• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MASTODONT
    MASTODONT --- ---
    TEKKIT: dobrý komentář takový levný brak za 40 000 si můžou nechat...chci kvalitní mobil a rád si připlatím :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: úplně na konci článku píšou že to do prodeje půjde 8. března...no, ta verze za 40K fakt nevím, "standardní" S10 možná, ale nějaká sleva by docela potěšila... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nejdražší Samsung Galaxy S10 má stát 40 tisíc korun. Paměť bude bezedná - iDNES.cz
    https://mobil.idnes.cz/...-datum-predstaveni-vybava-fw9-/telefony.aspx?c=A181222_014209_telefony_ada

    lolek:) 1TB? Komu tohle může za 40k na něco bejt proboha?:))
    btw ví se už kdy to jde do prodeje?, nějak to nemůžu dohledat...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LAKALAMAMBA: zkus

    Move Files from Internal Storage to SD Card - Samsung Galaxy J5
    From a Home screen, swipe up then tap Samsung folder.
    Tap My Files.
    From the PHONE section, tap Internal Storage.
    Navigate to the appropriate folder (e.g., DCIM > Camera).
    Tap the Menu icon (located in the upper-right).
    Tap Edit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAKALAMAMBA: Samsung to má většinou přes nastavení - aplikace - tam se pak jde na úložiště, změnit, a pak je na výběr místní úložiště nebo karta. Ale nejde to takhle u každé aplikace...
    LAKALAMAMBA
    LAKALAMAMBA --- ---
    Ahoj, vlastním Samsung J5 2016. Koupila jsem si paměťovou kartu a ta bohužel funguje jen na ukládání fotek z fotoapártu.
    V nastavení nikde nevidím možnost,že bych si ma ni mohla ukládat i aplikace.
    Je to běžné? :-(
    PJT
    PJT --- ---
    LSDMASACRE: No on je většinou problém opačnej. Stáhne se aktualizace a ono už to nefunguje. Nebo to nefunguje s nějakou verzí SW kterej máš koupenej, ale u kterýho za aktualizaci aby ti to fungovalo s novým OS dáš 3x cenu celýho zařízení. Nebo to funguje aspoň pomaleji... Aktualizace notebooku v okamžiku kdy člověk stojí před bandou ředitelů a má něco prezentovat je taky příjemnej trapas....

    Každej rozumnej člověk co na počítači nebo telefonu pracuje a ne jen paří hry a posílá hovadinky na facebook ti vyjmenuje milion důvodů, proč je výhodný mít aktualizace pod kontrolou. O korporátním deploymentu aktualizací nebo restrikcím co se verzí OS a kompatibiliy s používaným firemním toolchainem si něco přečti. Zkrátka aktualizovat když je to potřebný, nebo nutný a v době kdy následný škody když to nebude chodit jsou pod kontrolou, ne každej druhej den, když si někdo milion kilometrů daleko vzpomene...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Ohebný mobil od Samsungu bude představen v březnu. Cena bude vysoká
    https://www.svetandroida.cz/...&fbclid=IwAR1u1gDn6-MAQEjzlr4yZlhvjmL4a3HMDvtbCLXYmetsSS6W3QnGofhz4l0

    Ohebný mobil má být asi za pade...no, myslím že S10 to prozatím jistí... :-)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    RAINBOF: z tohohle pohledu ok, to beru
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LSDMASACRE: nejspis to ze samsung ti postupne ukrajuje z vykonu bloatwarem a za 2y zjistis ze je pomalej byt vzhledem k vybave k tomu neni duvod.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    nechápu co komu vadí na aktualizacích... já jsem rád za každou a na každou aplikaci. pokud něco nefunguje, stáhnu starší verzi app a je po problémech
    PJT
    PJT --- ---
    Po vypnutí úplně všeho co jsem kde ve fórech našel stále otravuje. Jediná cesta je údajně root a sestřelení procesů:

    con.sec.android.soagent
    com.samsung.sdm
    com.samsung.sdm.sdmviewer

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já taky, myslím že když to bude kulatý číslo, že se budou snažit aby to byl vyjímečnej model...Už teď je vidět že si v ředě "A" leccos testujou, tak snad to bude odladěný k dokonalosti:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jsem celkem rad, ze upustili od sveho zameru mit infinity display a az pod nim objektivy, protoze by to byl dalsi "optickej" clen pred snimacem a zhorsovalo by to kvalitu fotografii. Na SX se tesim, asi upgradnu devitku :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Galaxy S10 dostane displej s dírou na přední kameru - Mobilizujeme.cz
    https://mobilizujeme.cz/...meru?fbclid=IwAR1xIiYnEN8F7gagfDrEn-Zn23uWEYUYXcXL9qWq0xqq_Zo9spQKCB3Rfg0

    začínám si S10 psát na svůj "must have" list!:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Samsung má nové véčko se dvěma displeji: Může se rovnat s nejlepšími.
    https://www.svetandroida.cz/samsung-w2019-vecko/

    ....Snapdragon 845, který doplní 6GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti...foťák variabilní clona jako S9...wow!

    zajímalo by mně co si za to řeknou:))) 30k?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    tak sem si konecne zapla "vyvojarske moznosti"a tam je je automaticky aktualizovat system volba zapnuta by default, tak su zvedava, zda me.to konecne prestane ty updaty nabizet. zatim to resim zakazem na datech a nechodim na wifi, ale...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, na S7 mám stejnou zkušenost...teda ono to tam nakonec automaticky naskočí, ale asi tak s týdenním zpožděním...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: na tomhle je pak vtipný, že já (kterej aktualizace chci) mám nastaveno aby se stahovaly automaticky...a hovno:) Vždycky musím přepnout a zkusit to manuálně
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    taky to ted budu resit, jak se toho zbavit. samozrejme vyrobce zadnyho sw nechce uzivatele na stary verzi...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jo jo, je to otravny
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: sakra, ty telefony jsou s tím otravnější než jsem si myslel... :O/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam