle mě spíš záplatují nějaké zjištěné chyby...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam